Апостилювання

Апостиль на диплом

Апостиль – це спеціальний штамп, який підтверджує легальність документів та печаток, які скріплюють такі документи. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо апостилювання диплома
1000
грн
Замовити
Апостиль диплома онлайн (під ключ)
2000
грн
Замовити

Що таке апостилювання диплома

Перед тим як розпочинати будь-які маніпуляції з документами, необхідно чітко розуміти, яка кінцева мета їх застосування. Навіщо це потрібно? Насамперед для того, щоб поставлене завдання людини було виконано і все задумане вийшло. Спробуємо розібратися, навіщо необхідно ставити Апостиль на диплом і що це за процедура.

Коли людина закінчує будь-яку вищу освітню установу в Україні, після закінчення навчання їй видається документ, який підтверджує її освіту, установу, в якій вона проходила навчання та осіб, які підписали цей документ. З цим дипломом та оцінками людина має можливість продовжити навчання у всіх вищих освітніх закладах України чи працевлаштуватися. Але що робити, якщо з'явилося бажання все це зробити, але за кордоном? Апостиль диплому – це і є відповідь на запитання. Апостиль диплому – це один із варіантів легалізації документа, який потрібний для застосування документа за кордоном. Навіщо він потрібен і що це таке, розберемося далі.

Навіщо ставити Апостиль на диплом

Апостиль – це спеціальний міжнародний штамп, який проставляється на оригінали документів та підтверджує осіб та органи, які видали документ (оригінал) та тих осіб, які проставили сам штамп. Цей штамп – це одна з двох форм легалізації документів, спрощена. Існує два варіанти легалізації документів:

 • проставлення штампу Апостиль;
 • консульська легалізація документа.

Проставлення штампу Апостиль (у нашому випадку на диплом) – це спрощена форма легалізації, яка передбачає проставлення спеціального міжнародного штампу на документ. Цей штамп (Апостиль) приймають виключно ті країни, які перебувають у Гаазькій конвенції. Для цих країн достатньо цього штампу для того, щоб документ мав юридичну силу і його можна було використовувати у своїх цілях в країні зі списку учасників.

Консульська легалізація – це ускладнений варіант легалізації документів для тих країн, які до цього списку не увійшли. Суть даного методу полягає у поданні документа до Міністерства юстиції України та Міністерства закордонних справ для проставлення підтверджуючих печаток, перекладу документа на мову, яку приймає країна призначення та засвідчення документа в консульстві країни, куди їде людина.

Плавно підходимо до питання, навіщо потрібен Апостиль диплома. Це необхідно для використання за кордоном для продовження навчання або працевлаштування. Як це зробити? Перше, що потрібно зробити – з'ясувати країну призначення. Якщо з цим все добре, можна розпочинати проставлення Апостиля на диплом.

Ця дія здійснюється у Міністерстві освіти України, а конкретніше у Державному іміджевому центрі. При здачі документу до цієї інстанції фахівці проводять його перевірку на актуальність навчального закладу, який видав диплом, відповідність осіб, які його підписали, їх повноваження та акредитацію навчального закладу. Після всіх перевірок людині видається оригінал документу зі штампом Апостиль.

Як отримати Апостиль на диплом

Існує два варіанти, як поставити Апостиль на диплом про вищу освіту. Перший – це самому розібрати, як це робиться і зробити самостійно. Другий варіант – замовити послугу у спеціаліста чи компанії. Які етапи виконання Апостилю на диплом?

 • При самостійному виконанні людині необхідно приїхати до Києва (оскільки ця процедура виконується виключно у Києві). Записатися на прийом до Іміджевого центру (прийом здійснюється за записом та по живій черзі, але по живій черзі не факт, що потрапиш). Далі подати документ на певний термін, запропонований фахівцями, які будуть обробляти цей документ та чекати на його отримання (терміни можуть бути від 1 дня до 30 днів, в залежності від терміновості клієнта та давності диплома). Після цього необхідно забрати документ.
 • Другий варіант виглядає так: людина замовляє послугу у спеціаліста або компанії, яка допоможе поставити Апостиль на диплом, передає диплом особисто або поштою, оплачує послугу та чекає на отримання документа вже зі штампом. Звучить набагато простіше, а головне – так людина буде впевнена, що все буде готове в строки і не потрібно їздити по три рази, витрачати свій час та сили. У нашому каталозі ви можете знайти необхідного спеціаліста, який проведе апостилювання диплома швидко і якісно.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо апостилювання диплома
Первинна консультація
1000 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Апостиль диплома онлайн (під ключ)
Робота с документами
2000 грн

Що ви отримаєте:

 • документ «під ключ» онлайн
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Міжнародне право
Апостиль на довідку про сімейний стан
Апостиль на довідку про сімейний стан
~ 1250
 
грн
Міжнародне право
Апостиль на документ
Апостиль на документ
~ 1400
 
грн
Міжнародне право
Апостиль на довідку про несудимість
Апостиль на довідку про несудимість
~ 1150
 
грн
Міжнародне право
Апостиль на атестат
Апостиль на атестат
~ 2000
 
грн
Міжнародне право
Апостиль на свідоцтво про народження
Апостиль на свідоцтво про народження
~ 2000
 
грн
Міжнародне право
Апостиль на свідоцтво про шлюб
Апостиль на свідоцтво про шлюб
~ 2000
 
грн
  Показати всі