Апостилювання
Переглядів:303
Пошукових запитів:84
Середня ціна: ~ 1100 грн

Апостиль на диплом

Апостиль – це спеціальний штамп, який підтверджує легальність документів та печаток, які скріплюють такі документи. За допомогою даної послуги можна проставити Апостиль на диплом.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Первинна консультація перед апостилюванням диплома
200
грн
Замовити
Консультація щодо апостилювання диплома
400
грн
Замовити
Складання плану дій для апостилювання диплома
800
грн
Замовити

Що таке апостилювання диплома

Перед тим як розпочинати будь-які маніпуляції з документами, необхідно чітко розуміти, яка кінцева мета їх застосування. Навіщо це потрібно? Насамперед для того, щоб поставлене завдання людини було виконано і все задумане вийшло. Спробуємо розібратися, навіщо необхідно ставити Апостиль на диплом і що це за процедура.

Коли людина закінчує будь-яку вищу освітню установу в Україні, після закінчення навчання їй видається документ, який підтверджує її освіту, установу, в якій вона проходила навчання та осіб, які підписали цей документ. З цим дипломом та оцінками людина має можливість продовжити навчання у всіх вищих освітніх закладах України чи працевлаштуватися. Але що робити, якщо з'явилося бажання все це зробити, але за кордоном? Апостиль диплому – це і є відповідь на запитання. Апостиль диплому – це один із варіантів легалізації документа, який потрібний для застосування документа за кордоном. Навіщо він потрібен і що це таке, розберемося далі.


Навіщо ставити Апостиль на диплом

Апостиль – це спеціальний міжнародний штамп, який проставляється на оригінали документів та підтверджує осіб та органи, які видали документ (оригінал) та тих осіб, які проставили сам штамп. Цей штамп – це одна з двох форм легалізації документів, спрощена. Існує два варіанти легалізації документів:

 • проставлення штампу Апостиль;
 • консульська легалізація документа.

Проставлення штампу Апостиль (у нашому випадку на диплом) – це спрощена форма легалізації, яка передбачає проставлення спеціального міжнародного штампу на документ. Цей штамп (Апостиль) приймають виключно ті країни, які перебувають у Гаазькій конвенції. Для цих країн достатньо цього штампу для того, щоб документ мав юридичну силу і його можна було використовувати у своїх цілях в країні зі списку учасників.

Консульська легалізація – це ускладнений варіант легалізації документів для тих країн, які до цього списку не увійшли. Суть даного методу полягає у поданні документа до Міністерства юстиції України та Міністерства закордонних справ для проставлення підтверджуючих печаток, перекладу документа на мову, яку приймає країна призначення та засвідчення документа в консульстві країни, куди їде людина.

Плавно підходимо до питання, навіщо потрібен Апостиль диплома. Це необхідно для використання за кордоном для продовження навчання або працевлаштування. Як це зробити? Перше, що потрібно зробити – з'ясувати країну призначення. Якщо з цим все добре, можна розпочинати проставлення Апостиля на диплом.

Ця дія здійснюється у Міністерстві освіти України, а конкретніше у Державному іміджевому центрі. При здачі документу до цієї інстанції фахівці проводять його перевірку на актуальність навчального закладу, який видав диплом, відповідність осіб, які його підписали, їх повноваження та акредитацію навчального закладу. Після всіх перевірок людині видається оригінал документу зі штампом Апостиль.


Як отримати Апостиль на диплом

Існує два варіанти, як поставити Апостиль на диплом про вищу освіту. Перший – це самому розібрати, як це робиться і зробити самостійно. Другий варіант – замовити послугу у спеціаліста чи компанії. Які етапи виконання Апостилю на диплом?

 • При самостійному виконанні людині необхідно приїхати до Києва (оскільки ця процедура виконується виключно у Києві). Записатися на прийом до Іміджевого центру (прийом здійснюється за записом та по живій черзі, але по живій черзі не факт, що потрапиш). Далі подати документ на певний термін, запропонований фахівцями, які будуть обробляти цей документ та чекати на його отримання (терміни можуть бути від 1 дня до 30 днів, в залежності від терміновості клієнта та давності диплома). Після цього необхідно забрати документ.
 • Другий варіант виглядає так: людина замовляє послугу у спеціаліста або компанії, яка допоможе поставити Апостиль на диплом, передає диплом особисто або поштою, оплачує послугу та чекає на отримання документа вже зі штампом. Звучить набагато простіше, а головне – так людина буде впевнена, що все буде готове в строки і не потрібно їздити по три рази, витрачати свій час та сили. У нашому каталозі ви можете знайти необхідного спеціаліста, який проведе апостилювання диплома швидко і якісно.
  Обрати спеціаліста
Online
Доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Первинна консультація перед апостилюванням диплома
Первинна консультація
до 1 години
200грн
 • роз'яснення загальних норм з питання клієнта без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію та які види послуг можуть знадобитися у майбутньому
 • час консультації – до 1 години
Консультація щодо апостилювання диплома
Комплексна консультація
до 3 годин
400грн
 • уточнення всіх нюансів ситуації, вивчення документів та детальний аналіз проблеми клієнта
 • рекомендація шляхів вирішення питання, формування плану дій та термінів, за які клієнт зможе вирішити своє питання
 • вказівка на деталі, які варто врахувати, організації, до яких варто звернутися та документи, які необхідно зібрати
 • час консультації (фактичний) – до 3 годин
Складання плану дій для апостилювання диплома
План дій
до 5 годин
800грн
 • вироблення стратегії роботи з питання клієнта
 • визначення етапів роботи та показників їх виконання для досягнення мети клієнта
 • час реалізації – до 5 годин
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги