Апостилювання
Переглядів:277
Пошукових запитів:58
Середня ціна: ~ 800 грн

Апостиль на свідоцтво про народження

Апостиль – це спеціальний штамп, який підтверджує легальність документів та печаток, які скріплюють такі документи. За допомогою даної послуги можна проставити Апостиль на свідоцтво про народження.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Первинна консультація перед апостилюванням свідоцтва про народження
200
грн
Замовити
Консультація щодо апостилювання свідоцтва про народження
400
грн
Замовити
Складання плану дій для апостилювання свідоцтва про народження
800
грн
Замовити

Апостиль на свідоцтво про народження

Що робити, якщо виникла можливість виїзду за кордон на роботу чи навчання, але людина має лише українські документи? Як підтвердити за кордоном існуючі документи, які були видані в Україні? Для таких моментів існує процедура проставлення штампу Апостиль.

Навіщо потрібно проставляти Апостиль на свідоцтво про народження? Все просто – документ, який виданий в Україні має юридичну силу виключно в Україні. Щоб користуватися цим документом на території країни, де приймають апостильовані документи, необхідно виконати процедуру – проставити Апостиль на свідоцтво про народження в Україні.

Перед тим як бігти по знайомих і запитувати, як зробити Апостиль на свідоцтво про народження і що це таке, необхідно зрозуміти для себе, що таке штамп Апостиль. Цей штамп – це особлива форма, яка або підшивається до документа, або в окремих випадках проставляється прямо на ньому. Суть даного штампу полягає в тому, щоб спростити визнання виданого в Україні документа на території тих країн, які перебувають у Гаазькій Конвенції та практикують спрощену процедуру легалізації документів.


Як апостилювати свідоцтво про народження

Спочатку треба розуміти, що дана процедура для людини, яка ніколи цим не займалася, максимально складна і має низку нюансів, яких необхідно дотримуватись для успішного виконання. Спробуймо розібратися, де апостилювати свідоцтво про народження та як це зробити:

 1. Якщо на руках є свідоцтво про народження, якому не більше 20 років – виконати цю процедуру можна у Міністерстві юстиції України. Для цього необхідно звернутися до того територіального органу, який видавав свідоцтво. Наприклад, якщо свідоцтво про народження людині видавав обласний підрозділ органу юстиції, його необхідно нести до головного обласного підрозділу для проставлення цієї печаті. Це один із дрібних нюансів, який необхідно знати, щоб апостилювати свідоцтво про народження, а далі розглянемо решту.
 2. У ситуації коли свідоцтво видано більш ніж 20 років тому – не факт, що в Міністерстві зможуть підтвердити печатку та підпис тієї посадової особи, яка видавала це свідоцтво. Щоб зробити Апостиль свідоцтва про народження в такій ситуації, необхідно запросити дублікат цього свідоцтва, і вже на новий варіант проставити штамп Апостиль, оскільки підтвердити особу, яка підписала та видала цей документ буде реально.
 3. У випадках, коли необхідно зробити переклад свідоцтва про народження з Апостилем, штамп проставляють ще раз, але вже на нотаріальний переклад. Такий вид подвійного Апостиля є більше винятком із загальних правил, але в деяких країнах – це обов'язкова процедура.


Апостиль на свідоцтво про народження в Україні

В Україні виконати цю процедуру не складно, якщо розуміти її суть та вимоги. Також необхідно розуміти при виїзді за кордон, для чого може знадобитися Апостиль свідоцтва про народження. Теоретично, цей штамп може знадобитися при оформленні шлюбу за кордоном або при оформленні візи. Непоодинокі варіанти, коли вимагають апостильоване свідоцтво про народження – це коли реєструють народження дитини або проводять процедуру возз'єднання сім'ї.

У всіх нюансах і складностях цієї процедури допоможуть розібратися фахівці, які займаються цими питаннями чи не щодня. На сьогоднішній день на ринку юридичних послуг існує величезна кількість фахівців та компаній, які допоможуть проставити Апостиль на свідоцтво про народження у найкоротші терміни без зайвих нервів та грошей. У нашому каталозі ви зможете знайти конкретного спеціаліста або компанію, яка надає цю послугу.

  Обрати спеціаліста
Online
Доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Первинна консультація перед апостилюванням свідоцтва про народження
Первинна консультація
до 1 години
200грн
 • роз'яснення загальних норм з питання клієнта без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію та які види послуг можуть знадобитися у майбутньому
 • час консультації – до 1 години
Консультація щодо апостилювання свідоцтва про народження
Комплексна консультація
до 3 годин
400грн
 • уточнення всіх нюансів ситуації, вивчення документів та детальний аналіз проблеми клієнта
 • рекомендація шляхів вирішення питання, формування плану дій та термінів, за які клієнт зможе вирішити своє питання
 • вказівка на деталі, які варто врахувати, організації, до яких варто звернутися та документи, які необхідно зібрати
 • час консультації (фактичний) – до 3 годин
Складання плану дій для апостилювання свідоцтва про народження
План дій
до 5 годин
800грн
 • вироблення стратегії роботи з питання клієнта
 • визначення етапів роботи та показників їх виконання для досягнення мети клієнта
 • час реалізації – до 5 годин
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги