Про нас

Ласкаво просимо на Lawly!


Кілька слів про сервіс

Lawly – це платформа для швидкого пошуку юристів і юридичних послуг.

З одного боку, ми зібрали найпопулярніші юридичні послуги та структурували їх по категоріям – результатом цієї роботи став зрозумілий і зручний «Каталог юридичних послуг».

З іншого боку, була пророблена колосальна робота по збору загальнодоступної інформації про фахівців юридичної сфери – результатом же цієї роботи став обширний «Каталог юристів».


Про фахівців

До каталогу від самого початку були додані фахівці з ЄРАУ (Єдиний реєстр адвокатів України), ЄРН (Єдиний реєстр нотаріусів України) та з інших загальнодоступних джерел в мережі Інтернет. Згодом каталог доповнювався фахівцями, які виявили бажання приєднатися до нього.

Поточний варіант «Каталогу юристів» являє собою список спеціалістів різних напрямків та спеціалізацій: адвокатів, нотаріусів, дипломованих юристів, бюро перекладів, юридичних компаній та інших. Всіх спеціалістів ми об'єднали в абстрактне поняття «Юрист».


Чим гарний сервіс Lawly

Також хотілося б окремо відзначити переваги концепту нашого сервісу. В його суть вкладений принцип «WIN – WIN – WIN» – коли кожна сторона, пов'язана з ресурсом, залишається у виграші:

  • З одного боку, сервіс дозволяє Клієнту швидко і якісно знаходити те, що допоможе вирішити його проблему. Якщо є необхідність знайти фахівця поблизу – не проблема, зручний «Пошук юристів» знайде потрібного спеціаліста. Якщо ж цікавить певна послуга в даній сфері – і тут є рішення, а ім'я йому – «Пошук юридичних послуг».
  • З іншого боку, за допомогою сервісу Lawly Юрист зможе отримати притік потенційних клієнтів. В доповнення Юристу наданий функціонал для діджиталізаціі свого бізнесу – це невід'ємна частина підвищення його рентабельності. Адже як говорив Білл Гейтс: «Якщо Вашого бізнесу немає в Інтернеті, то Вас немає в бізнесі».
  • Ну і що стосується самого сервісу Lawly: ми можемо залишитися у виграші тільки в тому випадку, коли і Клієнт, і Юрист залишаться задоволені. Це і є квінтесенція нашої Місії – «Юриспруденція в два кліки».


Доповнення «Lawly Онлайн»

«Lawly Онлайн» – доповнення до сервісу, яке дозволить Клієнтам вирішити їхні проблеми, не виходячи з дому. Сервіс пропонує Клієнту обрати відповідну для нього онлайн-послугу з доступних на сайті і зробити передоплату повної вартості. Після чого Сервіс підбере відповідного Юриста та проконтролює виконання онлайн-замовлення.


Я – Юрист. Як почати?

Якщо Ви – Юрист, то після реєстрації Вам стане доступний особистий кабінет. У ньому Ви зможете додати інформацію про себе, а також вказати послуги, які надаєте, з цінами на них. Після нескладної процедури верифікації Ваш публічний профіль з'явиться в пошуку, завдяки чому клієнти зможуть Вас знайти.

Зареєструватися


Я – Клієнт. Як почати?

Якщо ж Ви – Клієнт, то просто реєструйтеся і використовуйте зручний сервіс Lawly для вирішення своїх питань.

Зареєструватися