• Lawly
  • Про Сервіс

Про Сервіс

Ласкаво просимо на Lawly!


Кілька слів про нас

Lawly – це платформа для швидкого пошуку юристів і юридичних послуг.

З одного боку, ми зібрали найпопулярніші юридичні послуги та структурували їх по категоріям – результатом цієї роботи став зрозумілий і зручний «Каталог юридичних послуг».

З іншого боку, була пророблена колосальна робота по збору загальнодоступної інформації про фахівців юридичної сфери – результатом же цієї роботи став обширний «Каталог юристів».


Про фахівців

Поточний варіант «Каталогу юристів» являє собою список адвокатів, нотаріусів та дипломованих юристів з додатковою інформацією про них.

Також до каталогу від самого початку були додані фахівці з ЄРАУ (Єдиний реєстр адвокатів України), ЄРН (Єдиний реєстр нотаріусів України) та з інших загальнодоступних джерел в мережі Інтернет.


Чим гарний сервіс Lawly

Також хотілося б окремо відзначити переваги такого підходу. В його суть вкладений принцип «WIN – WIN – WIN» – коли кожна сторона, пов'язана з ресурсом, залишається у виграші:

  • З одного боку, срвіс дозволяє Клієнту швидко і якісно знаходити те, що допоможе вирішити його проблему. Якщо є необхідність знайти фахівця поблизу – не проблема, зручний «Пошук юристів» знайде потрібного спеціаліста. Якщо ж цікавить певна послуга в даній сфері – і тут є рішення, а ім'я йому – «Пошук юридичних послуг».
  • З іншого боку, за допомогою юридичної платформи Lawly Юрист отримує можливість швидше «отримати» свого Клієнта. Як доповнення, Юристу надано функціонал для діджиталізаціі свого бізнесу – це невід'ємна частина підвищення його рентабельності. Адже як говорив Білл Гейтс: «Якщо Вашого бізнесу немає в Інтернеті, то Вас немає в бізнесі».
  • Ну і що стосується самого сервісу Lawly. Ми можемо залишитися у виграші тільки в тому випадку, коли і Клієнт, і Юрист залишаться задоволені. Це і є квінтесенція нашої Місії – «Юриспруденція в два кліки».


Я – Юрист. Як почати?

Якщо Ви – Юрист, то після реєстрації Вам стане доступний особистий кабінет. У ньому Ви зможете додати інформацію про себе, а також вказати послуги, які надаєте, з цінами на них. Після нескладної процедури верифікації Ваш публічний профіль з'явиться в пошуку, завдяки чому клієнти зможуть Вас знайти.


Я – Клієнт. Як почати?

Якщо ж Ви – Клієнт, то просто реєструйтеся і використовуйте зручний сервіс Lawly для вирішення своїх питань.


Дякуємо за приділений час і сподіваємося, що Вам сподобається Lawly!
shape
shape
shape
shape