Перереєстрація ПП
Протягом існування компанії (ПП) рано чи пізно виникає необхідність вносити зміни в структуру, статут і т.д. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Що таке перереєстрація підприємства
Велика кількість людей, що займаються бізнесом, періодично стикаються з проблемами, які вносять ряд поправок в їх діяльність. До таких можна віднести внесення поправок або змін в організаційну структуру підприємства. Щоб максимально оптимізувати діяльність підприємства і не втрачати дохід, необхідно в міру потреби вносити і коригувати ці правки в силу обставин і законодавства. У випадках коли необхідно перереєструвати підприємство на іншу людину або змінити вид діяльності на благо заощадження ресурсів, необхідна перереєстрація підприємства. Що для цього необхідно і що це таке розглянемо далі.
Процедура перереєстрації – це певні дії, які вносять оновлені або змінені дані в державний реєстр. Як приклад, в рідкісних ситуаціях необхідно вносити нові дані до статуту, тобто провести його перереєстрацію. Це робиться з метою оновити дані в самому статуті, якщо підприємство понесло зміни в тій чи іншій формі.
У яких випадках необхідна перереєстрація підприємства
Найпопулярніші проблеми пов'язані з цією процедурою – це швидко змінюється керівництво. Але є ситуації, коли саме ж керівництво вносить ряд корективів в роботу підприємства, які вимагають внести офіційні зміни, де і буде потрібна дана процедура. До таких прикладів можна віднести:
- зміна назви організації;
- збільшення або зменшення статутного капіталу;
- зміни фактичної або юридичної адреси;
- видозміна роду діяльності компанії;
- зміни реквізитів організації;
- необхідність в зміні керівника компанії.
Як в деяких ситуаціях проводиться перереєстрація підприємства
Щоб провести цю процедуру, необхідно враховувати наступні моменти, які можуть бути певною перешкодою в її проведенні:
- Процедура заміни керівника організації. Якщо є потреба в заміні керівної особи, необхідно виконати наступний алгоритм дій: зібрати всіх учасників юридичної особи з метою визначення та затвердження рішення про нового керівника, далі його необхідно зареєструвати в Єдиному державному реєстрі.
- Процедура заміни адреси. Щоб провести цю процедуру, необхідно вказати змінену адресу в статуті компанії.
- Процедура заміни виду діяльності. У випадках коли конкретний вид діяльності не зазначено в статуті підприємства, необхідно проводити перереєстрацію всієї компанії і всіх установчих документів.
- Процедура зміни найменування підприємства. Щоб провести цю процедуру, неможливо уникнути заміни всіх правовстановлюючих документів, а також необхідно перереєструвати статут.
Що необхідно підготувати для перереєстрації підприємства
Щоб провести цю процедуру, необхідно мати на руках наступний пакет документів:
- виписка від державного реєстратора;
- довідка статистики (відомості формуються органом державної статистики і надаються користувачеві після отримання запиту);
- протокол Загальних зборів засновників про зміни юридичної особи;
- змінений статут або його копія, нотаріально завірена;
- печатка;
- паспорт;
- довіреність (при необхідності).
Ні для кого не секрет, що люди які ведуть бізнес, мають катастрофічно мало вільного часу. Щоб не піддавати ризику втрати часу і ресурсів, рекомендовано звертатися до фахівців, які займаються цим питанням на професійному рівні. Такі кваліфіковані фахівці швидко і професійно проводять цю процедуру.
Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка