Сім'я

Консультація юриста по сімейним справам

Консультування клієнта є основним моментом перед наданням послуг у сфері сімейного права. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація з сімейних питань
1000
грн
Замовити
Детальна консультація з сімейних питань
1600
грн
Замовити

Що таке консультація юриста по сімейних справах

Сім'я – це найважливіше, що є у кожної людини в житті. Дуже часто люди роблять помилки в процесі сімейного життя, які призводять до її розпаду, але це життя, і ніхто не застрахований від цього. Все, що людина може в таких ситуаціях – це відстоювати інтереси сім'ї або свої особисті, щоб її зберегти. Ось тут і стане в нагоді консультація юриста з сімейних питань.

Безліч людей вважають, що фахівець у сімейних справах в області права потрібен тільки в найкритичніший момент ситуації, яка склалася в родині. Однак, це не зовсім коректне думка, так як превентивна допомога кваліфікованого фахівця в певній ситуації принесе більше вигоди обом сторонам, ніж вже розв'язаний конфлікт. В першу чергу, коли ви звернулися до юриста з сімейного права, ви повинні розуміти, що такий фахівець на вищому рівні знає і розуміє цінність сім'ї для людини. Юридичні консультації з питань сімейного права необхідні не тільки коли склалася, як здається, безвихідна ситуація і виникла необхідність вирішувати питання швидко. Юридичні консультації по сімейних справах допоможуть вам не робити необдуманих дій та зберегти ваші нерви і ресурси.

Навіщо потрібні консультації з питань сімейного права

Такі конфлікти, як сімейні – це не рідкість і не новина для кожної сім'ї, а також дуже поширена практика в світі юриспруденції. Кожен спір має свою унікальність і специфіку. В кожній справі в даній області фахівці підходять максимально унікально, тому що ситуації можуть здаватися у людей схожими, але в той же час, в силу різних мікро-нюансів, які впливають на ситуацію в цілому, різними. В силу цих нюансів спливає той факт, що кожною справою повинен займатися професіонал.

У правовому полі з сімейних питань краще звернутися до фахівця, який на ранніх етапах консультацій знайде рішення. У разі потреби фахівець, проаналізувавши всю ситуацію в цілому, надасть консультації з питань сімейного права і вибере ту стратегію, яка допоможе вам виграти вашу справу, якщо це дійшло до суду. Якщо ситуація тільки набирає обертів, фахівець допоможе вам знайти кращий варіант, як вирішити конфлікт і вийти з нього максимальним переможцем, при цьому зберігши ресурси і час.

Які бувають юридичні консультації з питань сімейного права

Життєвих ситуацій, за якими може стати в нагоді консультація юриста по сімейних справах дуже велика кількість, але для загального розуміння спробуємо їх структурувати. Назвемо умовно дві категорії ситуацій, в яких це необхідно.

 1. Наприклад, взаємини в подружній парі. Що це означає? Це все їх сімейне життя в цілому, їх конфлікти і суперечки, які утворюються в перебігу їх спільного проживання.
 2. Наступну категорію, яку можна виділити – це все, що пов'язано з дітьми. Чому так? Сюди можна віднести ту юридичну допомогу дітям, яка пов'язана із захистом прав дітей, вирішенням питань їх виховання і проживання. Також до цієї категорії можна віднести питання стягнення аліментів і позбавлення або поновлення батьківських прав. Якщо з цією категорією плюс-мінус зрозуміло, то в яких саме ситуаціях необхідно вдатися до юридичної помочи в області сімейного права?

Можна виділити ряд популярних послуг на юридичному ринку:

 • Розірвання шлюбу. Розірвати шлюб можна двома способами. Перший і найпростіший спосіб – це розлучитися через РАЦС. Цей спосіб працює тільки в тій ситуації, якщо у подружжя немає дітей, і вони це роблять за спільною згодою. Другий спосіб – більш складний – це зробити розлучення через суд. Коли можна розлучитися через суд? У ситуаціях, коли один з подружжя ухиляється від своїх прямих батьківський обов'язків і не визнає це, а також в ситуаціях, коли сімейне життя не може бути обопільно щасливим у зв'язку з певними діями одного з подружжя.
 • Позбавлення батьківських прав. Спеціаліст по сімейних справах дасть максимально кваліфіковану консультацію, а також збере докази і виявить підстави, за якими буде можливо здійснити дану процедуру, підготує повний пакет документів і проведе процедуру під ключ.
 • Стягнення аліментів. У даній ситуації перше, що необхідно зробити – це проконсультуватися з юристом, так як всі дії пов'язані з аліментами регулюються сімейним кодексом. Спеціаліст підкаже вам, в яких ситуаціях можна вимагати виплату аліментів, а в яких – ні.
 • Встановлення батьківства. Не рідко бувають випадки, коли людину намагаються підставити і звинуватити в дії, яку вона не скоювала. Але і бувають ситуації, коли дана дія необхідна, щоб залучити людину до відповідальності за те, що вона зробила. Кваліфікований фахівець допоможе на етапі консультації зрозуміти, що можна зробити і в якому напрямку рухатися, а також зібрати докази і підготувати пакет документів.
 • Розподіл майна. Існує чітке правило, що все майно, яке нажите в спільному шлюбі належить обом подружжю. Тут без консультації фахівця не обійтися ніяк. Існує безліч хитрощів і лазівок, при яких один з подружжя може приховувати факт того, що майно було придбано до шлюбу, і щоб з'ясувати це необхідна консультація по сімейних справах.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація з сімейних питань
Первинна консультація
1000 грн

Що ви отримаєте:

 • роз'яснення загальних норм без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Детальна консультація з сімейних питань
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги