Послуги адвоката
Переглядів:815
Пошукових запитів:2.5k
Середня ціна: ~ 950 грн

Адвокатський запит

Під час судових розглядів часто буває необхідна додаткова інформація по справі, щоб поліпшити ситуацію тієї чи іншої сторони. Для цього існує послуга адвокатського запиту, під час виконання якої досвідчений фахівець оперативно отримає інформацію, якої бракує.

Замовити адвокатський запит в Україні

У кримінальних справах на судових розглядах дуже часто потрібна якісна юридична допомога як постраждалій стороні, так і людині, яка випадково або навмисно скоїла злочин. Кращим виходом буде звернутися до адвоката, який розгляне усі нюанси ситуації і, маючи чимало повноважень, зробить все можливе, щоб допомогти, пом'якшити покарання або ж домогтися повноцінної компенсації завданих збитків. Нерідко фахівець відправляє адвокатський запит для отримання тієї чи іншої інформації. Що таке адвокатський запит, навіщо він потрібен, які нюанси подачі існують, чи потрібні спеціальні документи для виконання послуги – про це далі.


Що таке адвокатський запит

Адвокатський запит являє собою особливе звернення адвоката, створене в письмовій формі. Це звернення, як правило, направляється до органів місцевого самоврядування або державної влади, в різні державні установи та підприємства. У запиті вказується прохання про надання тієї чи іншої необхідної інформації для успіху в допомозі клієнту. Також адвокат може відправити запит для отримання копій документів, які знадобляться йому для більш глибокого вивчення ситуації.


Навіщо потрібен адвокатський запит

Адвокатський запит потрібен для того, щоб поліпшити якість юридичної послуги. Завдяки письмовим зверненням, адвокат зможе швидше сформувати доказову базу, отримати всі потрібні документи для того, щоб результат його роботи в кінцевому підсумку виявився позитивним. Подача адвокатського запиту прискорює отримання інформації, а також копій документів – відмова на запит, неповна чи неточна відповідь карається Законом.


Як здійснюється подача адвокатського запиту

Подача адвокатського запиту має такі нюанси:

  1. Адвокат створює запит таким чином, щоб він не був схожий на прохання отримати консультацію. Він повинен бути обґрунтованим, зрозумілим, не мати двозначних фраз. У запиті обов'язково зазначається повне ПІБ посадової особи, кому направляється звернення, а також назва організації.
  2. Органи влади або посадові особи, котрим було відправлено запит, повинні протягом 5 днів відповісти адвокату – надати запитувану інформацію або ж документи.
  3. Якщо запитується величезний обсяг інформації, або ж потрібно зібрати чималу кількість даних, термін розгляду за законній підставі подовжується до 20 днів.
  4. Якщо спеціаліст запитує копії документів більше 10 сторінок, він повинен заплатити за витрати на друк.


Необхідні документи для подачі адвокатського запиту

Для грамотної подачі адвокатського запиту фахівець повинен підготувати такі документи:

  • завірена копія свідоцтва, що дає право займатися професійною адвокатською діяльністю;
  • ордер – письмовий документ, який підтверджує повноваження адвоката надавати юридичну поміч;
  • доручення уповноваженого органу на надання правової допомоги.
  Обрати спеціаліста
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою
Заявка
Оберіть послугу
Оберіть одну з послуг даного юриста