Послуги адвоката

Консультація адвоката

Консультування клієнта є основним моментом перед наданням послуг адвоката. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація адвоката
1000
грн
Замовити
Детальна консультація адвоката
1600
грн
Замовити

Про послугу «Консультація адвоката»

Сьогодні юридичні консультації стали звичайною послугою для людей, яким дуже складно розібратися в тонкощах законодавства України, що постійно змінюється. Існує безліч проблемних ситуацій, щодо яких людям потрібна консультація адвоката. Розберемося, що таке консультування та яке його завдання? Консультування, саме у разі, консультація в адвоката – це інтелектуальна і практична взаємодія між юристом і клієнтом, завданням якої є допомога у вирішенні проблем клієнта.

Мета консультування полягає у наданні клієнту правової інформації з питань, що його цікавлять: консультації з кримінального права, знаходження всіх можливих варіантів вирішення його проблеми, роз'яснення можливих наслідків цих рішень, допомога клієнту у виборі найбільш оптимального рішення. Коли фахівець проводить розмову з клієнтом, він намагається максимально заглибитись у суть проблеми, її аналіз та пошук варіантів рішень. У більшості випадків консультації проходять у телефонному режимі і можуть мати виключно ознайомлювальний характер, оскільки для повного вирішення проблеми необхідно проводити розмову особисто та мати на руках необхідні документи. Чому так? Фахівцю необхідно розібратися в чому саме його завдання, і дистанційно це зробити важко через те, що людина може прогаяти щось або не домовити, також необхідно бачити документи, щоб детально їх вивчити. Ці чинники вкрай впливають результат повної консультації.

Навіщо потрібна консультація у адвоката

Щодня людина стикається з безліччю проблем і намагається знайти вихід з кожної проблемної ситуації. Є низка ситуацій, де можна самому знайти вихід і це правильно, але існують такі життєві повороти, де без грамотної консультації у адвоката просто не обійтися. Нині елементарне порушення громадянських прав – це не новина і, на жаль, це відбувається майже щодня. Проблемні моменти можуть бути абсолютно різні: починаючи від фінансових ситуацій, де людина за збігом обставин несправедливо опиняється в боржниках, або навпаки людина не може отримати свої ресурси у зв'язку з шахрайством чи бюрократичною несправедливістю. Також ситуації, коли необхідно вирішити низку сімейних проблем, які або лише на стадії їх зародження – і можна обійтися однією консультацією і все вирішити, або коли необхідно вживати крайніх заходів – і без правової допомоги ніяк не обійтися, щоб зайняти позицію переможця. Як приклад, припустимо, що людині необхідно скласти договір або провести аналіз вже готового договору щодо юридичних неточностей і помилок. Тут і знадобиться консультація адвоката, де фахівець роз'яснить, що укладання договорів – не менш важливий процес порівняно з іншими юридичними послугами, тим більше за бажання зафіксувати права та обов'язки з іншою стороною такого договору. У результаті консультації людина розбереться, який тип договору їй необхідний, оскільки договори можна розділити на дві категорії: односторонні і двосторонні. У чому їхня кардинальна відмінність і що це означає? Односторонній договір передбачає, що одна сторона бере на себе обов'язок перед другою вчинити певні дії або утриматися від них, а друга сторона має право вимоги, без виникнення обов'язку щодо першої сторони. Прикладом є договір позики: кредитор має право вимагати від позичальника гроші, тоді як у позичальника відсутні вимоги до кредитора. Двосторонній договір передбачає виникнення прав та обов'язків у обох сторін договору. Прикладом є договір купівлі-продажу: продавець зобов'язується передати річ у власність покупця і може вимагати його оплати, покупець має право вимагати передати йому річ і зобов'язаний сплатити за неї ціну. В силу всього перерахованого необхідно розуміти, що незалежно від ситуації, що склалася, вихід і допомога є завжди.

З яких проблем необхідно проводити консультації з адвокатом

Людина не в змозі знати все і бути всюдисущою – і це нормально. Приймати допомогу та просити її в ситуаціях, де самому ніяк не впорається – це звичайна справа і нічого страшного тут немає. Необхідно розуміти, що кожною справою має займатися професіонал і правове поле – не виняток.

Життєвих проблем і ситуацій, за якими необхідна юридична допомога може бути безліч і всі їх перерахувати важко, але як приклад, можна винести кілька моментів, де теоретично необхідна консультація адвоката:


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація адвоката
Первинна консультація
1000 грн

Що ви отримаєте:

  • роз'яснення загальних норм без вивчення документів та конкретної ситуації
  • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Детальна консультація адвоката
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

  • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
  • рекомендація шляхів вирішення питання
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Адвокатський запит
Адвокатський запит
~ 1250
 
грн
Послуги адвоката
Допомога при допиті та обшуку
Допомога при допиті та обшуку
~ 4600
 
грн
  Показати всі