Послуги адвоката
Переглядів:432
Пошукових запитів:2.7k
Середня ціна:~1200 грн

Консультація адвоката

Консультування клієнта є основним моментом перед наданням послуг адвоката.

shape
shape

Про послугу «Консультація адвоката»

Якщо ви не знайшли послугу, яка вам підходить, або ваше питання має дуже делікатний характер, в такому випадку вам потрібна консультація кваліфікованого спеціаліста.


Юридична консультація

Консультування – це інтелектуальна та практична взаємодія між юристом та клієнтом, метою якої є допомога в вирішенні проблем клієнта.

Мета консультування полягає в наданні клієнту правової інформації з питань, що його цікавлять, знаходження всіх можливих варіантів вирішення його проблеми, роз’яснення вірогідних наслідків цих рішень, допомога клієнту у виборі найбільш оптимального рішення.


Складання договорів

Складання договорів – не менш важливий процес ніж інші юридичні послуги, тим паче при бажанні зафіксувати права та обов’язки з другою стороною такого договору.


Що таке договір

Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

Договори можна розділити на дві категорії:

  • односторонні;
  • двосторонні.


Односторонній договір передбачає, що одна сторона бере на себе обов'язок перед другою вчинити певні дії або утриматися від них, а друга сторона лише має право вимоги, без виникнення обов'язку щодо першої сторони. Прикладом виступає договір позики: кредитор має право вимагати від позичальника гроші, в той час як у позичальника відсутні вимоги до кредитора.

Двосторонній договір передбачає виникнення прав і обов’язків у обох сторін договору. Прикладом виступає договір купівлі-продаж:, продавець зобов'язується передати річ у власність покупця та може вимагати її оплати, покупець має право вимагати передати йому річ та зобов'язаний сплатити за неї ціну.

Відповідно до того яка ситуація склалась у вас, щоб не наробити помилок і зорієнтуватись, як правильно скласти договір та який саме вам потрібен, допоможе профільних спеціаліст.


Переклад документів

Якщо вам знадобився переклад документів, ви повинні знати певні нюанси щодо перекладу.

Офіційний переклад документів ділиться на такі типи:

  • переклад акредитованим перекладачем;
  • переклад присяжним перекладачем;
  • переклад звичайним перекладачем.


Акредитований перекладач надає послуги при посольстві певної країни. Після його перекладу документ завіряється в посольстві країни куди подається або проставляється другий апостиль на перекладі (обидва варіанти є правильними).

Присяжний перекладач уповноважений виконувати переклад юридичних документів відповідним органом влади. Присяжний перекладач засвідчує вірність перекладу по суті, а не тільки підпис перекладача, як це робить нотаріус.

Звичайний перекладач повинен досконало знати мову перекладу та на високому рівні використовувати її як в письмі, так і в усній формі. Звичайні перекладачі за часту використовуються для перекладу книг, брошур, приватної чи ділової переписки, рекламних матеріалів.


Типи документів, які підлягають офіційному перекладу

  • особисті документи (паспорт, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, свідоцтво про смерть, диплом, додаток до диплома, трудова книжка, довідки з роботи та ін.);
  • нотаріальні документи (заява, довіреність, заповіт та ін.);
  • юридичні документи (договір, контракт, статут, установчі документи та ін.).
  Обрати спеціаліста
shape
shape
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою
shape
shape
Заявка
Оберіть послугу
Оберіть одну з послуг даного юриста