Послуги адвоката
Переглядів:983
Пошукових запитів:5.3k
Середня ціна: ~ 800 грн

Консультація адвоката

Консультування клієнта є основним моментом перед наданням послуг адвоката.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Первинна консультація адвоката
500
грн
Замовити

Про послугу «Консультація адвоката»

Сьогодні юридичні консультації стали звичайною послугою для людей, яким дуже складно розібратися в тонкощах законодавства України, що постійно змінюється. Існує безліч проблемних ситуацій, щодо яких людям потрібна консультація адвоката. Розберемося, що таке консультування та яке його завдання? Консультування, саме у разі, консультація в адвоката – це інтелектуальна і практична взаємодія між юристом і клієнтом, завданням якої є допомога у вирішенні проблем клієнта.

Мета консультування полягає у наданні клієнту правової інформації з питань, що його цікавлять: консультації з кримінального права, знаходження всіх можливих варіантів вирішення його проблеми, роз'яснення можливих наслідків цих рішень, допомога клієнту у виборі найбільш оптимального рішення. Коли фахівець проводить розмову з клієнтом, він намагається максимально заглибитись у суть проблеми, її аналіз та пошук варіантів рішень. У більшості випадків консультації проходять у телефонному режимі і можуть мати виключно ознайомлювальний характер, оскільки для повного вирішення проблеми необхідно проводити розмову особисто та мати на руках необхідні документи. Чому так? Фахівцю необхідно розібратися в чому саме його завдання, і дистанційно це зробити важко через те, що людина може прогаяти щось або не домовити, також необхідно бачити документи, щоб детально їх вивчити. Ці чинники вкрай впливають результат повної консультації.


Навіщо потрібна консультація у адвоката

Щодня людина стикається з безліччю проблем і намагається знайти вихід з кожної проблемної ситуації. Є низка ситуацій, де можна самому знайти вихід і це правильно, але існують такі життєві повороти, де без грамотної консультації у адвоката просто не обійтися. Нині елементарне порушення громадянських прав – це не новина і, на жаль, це відбувається майже щодня. Проблемні моменти можуть бути абсолютно різні: починаючи від фінансових ситуацій, де людина за збігом обставин несправедливо опиняється в боржниках, або навпаки людина не може отримати свої ресурси у зв'язку з шахрайством чи бюрократичною несправедливістю. Також ситуації, коли необхідно вирішити низку сімейних проблем, які або лише на стадії їх зародження – і можна обійтися однією консультацією і все вирішити, або коли необхідно вживати крайніх заходів – і без правової допомоги ніяк не обійтися, щоб зайняти позицію переможця. Як приклад, припустимо, що людині необхідно скласти договір або провести аналіз вже готового договору щодо юридичних неточностей і помилок. Тут і знадобиться консультація адвоката, де фахівець роз'яснить, що укладання договорів – не менш важливий процес порівняно з іншими юридичними послугами, тим більше за бажання зафіксувати права та обов'язки з іншою стороною такого договору. У результаті консультації людина розбереться, який тип договору їй необхідний, оскільки договори можна розділити на дві категорії: односторонні і двосторонні. У чому їхня кардинальна відмінність і що це означає? Односторонній договір передбачає, що одна сторона бере на себе обов'язок перед другою вчинити певні дії або утриматися від них, а друга сторона має право вимоги, без виникнення обов'язку щодо першої сторони. Прикладом є договір позики: кредитор має право вимагати від позичальника гроші, тоді як у позичальника відсутні вимоги до кредитора. Двосторонній договір передбачає виникнення прав та обов'язків у обох сторін договору. Прикладом є договір купівлі-продажу: продавець зобов'язується передати річ у власність покупця і може вимагати його оплати, покупець має право вимагати передати йому річ і зобов'язаний сплатити за неї ціну. В силу всього перерахованого необхідно розуміти, що незалежно від ситуації, що склалася, вихід і допомога є завжди.


З яких проблем необхідно проводити консультації з адвокатом

Людина не в змозі знати все і бути всюдисущою – і це нормально. Приймати допомогу та просити її в ситуаціях, де самому ніяк не впорається – це звичайна справа і нічого страшного тут немає. Необхідно розуміти, що кожною справою має займатися професіонал і правове поле – не виняток.

Життєвих проблем і ситуацій, за якими необхідна юридична допомога може бути безліч і всі їх перерахувати важко, але як приклад, можна винести кілька моментів, де теоретично необхідна консультація адвоката:

  • проблеми кримінального характеру;
  • проблеми земельного характеру;
  • проблеми громадянського характеру;
  • проблеми сімейного характеру;
  • проблеми із судочинством;
  • проблеми договірного характеру.
  Обрати спеціаліста
Online
Доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Первинна консультація адвоката
Первинна консультація
до 1 години
500грн
  • роз'яснення загальних норм з питання клієнта без вивчення документів та конкретної ситуації
  • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію та які види послуг можуть знадобитися у майбутньому
  • час консультації – до 1 години
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою