Юридична допомога громадянам

Юридична допомога при ДТП

Потрапити в дорожньо-транспортну пригоду може будь-який автовласник. Встановити винуватця ситуації або визначити розмір компенсації не відразу виходить, тому учасникам зіткнення доводиться звертатися за юридичною допомогою. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо ДТП
1600
грн
Замовити

Юрист по ДТП

Будь-яка людина ніколи не має поняття і впевненості в тому, що з нею станеться в будь-яку секунду її життя. Маючи колосальний досвід у водінні авто, ви ніколи не застраховані від того, що можете потрапити в аварію. З іншого боку, як пішохід, у вас немає ніяких гарантій на вашу безпеку, коли ви дотримуєтеся всіх правил руху. У більшості випадків причиною аварій є елементарне недотримання режиму швидкості на певних відрізках дороги, до цього додаються погані погодні умови, які також ігноруються водієм. Чомусь багато людей користується правилом «мене пронесе», або «цього зі мною точно не трапиться», коли сідають за кермо без прав або після бурхливої ​​гулянки їдуть додому на підпитку. На превеликий жаль, в таких випадках дорожньо-транспортні пригоди та відбуваються, якщо не по одній з конкретних причин, так зловісної комбінації з усього перерахованого.

Якщо розглядати дане питання з точки зору звичайного пішохода, то на превеликий жаль порушень з боку останніх не менше. Люди часто не зовсім об'єктивно оцінюють обстановку на дорозі в певний час доби або погоди і дуже недбало ставляться до власної безпеки. Елементарним прикладом може послужити ситуація, коли пішохід вальяжно переходить дорогу по «зебрі» в зимовий час доби і додамо до цього ожеледь. Водій, який рухається по дорозі зі швидкістю, яка дозволена на його ділянці руху, може не мати можливості, в силу тих же погодних умов, різко загальмувати по потребі або зманеврувати. Це може привести до збитку здоров'ю або не дай бог до летального результату тому, хто попадеться у нього на шляху. Водії майже завжди не володіють потрібними правовими знаннями. Саме тому розгляду після ДТП часто затягуються. Виходячи з цього, яка б не трапилася ситуація, хто б не був правий і хто винен, потрібно мати розуміння того, що відбувається. Саме тому необхідний автомобільний адвокат і його консультація при ДТП по вашій ситуації, або захист ваших прав та інтересів в особі фахівця, яким є юрист по ДТП.

Що являє собою юридична допомога при ДТП

Адвокат по ДТП і його основне завдання, як фахівця – це представляти інтереси клієнта в ході розгляду, пов'язаного з аварією. Для цього фахівець може:

 • надавати консультації винним або потерпілим;
 • вивчати документацію по справі;
 • залучати до розслідування експертів;
 • брати участь в судових розглядах.

Спеціаліст здійснює всебічну підтримку клієнта і стежить за тим, щоб права людини неухильно дотримувалися в ході розслідування.

Навіщо потрібні послуги юриста по ДТП

Юридична консультація по ДТП у грамотного фахівця після аварії необхідна не тільки водіям та власникам автомобілів, але і іншим учасникам події: постраждалі пішоходи, свідки і т.д. У чому різниця участі юриста та адвоката при ДТП? Якщо подія вже сталося, необхідно оцінювати всю ситуацію і наскільки вона критична, тому що якщо немає, наприклад, летального результату, то можна обійтися і звичайною консультацією у юриста і мінімальним набором порад або підготовки документів. Але якщо ситуація критична і без довгих судових процесів не обійтися, бажано звернутися до адвоката по ДТП

Адвокат при ДТП надає клієнтам такі послуги:

 • виїзд в якості адвоката на місце події;
 • захист водіїв, яких вважають винними в аварії;
 • представництво в суді;
 • захист у кримінальних справах з постраждалими.

У будь-який з перерахованих ситуацій автомобільний адвокат допоможе клієнту знанням норм Закону. Також фахівець приверне до розгляду експертів, здатних зробити висновки про винність людини в аварії, розміру компенсації і обставин аварії.

Юридична консультація по ДТП і порядок надання допомоги

Звернутися до юриста можна як в момент події, так і через деякий час після аварії.

 1. У першому випадку актуальна послуга виїзду автомобільного адвоката на місце аварії. Вона особливо потрібна при наявності обтяжуючих обставин (наприклад, якщо людина перебувала за кермом у нетверезому стані). У такій ситуації адвокат простежить за тим, щоб протокол склали коректно, і буде присутній при допитах і інших процедурах.
 2. Звернутися за допомогою через деякий час після аварії вирішують в разі, коли власник авто незадоволений рішенням суду або розміром компенсації. В цьому випадку юрист спочатку вивчає матеріали справи і після цього приступає до захисту інтересів клієнта (в тому числі, представляє його сторону в суді).

Необхідні документи для юридичної допомоги при ДТП

Щоб отримати консультацію і супровід юриста по ДТП при розгляді за результатами аварії, потрібно підготувати комплект документів. Він включає:

 • посвідчення особи і водійське посвідчення клієнта;
 • страховий поліс на транспорт;
 • технічний паспорт;
 • довідка про ДТП;
 • документи, що стосуються аварії (протоколи, заяви свідків і т.д.).

Додатково необхідно надати документи, які можуть вплинути на результат розгляду (наприклад, довідки про стан здоров'я). Повний перелік документів юрист озвучує для кожної окремої ситуації. Чим більше збереться документів, тим ясніше буде ситуація. Кваліфікований юрист швидше надасть допомогу у всіх аспектах, включаючи фінансові виплати по страховці.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо ДТП
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Захист прав
Дозвіл на зброю
Дозвіл на зброю
~ 2500
 
грн
FREE
Захист прав
Довідка про несудимість
Довідка про несудимість
~ 1000
 
грн
Захист прав
Довідки, свідоцтва, дублікати документів
Довідки, свідоцтва, дублікати документів
~ 1150
 
грн
FREE
Захист прав
Паспортні питання
Паспортні питання
~ 1200
 
грн
Захист прав
Оскарження дій посадових осіб
Оскарження дій посадових осіб
~ 3250
 
грн
Захист прав
Допомога при затриманні
Допомога при затриманні
~ 4750
 
грн
  Показати всі