Юридична допомога громадянам

Юридична допомога при затриманні

При затриманні людини поліцією можуть виникнути ситуації порушення Закону з боку співробітників правоохоронних органів. Краще за все в такому випадку замовити дану послугу, щоб перевірений фахівець з великим багажем досвіду в таких справах став на захист і оперативно вирішив проблему.

shape
shape

Про послугу «Юридична допомога при затриманні»

Затримання людини поліцією може відбуватися з різних причин. Іноді ці дії виправдані, але може статися і помилка. Важливо знати і пам'ятати про свої права, а також про подальші дії: що потрібно робити при затриманні; у кого просити допомоги, якщо цей акт був неправомірним, щоб не відповідати за дії, які не були здійснені. Що являє собою допомога при затриманні, хто її надає, як відбувається цей процес – про це можна дізнатися далі.


Що таке допомога при затриманні

Допомога при затриманні – послуга, яку надає юрист при отриманні всіх доказів, документів, щоб краще вникнути в суть справи, розібратися, чи винен затриманий, яка конкретно допомога йому знадобиться. Варто пам'ятати, що поліція має право затримати людину для того, щоб:

  • встановити його особистість;
  • припинити скоєння правопорушення;
  • притягнути до відповідальності за неправомірні справи, які були здійснені раніше.

У будь-яких інших цілях, не обумовлених законодавством, поліція не може затримувати людей і забирати у відділення без вагомої причини.


Навіщо потрібна допомога при затриманні

У багатьох випадках затримані з різних причин не знають, як їм правильно себе вести. Затятий опір може тільки призвести до ще гірших наслідків, тому важливо залишатися спокійним і попросити дати можливість зв'язатися з юристом. Допомога при затриманні від фахівців потрібна в будь-якому випадку, а особливо, якщо людина не обізнана про свої права і може піддатися на якусь провокацію. Юрист допоможе в скрутній ситуації вирішити проблему з мінімальними фінансовими втратами.


Як надається допомога при затриманні

Кожен затриманий може попросити про те, щоб отримати правову допомогу.

  1. Для цього бажано зв'язатися зі знаючим юристом і надати йому повну інформацію про своє становище.
  2. Юрист вивчить протокол, складений поліцейськими, а також інші документи, що свідчать про правопорушення, після чого справа може бути передана до суду або ж вирішена на місці.
  3. Найчастіше справа вирішується у судовому порядку. При наданні юридичної допомоги ситуація може бути вирішена найкращим чином: знайдуться докази невинності або ж обставини, які пом'якшать подальше покарання.


Документи, які потрібні для надання допомоги при затриманні

Для того щоб можна було надати повноцінну допомогу людині, котра була затримана поліцією, необхідно мати на руках ці документи:

  • протокол – документ, який свідчить про мотиви затримання (в ньому повинні бути всі важливі реквізити: ініціали людини, дата затримання, місце, ініціали того, хто створив протокол, інформація про ситуацію, а також підпис);
  • паспорт затриманого;
  • ІПН;
  • довідка про несудимість – якщо людина раніше не порушувала Закон і не була затримана.
  Обрати спеціаліста
shape
shape
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою
shape
shape
Заявка
Оберіть послугу
Оберіть одну з послуг даного юриста