Юридична допомога громадянам

Юридична допомога при затриманні

При затриманні людини поліцією можуть виникнути ситуації порушення Закону з боку співробітників правоохоронних органів. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо затримання
1600
грн
Замовити

Допомога адвоката під час затримання

Затримання людини поліцією може відбуватися з різних причин. Іноді ці дії виправдані, але може статися і помилка. Важливо знати і пам'ятати про свої права, а також про подальші дії: що потрібно робити при затриманні; у кого просити допомоги, якщо цей акт був неправомірним, щоб не відповідати за дії, які не були здійснені. Що являє собою допомога при затриманні, хто її надає, як відбувається цей процес – про це можна дізнатися далі.

Що таке допомога при затриманні

Допомога при затриманні – послуга, яку надає юрист при отриманні всіх доказів, документів, щоб краще вникнути в суть справи, розібратися, чи винен затриманий, яка конкретно допомога йому знадобиться. Варто пам'ятати, що поліція має право затримати людину для того, щоб:

 • встановити його особистість;
 • припинити скоєння правопорушення;
 • притягнути до відповідальності за неправомірні справи, які були здійснені раніше.

У будь-яких інших цілях, не обумовлених законодавством, поліція не може затримувати людей і забирати у відділення без вагомої причини.

Як діяти під час затримання

Якщо вас затримали, намагайтеся залишатися спокійними та ввічливими, але одночасно пам’ятайте про ваші права. Юридична допомога при затриманні – це те, що врятує людину від безнаказаних дій правоохоронних органів, що є дуже важливим аспектом в наш час.

Попросіть про зустріч з адвокатом та відмовтесь від будь-яких коментарів чи допиту, поки не отримаєте юридичну консультацію. Адвокат під час затримання буде вашим захисником та допоможе вам зрозуміти ваші права та як краще взаємодіяти з правоохоронними органами. Юридична допомога при затриманні є надзвичайно важливою складовою справедливого та законного судового процесу. Коли особа знаходиться в ситуації затримання, вона має право на консультацію та захист юриста. Юридична допомога при затриманні дозволяє особі краще розуміти її права та можливі наслідки дій чи без діяння в цей час.

Адвокат під час затримання, може надати цінні поради та вказівки щодо взаємодії з правоохоронними органами, а також допомогти зрозуміти, які дії можуть бути найкращими в інтересах захисту прав затриманої особи. Важливо відзначити, що адвокат під час затримання є одним із тих людей, який допоможе досягти справедливого судового процесу, адже він дозволяє зберегти право на захист та запобігти можливим правопорушенням під час затримання. Пам'ятайте, що правильна дія в такій ситуації може суттєво вплинути на ваше подальше становище в судовому процесі.

Навіщо потрібна допомога адвоката при затриманні

У багатьох випадках затримані з різних причин не знають, як діяти під час затримання. Затятий опір може тільки призвести до ще гірших наслідків, тому важливо залишатися спокійним і попросити дати можливість зв'язатися з юристом. Допомога при затриманні від фахівців потрібна в будь-якому випадку, а особливо, якщо людина не обізнана про свої права і може піддатися на якусь провокацію. Юрист допоможе в скрутній ситуації вирішити проблему з мінімальними фінансовими втратами.

Як надається допомога при затриманні

Кожен затриманий може попросити про те, щоб отримати правову допомогу.

 1. Для цього бажано зв'язатися зі знаючим юристом і надати йому повну інформацію про своє становище.
 2. Юрист вивчить протокол, складений поліцейськими, а також інші документи, що свідчать про правопорушення, після чого справа може бути передана до суду або ж вирішена на місці.
 3. Найчастіше справа вирішується у судовому порядку. При наданні юридичної допомоги ситуація може бути вирішена найкращим чином: знайдуться докази невинності або ж обставини, які пом'якшать подальше покарання.

Документи, які потрібні для надання допомоги адвоката при затриманні

Для того щоб можна було надати повноцінну допомогу людині, котра була затримана поліцією, необхідно мати на руках ці документи:

 • протокол – документ, який свідчить про мотиви затримання (в ньому повинні бути всі важливі реквізити: ініціали людини, дата затримання, місце, ініціали того, хто створив протокол, інформація про ситуацію, а також підпис);
 • паспорт затриманого;
 • ІПН;
 • довідка про несудимість – якщо людина раніше не порушувала Закон і не була затримана.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо затримання
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Захист прав
Дозвіл на зброю
Дозвіл на зброю
~ 2500
 
грн
FREE
Захист прав
Довідка про несудимість
Довідка про несудимість
~ 1000
 
грн
Захист прав
Довідки, свідоцтва, дублікати документів
Довідки, свідоцтва, дублікати документів
~ 1150
 
грн
FREE
Захист прав
Паспортні питання
Паспортні питання
~ 1200
 
грн
Захист прав
Допомога при ДТП
Допомога при ДТП
~ 4000
 
грн
Захист прав
Оскарження дій посадових осіб
Оскарження дій посадових осіб
~ 3250
 
грн
  Показати всі