Правопорушення у службовій і професійній діяльності

Юридична допомога у справах зловживання службовим становищем

Правопорушення: зловживання службовим становищем; перевищення службових повноважень; службова недбалість та інші. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо справ зловживання службовим становищем
1600
грн
Замовити

Про послугу «Юридична допомога у справах зловживання службовим становищем»

Службові посади створені для того, щоб керувати відділами, компаніями, стояти на сторожі порядку. Але нерідко люди зловживають своєю владою на шкоду іншим для того, щоб отримати неправомірну вигоду, йдуть на обман, підробку документів. Що являють собою справи зловживання службовим становищем, які покарання передбачені за подібні дії – далі.

Справи щодо зловживанням службовим становищем – це все неправомірні дії службових осіб, які вийшли за межі своїх повноважень і діють не в інтересах людей, організації, держави. Вони можуть незаконно видаляти інформацію з комп'ютерів, підробляти документи, всіляко обманювати вишестоящих осіб.

Досудове врегулювання при справах зловживання службовим становищем

У більшості випадків досудове врегулювання при справах зловживання службовим становищем має місце, якщо людина зізнається в провині і запропонує компромісне рішення, щоб все виправити. Але якщо дії повторюються з разу в раз, навряд чи такій людині можна буде повірити на слово навіть з прийняттям фінансової компенсації. Найкраще буде вирішити питання через суд.

Класифікація та наслідки справ зловживання службовим становищем

 1. Незаконне втручання в роботу комп'ютерів. Покарання: позбавлення волі до 3 років, обмеження волі на 2-5 років, зняття з посади до 2 років, штраф на 600-1000 неоподатковуваних мінімумів доходів. Будь-яке незаконне втручання в роботу електронних носіїв, через що було втрачена, блокована, передана третім особам інформація.
 2. Створення шкідливих для комп'ютерів програм. Покарання: позбавлення або обмеження свободи до 2 років, штраф на 2-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів. Створення, продаж, незаконний збут шкідливих програм, через які ламаються комп'ютери, розкрадається інформація.
 3. Зловживання своїм службовим становищем. Покарання: зняття з посади та обмеження або позбавлення волі до 3 років, штраф на 250-750 неоподатковуваних мінімумів доходів. Людина, що займає високу посаду, може діяти всупереч інтересам організації, в якій працює, з вигодою для себе.
 4. Перевищення службових повноважень. Покарання: зняття з посади до 3 років, позбавлення волі на 2-5 років, обмеження волі до 5 років. Стосується правоохоронних органів, які переступили свої права та діяли в своїх інтересах, через що заподіяли великої шкоди людям.
 5. Службове підроблення. Покарання: зняття з посади до 3 років, штраф на 2-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, обмеження свободи до 3 років. Створення, видача особою неправдивих документів, внесення туди свідомо невірної інформації, підробка цінних паперів.
 6. Службова недбалість. Покарання: зняття з посади та обмеження свободи до 3 років, штраф на 2-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, виправні роботи до 2 років. Невиконання своїх службових обов'язків, несумлінне ставлення до роботи, що спричинило серйозні наслідки.
 7. Прийняття пропозиції для отримання незаконної вигоди. Покарання: позбавлення волі на 2-4 роки, штраф на 1-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, зняття з посади до 3 років, арешт на 3-6 місяців. Ухвалення незаконної пропозиції посадовою особою, прохання отримати собі подібну вигоду, вчинення неправомірних дій з використанням влади.

Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):

Дізнатись більше про кримінальний процес


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо справ зловживання службовим становищем
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Порушення прав журналістів
Порушення прав журналістів
~ 1600
 
грн
FREE
Послуги адвоката
Порушення проти правосуддя
Порушення проти правосуддя
~ 6250
 
грн
  Показати всі