Правопорушення у службовій і професійній діяльності

Юридична допомога при правопорушенні діяльності журналістів

Правопорушення: перешкоджання професійній діяльності журналістів; тиск на журналіста, внаслідок чого він не може виконувати свої обов'язки та інші. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо правопорушення діяльності журналістів
1600
грн
Замовити

Про послугу «Юридична допомога при правопорушенні діяльності журналістів»

Люди, що займають певні посади, мають свої права, повноваження, а також спектр дій, які вони зобов'язані здійснювати. Журналісти не є винятком. Вони так само, як і лікарі, двірники, менеджери повинні виконувати свою роботу добре і якісно, ​​збираючи достовірну інформацію, створюючи статті, які засновані на реальних подіях. Але не всім їх діяльність подобається. В основному це стосується великих посадових осіб, які є шахраями і бояться, щоб їх не викрили. Що являють собою правопорушення діяльності журналістів, яке покарання буде за кожне з правопорушень – далі.

Правопорушення діяльності журналістів – це такі ж протиправні дії, як і проти діяльності інших працівників, що заважають або забороняють виконувати прямі обов'язки, пов'язані з посадою людини. В основному журналістам заважають виносити правду на люди, друкувати її в журналах, газетах, щоб ніхто про це не дізнався. Для цього шахраї скоюють ряд протиправних дій: таємно знищують інформацію, журналістські технічні пристосування для запису, відмовляють у доступі до важливої ​​інформації, починають тиснути на журналіста, всіляко йому погрожувати, шантажувати, щоб змусити робити те, що вигідно шахраям.

Досудове врегулювання при правопорушення діяльності журналістів

Будь-які правопорушення, що стосуються діяльності журналістів, караються Законом. Тому завжди можна звернутися в суд, отримати правову допомогу, підтримку, моральну компенсацію, відновити свої повноваження і повернутися до роботи з новими силами. Але також є можливість вирішити проблему до суду, якщо обидві сторони на те згодні. Наприклад, якщо людина перешкоджала діяльності журналіста, вкрала зібрану ним інформацію, зламала його технічний пристрій, порушила його роботу навмисне, вона може зізнатися в цьому і спробувати виправити помилку. Якщо потерпіла сторона згодна вирішити проблему мирним шляхом і отримати фінансову компенсацію, то суд не потрібен.

Класифікація та наслідки правопорушень діяльності журналістів

  1. Перешкоджання професійній діяльності журналістів без вагомих причин. Покарання: арешт до 6 місяців, штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів, обмеження свободи до 3 років. Сюди входить вилучення матеріалів, які зібрав журналіст, його технічних засобів, відмова в доступі до тієї чи іншої інформації, заборона на законну критику – всі ці дії проводяться навмисне з метою не допустити розголошення правдивої інформації, яка може зашкодити репутації будь-якої людини, що хоче і далі займатися своєю шахрайської діяльністю.
  2. Тиск на журналіста, внаслідок чого він не може виконувати свої обов'язки. Покарання: арешт до 6 місяців, обмеження волі до 4 років, штраф до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів. Якщо те ж саме було зроблено посадовою особою або угрупованням, штраф буде 200-500 неоподатковуваних мінімумів доходів, термін обмеження свободи збільшиться до 5 років. Також людину знімуть з його посади до 3 років. Зазвичай цим займаються шахраї, які переслідують журналіста, щоб той не виніс розголосу непривабливі факти.

Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):

Дізнатись більше про кримінальний процес


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо правопорушення діяльності журналістів
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

  • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
  • рекомендація шляхів вирішення питання
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Зловживання службовим становищем
Зловживання службовим становищем
~ 4500
 
грн
Послуги адвоката
Порушення проти правосуддя
Порушення проти правосуддя
~ 6250
 
грн
  Показати всі