Правопорушення у службовій і професійній діяльності

Юридична допомога при правопорушенні проти правосуддя

Правопорушення: незаконне затримання; залучення невинного до кримінальної відповідальності; приховування злочину та інші. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо правопорушення проти правосуддя
1600
грн
Замовити

Про послугу «Юридична допомога при правопорушенні проти правосуддя»

Затримання злочинця, захист громадян від неправомірних дій є обов'язком правоохоронних органів. Але бувають випадки переступання службових повноважень, незаконні затримання невинних людей та інше. Що являють собою правопорушення проти правосуддя, яке покарання за них слідує – далі.

Правопорушення проти правосуддя – це все незаконні дії високопоставлених осіб, які зловживають своєю владою проти невинних громадян. Кожний затриманий має право на юридичний захист, а невинний не повинен сидіти за гратами.

Досудове врегулювання при правопорушенні проти правосуддя

Якщо правоохоронні органи визнають помилку, зроблять все можливе, щоб врегулювати ситуацію, випустити людину з-під незаконного арешту, відшкодують моральний збиток, можна і не вдаватися до допомоги суду. У випадках злісних правопорушень проти правосуддя суд необхідний.

Класифікація та наслідки правопорушення проти правосуддя

 1. Незаконне затримання. Покарання: обмеження волі до 3 років, зняття з посади до 5 років. Арешт, свідоме незаконне утримання людини під арештом.
 2. Залучення невинного до кримінальної відповідальності. Покарання: обмеження або позбавлення волі до 5 років. Переступання своїх повноважень суддею, прокурором, слідчим.
 3. Примус до дачі показань. Покарання: позбавлення або обмеження волі до 3 років. Чинення тиску на людину.
 4. Порушення права на захист. Покарання: виправні роботи до 2 років, штраф на 1-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, зняття з посади до 3 років, арешт до 6 місяців. Відмова в наданні захисника.
 5. Відмова у виконанні судового рішення. Покарання: позбавлення волі до 3 років, штраф на 500-1000 неоподатковуваних мінімумів доходів. Невиконання вироку, законного рішення суду, побудова перешкод до виконання.
 6. Неправдиве повідомлення про злочин. Покарання: позбавлення волі або виправні роботи до 2 років, обмеження волі до 3 років, арешт до 6 місяців. Здійснюється свідомо, створює паніку, змушує до непотрібних дій.
 7. Обман суду. Покарання: арешт до 6 місяців, виправні роботи або обмеження волі до 2 років. Неправдиві свідчення, помилкові висновки експерта, інше.
 8. Незаконні дії з арештованим майном. Покарання: обмеження волі або виправні роботи до 2 років, зняття з посади до 3 років, штраф на 1-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів. Знищення, приховування, розтрата арештованого майна, інше.
 9. Ухилення від покарання. Покарання: обмеження волі або виправні роботи до 2 років. Невиплата штрафу, заняття діяльністю, на яку накладено заборону.
 10. Ухилення від обмеження або позбавлення волі. Покарання: позбавлення волі до 3 років. Залишення місця обмеження волі самовільно.
 11. Приховування злочину. Покарання: обмеження або позбавлення волі до 3- років, арешт до 3 місяців. Приховування важких злочинів від правоохоронних органів.
 12. Перешкоди до діяльності захисника. Покарання: арешт до 6 місяців, обмеження волі до 3 років, виправні роботи до 2 років, штраф на 100-200 неоподатковуваних мінімумів доходів. Будь-які види перешкод при здійсненні діяльності захисника при наданні правової допомоги.
 13. Загроза життю захиснику. Покарання: позбавлення волі на 8-15 років або довічно. Вбивство адвоката, його родичів, представника.

Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):

Дізнатись більше про кримінальний процес


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо правопорушення проти правосуддя
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Зловживання службовим становищем
Зловживання службовим становищем
~ 4500
 
грн
Послуги адвоката
Порушення прав журналістів
Порушення прав журналістів
~ 1600
 
грн
FREE
  Показати всі