Правопорушення у господарській діяльності

Юридична допомога при незаконних діях з грошима, документами та інформацією

Правопорушення: підробка платіжних карток, незаконні дії з електронними, банківськими коштами; підробка реєстраційних документів юр. або фіз. осіб; фальсифікація фінансових документів та інші. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо незаконних дій з грошима, документами та інформацією
1600
грн
Замовити

Про послугу «Юридична допомога при незаконних діях з грошима, документами та інформацією»

Будь-які незаконні дії є справжнім злочином, і неважливо чого це стосується – грошей, інформації або документів. Ніхто не має право проводити фінансові махінації на підприємстві, підробляти документи, розголошувати таємну інформацію або користуватися нею в незаконних цілях, наприклад, для шантажу, щоб домогтися свого. Які бувають незаконні дії з матеріальними і інформаційними засобами, які покарання передбачені за них – далі.

Незаконні дії з грошима, документами, інформацією – це вчинки людини, які прямо або побічно порушують Закон. Наприклад, використання фальшивих документів для отримання будь-яких матеріальних благ є злочином. Що стосується грошей, то це незаконне зняття коштів з чужого рахунку, всілякі махінації на роботі, крадіжка фінансів, ухилення від виплати податків, інше. Незаконні дії з інформацією найчастіше трапляються в компаніях, коли відбувається витік важливих даних і використання їх в своїх цілях заради наживи.

Досудове врегулювання при незаконних діях з грошима, документами та інформацією

Якщо є можливість врегулювати справу, що стосується незаконних дій з паперами, фінансами, інформацією, то краще зробити це, тому що прийняте рішення та згода двох сторін допоможуть на суді швидше розв'язати проблему з мінімумом грошових і часових витрат. Але якщо одна із сторін відмовляється вирішувати справу поза судом, вважаючи, що це нічого не дасть, найкраще звернутися до юристів за допомогою і отримати справедливе відшкодування збитків в судовому порядку.

Класифікація та наслідки незаконних діях з грошима, документами та інформацією

 1. Виготовлення, купівля, перевезення та зберігання підроблених банкнот, документів, іншого. Покарання: позбавлення волі 3-7 років. При обтяжуючих обставинах (підробка великої кількості документів, інше) – позбавлення волі 5-10 років і повна конфіскація майна.
 2. Підробка платіжних карток, незаконні дії з електронними, банківськими коштами. Покарання: штраф 5-10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів.
 3. Підробка реєстраційних документів юр. або фіз. осіб. Покарання: штраф 5-8 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів, арешт 3-6 місяців, позбавлення волі до 3 років. Те саме вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням свого службового становища – штраф 8-10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів, зняття з посади до 3 років, а також позбавлення волі 3-5 років.
 4. Вимога припинити займатися тією чи іншою діяльністю на незаконних підставах з ознаками шантажу, вимагання. Покарання: штраф 10-15 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів або 15-20 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів при насильстві, діях, небезпечних для життя.
 5. Незаконне отримання майна фірми. Покарання: виправні роботи до 2 років, обмеження або позбавлення волі до 3 років, заборона на заняття колишньою діяльністю або зайняття певних посад до 2 років. Зазвичай використовуються підроблені документи для здійснення операцій.
 6. Легалізація фінансів, які були отримані шахрайським шляхом. Покарання: позбавлення волі 3-6 років з конфіскацією майна, заборона на те, щоб займати високі посади і займатися діяльністю в певній сфері до 2 років. Якщо злочин коїться повторно – позбавлення волі 8-12 років, заборона на зайняття високих посад до 3 років, конфіскація майна.
 7. Внесення неправдивих відомостей до бази даних, а також при здачі звіту. Покарання: штраф 1-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів. При повторному злочині або за попередньою змовою групою осіб – 4-6 тисяч.
 8. Фальсифікація фінансових документів. Покарання: штраф 1-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, позбавлення права займатися діяльністю в певній сфері до 10 років, термін позбавлення волі до 4 років.
 9. Незаконний збір таємної інформації з метою подальшого використання або розголошення. Покарання: штраф 3-8 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів.
 10. Розголошення комерційної, банківської таємниці. Покарання: штраф 1-3 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, заборона на зайняття певних посад до 3 років.
 11. Незаконна приватизація комунального або державного майна. Покарання: штраф 5-10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів.

Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):

Дізнатись більше про кримінальний процес


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо незаконних дій з грошима, документами та інформацією
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Справи щодо кіберзлочинів
Справи щодо кіберзлочинів
~ 4850
 
грн
Послуги адвоката
Справи щодо контрабанди
Справи щодо контрабанди
~ 17050
 
грн
  Показати всі