Правопорушення у господарській діяльності

Адвокати у справах контрабанди

Правопорушення: контрабанда; незаконне перевезення через кордон України рідкісних порід дерев; виготовлення, продаж або зберігання підакцизних товарів та інші. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо звинувачення у контрабанді
1600
грн
Замовити

Отримати допомогу адвоката з контрабанди

Незаконне перевезення продукції, зокрема небезпечної для життя, здоров'я людей, тієї, що може спричинити серйозні наслідки, не залишиться непоміченою. Такого роду злочини караються досить жорстко, тому варто безліч разів подумати – а чи варто ризикувати своєю свободою, фінансовим благополуччям? При веденні бізнесу не варто намагатися обійти митний контроль, щоб потім не виникло проблем. Розглянемо, що являють собою справи контрабанди, які типи порушень щодо контрабанди зустрічаються, як вони караються Законом та навіщо потрібні послуги адвоката по контрабанді та їх представництво у суді.

Які питання вирішує адвокат із контрабанди

Справи контрабанди – це всі незаконні дії з товарами, які ввозять в Україну чи вивозять з неї, обходячи митний контроль. Особливо суворо карається перевезення незаконних речовин: наркотиків, отрут, сильних ліків, неправильне вживання яких може значно погіршити здоров'я, а також спричинити смерть. Сюди входить перевезення зброї, боєприпасів, крадених цінних предметів культури та іншого, що не можна перевозити без належного на те дозволу.

Досудове врегулювання адвокатом у справах контрабанди

У справах контрабанди будь-які питання найкраще вирішувати за допомогою суду, так як найчастіше люди, які незаконно перевозять небезпечні або крадені товари, займаються цим не перший раз, і їх дії необхідно припинити. Якщо ж людина сама зізналася, здала продукцію, швидше за все, покарання буде пом'якшено. А якщо вона раніше ніколи не займалася нічим подібним, справа можна буде врегулювати до початку суду, не вдаючись до суворих заходів і покарань. Кожен випадок розглядається індивідуально, залежно від обставин і поведінки обвинуваченого, але без такого кваліфікованого спеціаліста, як адвокат по контрабанді не обійтись в будь-якому випадку. Даний тип спеціалістів відрізняється від інших правників тим, що мають величезний практичний досвід в справах пов’язаних з контрабандою і можуть з легкістю знайти вихід навіть з найскладнішої ситуації.

Класифікація та наслідки справ контрабанди

  1. Контрабанда. Покарання: позбавлення волі на 3-7 років. Якщо справу здійснює група осіб або ж людина, яку раніше судили за той чи інший злочин, покарання буде таким: позбавлення волі на 5-12 років плюс конфіскація небезпечних продуктів. Незаконні перевезення через Україну різних небезпечних речовин, предметів культури, радіоактивної та звичайної зброї, іншого з метою нажитися на незаконному продажі, поширенні продукції, здійсненні терору, інших протизаконних дій, які загрожують мирному населенню.
  2. Незаконне перевезення через кордон України рідкісних порід дерев, а також лісоматеріалів. Покарання: позбавлення волі на 3-5 років. При вивезенні лісу повторно в особливо великих розмірах, покарання таке: конфіскація майна, зняття з посади до 3 років, позбавлення волі на 5-10 років. Стосується тих порід дерев, які заборонено не тільки вирубувати, а й вивозити за межі країни. Відбувається з обходом митного контролю.
  3. Незаконне виготовлення, продаж або зберігання підакцизних товарів. Покарання: конфіскація незаконно використовуваних товарів, нерідко їх знищення, а також штраф на 5-10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів. Якщо людина займалася цим раніше, її можуть позбавити волі на 3-5 років. Якщо ж товари були вжиті у справі, і від них отруїлися люди, були зафіксовані смерті – позбавлення волі на 8-10 років. Це продаж, зберігання, створення спирту, тютюнових, алкогольних виробів, різних замінників тютюну.

Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):

Дізнатись більше про кримінальний процес


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо звинувачення у контрабанді
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

  • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
  • рекомендація шляхів вирішення питання
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Фінансові махінації та підробка документів
Фінансові махінації та підробка документів
~ 12550
 
грн
Послуги адвоката
Справи щодо кіберзлочинів
Справи щодо кіберзлочинів
~ 4850
 
грн
  Показати всі