Захист прав

Консультація по захисту прав

Консультування клієнта є основним моментом перед наданням послуг у сфері цивільного права. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація із захисту прав
1000
грн
Замовити
Детальна консультація із захисту прав
1600
грн
Замовити

Що собою являє консультація щодо захисту прав

З кожним днем ​​все більше і більше виникає потреба в кваліфікованому фахівцеві юридичного напряму, так як юридична допомога може знадобитися в будь-який момент. Ніхто не застрахований від того, що обставини складуться таким чином, що доведеться вирішувати питання в юридичному форматі. Дана потреба – це результат того, що все, що відбувається навколо людини критично динамічне, і за всім устежити просто неможливо.

Для чого необхідно-таки звертатися до юристів, щоб захистити свої права і встановити істину там, де, здавалося б, це зробити неможливо? Найголовніша причина – завжди є вихід з будь-якої ситуації при правильному підході і наявності людини, яка надасть допомогу.

Так що ж таке ці консультації? Юридичне консультування – це надання клієнтам пояснень і порад з правових завдань, які їх цікавлять. В рамках наданої послуги здійснюється інформування клієнта про варіанти і механізми вирішення конкретного завдання згідно з діючими нормами законодавства.

Юридична консультація щодо захисту прав людини

Будь-яка консультація повинна бути надана професіоналом своєї справи, і юриспруденція – не виняток. Грамотна консультація несе в собі персональні рекомендації і поглиблені поради по конкретній ситуації. Якщо у людини ситуація, яка вимагає особливого підходу, необхідно зв'язатися з юристом особисто і розповісти йому свою історію. Після чого фахівець буде задавати ряд уточнюючих питань, на які бажано відповідати правдиво, так як якщо в ході виконання замовлення виявиться, що клієнт не все розповів фахівцеві або якісь дані перекрутив в неправдиве русло, може бути не той результат, на який розраховує клієнт. Також це може пагано закінчитись для фахівця.

Ситуацій і різнопланових життєвих моментів може бути незрима кількість, але цей хаос з юридичних проблем можна розбити на категорії «проблем», за якими найчастіше консультуються у фахівця:

Яка б не була проблема людини, завжди необхідно намагатися її вирішити, так як на сьогоднішній день дуже важливо відстоювати свої права.

Які існують види консультацій щодо захисту прав

На сьогоднішній день старі принципи і форми доведення інформації до людини вже вважаються застарілими. На даний момент не в новинку користуватися благами нових технологій та інтернету при отриманні консультації. Чому так? У багатьох людей може виникнути відчуття, що отримати консультацію онлайн або по телефону – це неактуально і не дасть того ефекту, який приносить особиста зустріч з фахівцем. Може років 20 тому це було і так, але на даний момент всі сфери діяльності, не виключаючи юридичну, дуже швидко розвиваються. Багато бюрократичних процесів спростилися до одного – максимум двох – кліків, і в подальшому буде ще простіше взяти будь-яку довідку чи отримати консультацію у фахівця.

Щоб юрист вник в ситуацію клієнта, йому необхідно мати у своєму розпорядженні повним обсягом інформації, яку йому надає замовник. Що це означає? Незалежно яка форма консультації надається, фахівця необхідно знати причину проблеми і всі супутні фактори, які її оточують. Також інформація повинна бути подана в повному обсязі, без «ой, я забув додати», так як результат роботи безпосередньо залежить від цієї інформації.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація із захисту прав
Первинна консультація
1000 грн

Що ви отримаєте:

  • роз'яснення загальних норм без вивчення документів та конкретної ситуації
  • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Детальна консультація із захисту прав
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

  • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
  • рекомендація шляхів вирішення питання
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги