Для іноземців
Переглядів:527
Пошукових запитів:1.3k
Середня ціна:~17750 грн

Отримання ІПН для іноземців

Іноземець, який бажає вести свій бізнес в Україні, зобов'язаний отримати ІПН. У цьому зможуть допомогти перевірені юристи, що надають дану послугу.

shape
shape

Отримання ІПН для іноземних громадян України

Якщо іноземний громадянин задається питанням, як йому легально вести бізнес і працювати на території України, то він думає, що йому для цього необхідно. Перше, про що можна подумати – що таке ІПН? Як він виглядає? І чи буде він за своїми можливостями такий же, як і той, який видають громадянам України?

З початку необхідно розібратися, що ж таке ІПН і як отримати ІПН іноземцю? Це документ, в якому присутній фіксований номер платника податків, а також прізвище, ім'я та по батькові тієї людини, для якої він видається. ІПН для іноземних громадян виглядає точно так само, як і той, що видають громадянам України, і за своїми властивостями нічим не поступається.

Іноземці, а також люди, що не мають з якихось причин громадянства, але які знаходяться на території України, не можуть здійснювати різні операції з грошима або створювати свій бізнес без ідентифікаційного коду. Це важливий документ, без якого не вийде легально займатися виробництвом товарів або зареєструвати свою фірму. Розглянемо докладно, що представляє собою процедура отримання ідентифікаційного коду, навіщо вона потрібна, як поетапно відбувається процес отримання ІПН, а також які документи потрібні для цієї справи.


ІПН для іноземців в Україні

Ідентифікаційний код потрібен кожному іноземному громадянину, який приїхав в Україну для того, щоб здійснювати різні операції з фінансами. Отримання ІПН для іноземних громадян – це послуга видання картки податків для людини, яка приїхала з-за кордону. Послуга дозволяє отримати ІПН іноземному громадянинові, завдяки чому можна легалізувати бізнес-процеси своєї компанії, купити квартиру, відкрити рахунок у великому банку і багато іншого.

Щоб отримати ІПН для іноземців в Україні, необхідно піти в Державну фіскальну службу і написати заяву. При цьому обов'язково потрібно бути присутнім в службі або мати представника – інакше код не видадуть.


Навіщо потрібно отримання ІПН іноземцем в Україні

ІПН іноземному громадянинові потрібен для того, щоб мати можливість платити податки, вести свою справу легально, не боячись, що нагряне перевірка і призначить величезні штрафи. Документ потрібно оформити, якщо:

 • громадянин з-за кордону вирішив приїхати в Україну і почати працювати;
 • бажає вчитися;
 • хоче зареєструвати власну справу;
 • стати акціонером, інше.

Без коду також неможливо:

 • стати громадянином;
 • отримати посвідку на проживання;
 • платити податки.


Як відбувається привласнення ІПН іноземному громадянинові

Щоб людині видали ІПН, потрібно:

 1. Зібрати документи, про які докладно буде написано нижче.
 2. Також необхідно написати заяву про бажання отримати ІПН іноземцю – там же потрібно вказати причину необхідності коду іноземцю.
 3. Заява подається до Державної фіскальної служби, після чого її розглядають і виносять рішення протягом робочого тижня.
 4. Якщо немає ніяких перешкод до отримання документа, після закінчення цього терміну ІПН буде виданий без всяких проблем.


Документи для отримання ІПН для іноземців

Щоб швидко отримати ІПН іноземному громадянинові потрібно зібрати наступні документи:

 • облікову картку платника податків – іншими словами, заява на отримання ІПН;
 • нотаріально завірену копію з перекладом на державну мову документа, що посвідчує особу (паспорт);
 • тимчасовий або постійний вид на проживання в Україні (за наявності);
 • довіреність, якщо іноземець не може сам приїхати і оформляє документ через свого представника – цей документ необхідно легалізувати в Україні, якщо він був складений за кордоном.


Посилання на першоджерело

  Обрати спеціаліста
shape
shape
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою
shape
shape
Заявка
Оберіть послугу
Оберіть одну з послуг даного юриста