Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

Реєстрація ТОВ (ООО)

При бажанні відкрити юридичну особу у вигляді ТОВ краще це робити за допомогою перевірених фахівців. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо реєстрації ТОВ
1600
грн
Замовити

Юридична реєстрація ТОВ в Києві

Добре відомо, що при починанні будь-якого бізнесу потрібно ретельно все спланувати, прорахувати всі нюанси і бути готовим до будь-яких наслідків.

Реєстрація ТОВ в Україні – не дуже проста справа для незнаючої людини. Якщо у вас реєстрація ТОВ в Києві, наприклад, або в інших великих містах України, вам потрібно бути впевненим, що ваш бізнес буде правильно працювати і оформлений відповідно до букви закону. При відкритті свого бізнесу потрібно розуміти, яка відповідальність лягає на плечі засновника. Якщо ви визначилися, що вам потрібно саме така форма реєстрації, то варто коротко зрозуміти що це. Товариство з обмеженою відповідальністю – це правильно зареєстрована юридична особа, в якому можуть бути два або більше співвласника, а дохід розділений на акції. Якщо ви зважилися на створення ТОВ, найголовніше – правильно підберіть назву, від неї залежить майбутнє вашої компанії. Як корабель назвеш, так він і попливе. Виберіть дуже просту і практичну назву, щоб воно відповідало діяльності вашої компанії. Наприклад, за назвою «ЧАЙВСІМ» буде зрозуміло, що компанія займається поставками чаю, а не м'ясних продуктів. Якщо ж у вашій компанії кілька видів діяльності, краще вибрати назву узагальнену. Таким прикладом може бути ТОВ «АРЕС» або щось в такому дусі, на що вистачить вашої фантазії. Головне – щоб назва не несла ніякої конкретики по вашій діяльності. У будь-якому випадку в момент реєстрації фахівець вам підкаже, як краще вибрати назву.

Що таке реєстрація ТОВ

ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) – це господарське товариство, у якого може бути кілька засновників. При цьому мається статутний капітал, який ділиться на рівні частки між учасниками. При цьому засновники можуть зазнати збитків, якщо фірма раптом перестане існувати. Реєстрація ТОВ проходить за всіма правилами, що стосуються реєстрації юридичної особи. Без проходження реєстрації ТОВ буде дуже складно вести свої справи правильно, не боячись раптових перевірок, інспекцій, комісій, які можуть приїхати і накласти серйозні штрафи. Багато фахівців роблять відкриття фірми ТОВ під ключ, тому є сенс звернутися до фахівців в даній області, щоб заощадити час і гроші. Дуже важливо придбати правовий статус для своєї компанії, щоб згодом законно займатися бізнесом. Розглянемо правила проходження реєстрації ТОВ, всі необхідні етапи, збір документів і інші нюанси.

Комплексна послуга «Реєстрація ТОВ під ключ»

Даний вид реєстрації компанії надає можливість створювати об'єднання, спілки та різні асоціації з різними суб'єктами господарської діяльності. Реєстрація ТОВ дає можливість об'єднати активи, створити гарантії рівності, а також захищеності сторін протягом всієї діяльності, розвитку і розширення фірми. Також це дає можливість, згідно з трудовим законодавством, встановлювати форму і оплату праці, робочий розпорядок, відпустки і виплати по ним. Якщо вибирати саме таку організацію господарської діяльності, то буде необхідна допомога в оформленні ТОВ грамотного фахівця, щоб він подбав про професійний супровід бізнесу. Безліч компаній, що спеціалізуються на реєстрації, роблять відкриття фірми ТОВ під ключ, тим самим позбавлять вас всіх бюрократичних і юридичних проблем і допоможуть провести процедуру згідно всіх норм законодавства. При цьому слід пам'ятати, що без реєстрації ТОВ будь-яка комерційна діяльність буде вважатися нелегальною – це карається Законом.

Як проходить реєстрація ТОВ в Україні

Щоб пройти реєстрацію ТОВ, потрібно пам'ятати про кожний з цих пунктів:

 1. Вибір назви фірми – найменування повинно повністю відповідати діяльності, не викликати ніякого дисонансу у клієнтів.
 2. Чітке визначення виду діяльності ТОВ.
 3. Розробка, створення статуту.
 4. Підготовка інших документів для проходження реєстрації (вказано нижче).
 5. Засвідчення статуту, а також довіреності у нотаріуса.
 6. Створення ескізу печатки, штампа, а також їх виготовлення.
 7. Взяття довідки з управління статистики.
 8. Вибір форми оподаткування, передача даних в податкову інспекцію.

Документи, необхідні для реєстрації ТОВ

Щоб успішно зареєструвати ТОВ, потрібно зібрати наступний пакет документів:

 • копії основних сторінок паспорта фізичних осіб-засновників;
 • копії паспортів бухгалтера і директора;
 • довідки про присвоєння ідентифікаційних номерів директора, бухгалтера, засновників;
 • список майна.

Важливі факти про відкриття компанії ТОВ

Перед тим як звертатися в державну службу, щоб відкрити ТОВ (пройти реєстрацію ТОВ) і тим самим легалізувати свій бізнес, потрібно розібратися з КВЕД (класифікатор видів економічної діяльності). Він дає можливість грамотно підібрати вид діяльності, щоб вписати його в реєстр поруч з найменуванням. Також важливо своєчасно обрати систему оподаткування, яка найбільше підходить для конкретного бізнесу. Якщо немає можливості вирішити ці нюанси самостійно, можна звернутися за допомогою до фахівців, які виконують реєстрацію ТОВ під ключ.

Дуже важливо подати документи цієї інформації своєчасно, не затягувати з цим питанням. Зробити це потрібно не пізніше 20-го числа будь-якого місяця. Потрібно заповнити заяву, після чого сплатити квитанції. Якщо цього не зробити, ТОВ стане платником податків на загальних підставах автоматично, а це може бути для засновників не дуже вигідно.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо реєстрації ТОВ
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Бізнес
Перереєстрація ТОВ
Перереєстрація ТОВ
~ 3150
 
грн
Бізнес
Ліквідація ТОВ
Ліквідація ТОВ
~ 8950
 
грн
  Показати всі