Контакти
вулиця Шовковична, Печерський район, Київ, Київська область
Резюме

Адвокатське об’єднання. Основними завданням якого є надання правової допомоги.

Представництва компанії діють на постійній основі в Київській та Донецькій області. При необхідності адвокати компанії готові працювати в будь-якому регіоні України та за її межами.

Об’єднання засноване адвокатами з великим досвідом правової роботи та багажем знань, умінь та навиків. Підтвердженням того є відгуки клієнтів та мережа GOOGL, яка містить в собі більш ніж достатньо інформації про адвокатів та їх роботу (зараз нічого не приховаєшJ).

Адвокатське об’єднання надає всі види адвокатської діяльності, що передбаченні Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», іншими нормативно-правовими актами в межах незаборонених законодавством.

Ми зробимо все від нас залежне з метою якісного представництва інтересів клієнта, як підозрюваного, обвинуваченого, так і потерпілого, під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, у кримінальному та інших видах проваджень.

За свою активну та принципову роботу адвокати, як неодноразово були відміченні подяками та нагородами державних органів та приватними організаціями, так і ініційованими провадженнями за тиск на судJ (так, так – так буває). Водночас, найкраща винагорода – це вдячність клієнта, який перебуває на воліJ.

Адвокати з метою підвищення власної кваліфікації неодноразово приймали участь в різних навчально-освітніх заходах, як на території України, так і за її межами (Європа та США).

Маємо великий досвід роботи:

- Захист та представництво в кримінальних справах, в тому числі, пов’язаних з корупцією;

- в різних категоріях справ, пов’язаних із захистом прав військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС, в тому числі, в кримінальних та інших провадженнях, а також справах пов’язаних із соціальним захистом прав та законних інтересів;

- в цивільних та адміністративних справах, справах про адміністративні правопорушення;

- в справах про поновленням на роботі, зокрема, працівників правоохоронних органів;

- в земельних справах;

- в сімейних справах, що виникають внаслідок укладення шлюбу, аліментні відносини, позбавлення батьківських прав та усиновлення, його скасування, в тому числі за участі іноземних суб’єктів;

- правовий супровід у виборчому процесі;

- створення та запуск роботи бізнесу;

- та інше.

Адвокати розглянуть будь-яку вашу правову проблему. Як мінімум ви отримаєте консультацію, а при необхідності повний правовий супровід задля вирішення проблеми, в тому числі із залученням суміжних фахівців.

Водночас, адвокати розуміючи сучасні реалії буття при вирішенні проблеми клієнта за необхідності можуть запропонувати вжиття додаткових заходів, як то залучення засобів масової інформації, громадськості, охоронних організацій, звернення до народних депутатів та інше.

Звісно, ми бажаємо Вам не потребували послуг адвоката, але завжди готові вислухати вашу проблему, проаналізувати її та вирішити в максимально оптимальний спосіб.

Популярні послуги
Послуги юриста, які користуються попитом
Воєнні послуги
Допомога призовникам
Допомога призовникам
1000
 
грн
Воєнні послуги
Допомога військовим
Допомога військовим
від
 
1000
 
грн
до
 
50000
 
грн
Бізнес
Консультація для підприємців
Консультація для підприємців
Безкоштовно
Захист прав
Консультація по захисту прав
Консультація по захисту прав
Безкоштовно
Послуги адвоката
Консультація адвоката
Консультація адвоката
Безкоштовно
Послуги адвоката
Адвокатський запит
Адвокатський запит
від
 
300
 
грн
до
 
1500
 
грн
Захист прав
Довідка про несудимість
Довідка про несудимість
1000
 
грн
Сім'я
Дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон
Дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон
2000
 
грн
Всі послуги
Послуги, які надає юрист
Спеціалізації
Профільні спеціалізації юриста