Судові спори при захисті прав
Переглядів:192
Пошукових запитів:77
Середня ціна:~8100 грн

Касаційна скарга при захисті прав

Протягом судового розгляду у сфері цивільного права у кожної зі сторін справи є можливість оскаржити вирок для перегляду справи в суді касаційної інстанції. Для цього потрібно скласти касаційну скаргу, в чому вам допоможе фахівець, який надає цю послугу.

shape
shape

Про послугу «Касаційна скарга при захисті прав»

Існує величезна кількість ситуацій, коли необхідно боротися за справедливість і намагатися м'якше вийти з ситуації, де порушуються права людини або виноситься вирок. Якщо вирок ще не почав діяти, а людина категорично не згодна з таким рішенням, його потрібно оскаржувати в касаційній інстанції. Дану скаргу складають фахівці юридичного профілю на підставі рішення суду попередньої інстанції, протоколу або на інших законних підставах. Що це за скарга і навіщо її складати, чи потрібен юрист при вирішення питання такого характеру, спробуємо розбиратися далі.


Що таке касаційна скарга при захисті прав

Дана скарга представляє собою процесуальний документ, який повинен бути складений за всіма нормами і правилами, що прописані в законодавстві в установлені терміни. Складається дана скарга фахівцем юридичного профілю (юристом, адвокатом), що вкрай важливо, тому що саме дані фахівці можуть робити це на законних підставах, також маючи досвід і необхідні знання для цього.


Навіщо потрібна касаційна скарга при захисті прав

Дану скаргу має сенс подавати, якщо людина впевнена, що дві попередні інстанції винесли вирок не вірно (особливо апеляційна). Даний механізм юридичних маніпуляцій дає можливість оскаржити рішення суду апеляційної інстанції – і це максимально серйозний крок, так як права на помилку немає. Щоб максимально кваліфіковано захистити права людини в касаційній інстанції, необхідно правильно скласти саму скаргу, дотримуватися всіх необхідних термінів і мати стратегію захисту. В таких випадках повинен залучатися фахівець з колосальним досвідом і знаннями в цій сфері, так як йому необхідно з нуля увійти в курс справи, ознайомиться з усіма матеріалами справи, зрозуміти де є «лазівки» в попередньому рішенні та використовувати їх.


Як подати касаційну скаргу при захисті прав

Касаційна скарга подається таким чином:

  1. Правильно складений документ необхідно у встановлені терміни подати до Верховного суду. Фахівцю і клієнту необхідно розуміти, що терміни можуть бути різними в залежності від конкретної справи, і це потрібно враховувати.
  2. Далі потрібно проплатити судовий збір і зберегти квитанції, які це підтверджують.
  3. У термін до 3 місяців суддя має право скасувати рішення першої інстанції повністю або частково і перенаправити справу на новий розгляд.
  4. Якщо скарга була складена з помилками або в невстановлені терміни, суд зможе відмовити в скарзі та відкритті касаційного провадження.


Необхідні документи для подачі касаційної скарги при захисті прав

До скарги необхідно прикріпити наступні документи:

  • копії скарги для всіх учасників справи;
  • довіреність від клієнта на офіційного представника, щоб останній міг вести захист клієнта і робити необхідні маніпуляції з документами від його особи;
  • підтвердження оплати судового збору, яке необхідно прикріпити до скарги;
  • рішення суду апеляційної інстанції.
  Обрати спеціаліста
shape
shape
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою
shape
shape
Заявка
Оберіть послугу
Оберіть одну з послуг даного юриста