Правопорушення проти транспортної безпеки

Юридична допомога при правопорушенні експлуатації транспорту

Правопорушення: порушення правил безпеки пересування при використанні будь-якого транспорту; управління транспортом у п'яному стані; порушення правил безпеки забезпечення дорожнього руху та інші. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо правопорушення експлуатації транспорту
1600
грн
Замовити

Про послугу «Юридична допомога при правопорушенні експлуатації транспорту»

Порушення експлуатації транспорту дуже часто веде до серйозних ДТП, аварій на дорогах, внаслідок чого гинуть люди. Що являють собою правопорушення використання транспорту, які покарання за них будуть – далі.

У правопорушення експлуатації транспорту входять неправильне використання засобів пересування, невиконання правил дорожнього руху, застосування непридатних до роботи деталей в ремонті, крадіжка поїздів, автомобілів, інше. Це все, що створює небезпеку на дорогах для пішоходів, пасажирів і самого водія.

Досудове врегулювання при правопорушення експлуатації транспорту

Якщо людина вперше вчинила злочин подібного характеру, не застосовувала насильства до людей, а згодом пішла до правоохоронних органів і зізналася в злочині – з неї знімається кримінальна відповідальність і суду не знадобиться. Але якщо злочинець відмовляється визнавати провину за скоєне, не повертає вкрадену машину, потрібен судовий розгляд для відновлення справедливості.

Класифікація та наслідки правопорушень експлуатації транспорту

 1. Порушення правил безпеки пересування при використанні будь-якого транспорту. Покарання: виправні роботи до 2 років, обмеження волі до 3 років, при обтяжуючих обставинах можуть позбавити волі на 2-7 або 5-10 років за рішенням суду. Працівник не дотримується правил дорожнього руху, проводить неякісний ремонт транспорту, доріг, засобів зв'язку, що призводить до порушення здоров'я або смерті багатьох людей.
 2. Порушення цілісності доріг, транспорту. Покарання: виправні роботи, обмеження волі до 2 років, штраф на 50-250 неоподатковуваних мінімумів доходів, позбавлення волі до 3 років. Умисне руйнування шляхів, використання непридатного транспорту, неякісних запчастин, що призвело до небезпечної ситуації для життя пасажирів або перехожих.
 3. Порушення правил дорожньо руху водієм. Покарання: арешт до 6 місяців, позбавлення водійських прав і обмеження волі до 3 років, виправні роботи до 2 років, штраф на 3-5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Маються на увазі порушення, що призвели до негативних наслідків для людей.
 4. Управління транспортом у п'яному стані. Покарання: позбавлення водійських прав до 3 років, штраф на 1-2 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. При прийнятті алкоголю або вживанні наркотиків уважність та швидкість реакції падає, що призводить до аварійних ситуацій.
 5. Створення несправного транспорту. Покарання: обмеження або позбавлення волі до 5 років, штраф на 1-3 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, відібрання прав обіймати посади, на яких людина могла займатися створенням, розробкою транспортних засобів. Зазвичай транспорт створюється свідомо несправним, непридатним до використання зі злочинницькою метою.
 6. Порушення правил безпеки забезпечення дорожнього руху. Покарання: позбавлення або обмеження волі до 5 років, виправні роботи до 2 років, штраф на 2-3 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів. Відповідальна особа може порушити правила при будівництві, ремонті доріг, залізничних колій, інших споруд.
 7. Незаконне використання чужого транспорту. Покарання: обмеження або позбавлення волі на 3-5 рокі, конфіскація майна. Це крадіжка чужого транспортного засобу для того, щоби використати його у своїх цілях.
 8. Підробка, знищення номерів деталей транспорту. Покарання: обмеження волі до 3 років, виправні роботи до 2 років, штраф на 150-250 неоподатковуваних мінімумів доходів. Робиться з метою помилкового ремонту, використання неоригінальних запчастин, внаслідок чого транспорт дає збій.

Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):

Дізнатись більше про кримінальний процес


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо правопорушення експлуатації транспорту
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Порушення безпеки руху
Порушення безпеки руху
~ 2900
 
грн
FREE
  Показати всі