Правопорушення проти транспортної безпеки
Переглядів:405
Пошукових запитів:1.1k
Середня ціна:~7350 грн

Юристи щодо порушень ПДР

Правопорушення: управління транспортом у стані сп'яніння; порушення правил безпеки використання та руху транспорту; самовільна зупинка поїздка без причини та інші.

shape
shape

Про послугу «Юридична допомога при правопорушенні проти безпеки руху»

На дорогах часто трапляються аварії через недбалість водіїв, людей, які будували проїжджі частини та пішоходів. Також через транспорт, який знаходиьтся в непридатному ремонтному стані. Розглянемо правопорушення проти безпеки руху та покарання, які передбачені за кожне з них.


Правопорушення проти безпеки руху – це порушення елементарних правил безпеки під час руху транспорту. Також це неякісний його ремонт, використання зношених деталей, зупинка поїзда пасажирами без причини, водіння в стані сп'яніння та інше.


Досудове врегулювання при правопорушення проти безпеки руху

Якщо правопорушення не спричинили занадто серйозних наслідків, смертей, то можна виплатити штраф при аварійній ситуації, допомогти потерпілому з ремонтом транспорту, якщо він згоден вирішити проблему таким шляхом. Але при глобальних наслідках без втручання судових органів не обійтися.


Класифікація та наслідки правопорушень проти безпеки руху

  1. Порушення правил безпеки використання та руху транспорту. Покарання: обмеження волі до 3 років, виправні роботи до 2 років; при заподіянні сильних тілесних ушкоджень – позбавлення волі на 2-7 років, при загибелі людей – на 5-10 років. Неправильна поведінка водія на дорозі, порушення правил руху, неякісний ремонт транспорту, через що постраждали люди.
  2. Порушення правил польотів. Покарання: обмеження волі до 3 років, арешт до 6 місяців, штраф на 1-3 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів. При складних обставинах – позбавлення волі на 2-5 або 5-12 років. Правила порушують треті особи, які не є працівниками літака, що призводить до небезпечних наслідків.
  3. Самовільна зупинка поїздка без причини. Покарання: виправні роботи до 2 років, штраф на 1-2 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, арешт до 6 місяців, обмеження волі до 3 років. При загибелі людей – позбавлення волі на 5-10 років. Зупинка поїзда без необхідності будь-яким способом, що заподіяло шкоди пасажирам.
  4. Порушення правил безпеки при русі людьми, які керують транспортом. Покарання: виправні роботи до 2 років, обмеження волі до 3 років, штраф на 3-5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів, арешт до 6 місяців, позбавлення прав керувати транспортом до 3 років. Стосується порушень, які тягнуть за собою тяжкі тілесні ушкодження або смерть.
  5. Управління транспортом у стані сп'яніння. Покарання: позбавлення права керувати транспортом до 3 років, штраф на 1-2 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів. Людина сідає за кермо, прийнявши до цього алкоголь, наркотики, седативні препарати – все, що уповільнює реакцію.
  6. Порушення стандартів та норм забезпечення безпечного руху. Покарання: обмеження або позбавлення волі до 5 років, виправні роботи до 2 років, штраф на 2-3 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів. Стосується осіб, які будують дороги, ремонтують їх, створюють залізничні полотна, інше.
  7. Невиконання правил, що діють на транспорті. Покарання: позбавлення або обмеження волі до 5 років, виправні роботи до 2 років, штраф на 2-5 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів. Стосується порушення правил безпеки поїздки, стандартів виготовлення, ремонту, що спричинило загибель людей.Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):


Дізнатись більше про кримінальний процес

  Обрати спеціаліста
shape
shape
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Юридична допомога при правопорушенні експлуатації транспорту
Юридична допомога при правопорушенні експлуатації транспорту
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою
shape
shape
Заявка
Оберіть послугу
Оберіть одну з послуг даного юриста