Порушення прав власності

Юристи з авторського права

Правопорушення: розголошення листування, впровадження в телефонну розмову, будь-яку іншу кореспонденцію; порушення авторських прав; втручання в приватне життя, поширення, зберігання або знищення особистої інформації та інші. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо порушення авторських прав
1600
грн
Замовити

Навіщо потрібен юрист в області інтелектуальної власності

Створюючи твір, людина хоче бути впевненою в тому, що її творіння ніхто не буде використовувати, крім неї особисто. Вона має повне право продавати твір, випускати його на огляд широкого загалу або ж залишити при собі, щоб ніхто про нього навіть знав. На жаль, такі люди згадують в останній момент, що існує консультація юриста по авторському праву. Нерідкі випадки, коли чужі пісні, вірші, оповідання, картини видають під своїм ім'ям, отримують незаслужене визнання і ще на цьому заробляють. Щоб цього уникнути, необхідно спочатку розуміти суть того, що відбувається і скористатися консультацією юриста в області інтелектуальної власності. Розглянемо, що являє собою порушення авторського права, чи можна вирішити питання до подачі позову в суд, які види порушень існують і в яких ситуаціях необхідний юрист з авторського права.

Перед тим як приступити до вивчення всіляких заходів покарання, розберемося що з себе представляє порушення авторського права і за якими критеріями воно визначається. Порушення авторського права – злочин, при якому чужі твори літератури, музики, будь-якого мистецтва, а також науки, використовують треті особи в різних цілях без письмового дозволу автора. При цьому обов'язково повинні бути докази наявності авторського права або створений договір про конкретний використанні творів. При будь-яких юридичних питаннях бажано для початку отримати грамотну консультацію щодо захисту авторського права. Кваліфікований адвокат із захисту авторських прав допоможе вирішити вашу проблему максимально якісно і з найменшими втратами часу і ресурсів.

Юрист із захисту інтелектуальної власності при досудовому врегулюванні

Існують такі моменти, коли люди використовують чужу музику або інші елементи творчості і створюють свої відеоролики, не знаючи про те, що конкретний твір мистецтва був захищений авторським правом і матеріал потрапив у відкритий доступ помилково. Автор твору або юрист по захисту авторських прав може звернутися до порушника з проханням не використовувати його музику, малюнки та інше в своїх цілях. Якщо порушник послухає, вибачиться і справді не буде використовувати чужий твір, немає ніякого сенсу в суді. Але якщо це відбувається систематично або ж порушник може бути шахраєм, що наживається на чужій праці, то в такому випадку в терміновому порядку необхідна консультація по авторському праву, після якої кваліфікований фахівець в даній області (юрист з авторського права) подасть на нього позов до суду, тому без цього не обійтися.

Класифікація порушень, для яких потрібен юрист по інтелектуального права

  1. Розголошення листування, впровадження в телефонну розмову, будь-яку іншу кореспонденцію. Покарання: штраф 50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів, обмеження свободи до 3 років, виправні роботи до 2 років. Якщо дії були спрямовані на журналістів, громадських діячів – позбавлення волі 3-7 років.
  2. Порушення авторських, суміжних прав – незаконне розповсюдження творів літератури, мистецтва, комп'ютерних технологій. Покарання: штраф 200-1000 неоподатковуваних мінімумів доходів, виправні роботи або позбавлення волі до 2 років, конфіскація копій примірників чужих творів, нових програм, інноваційного обладнання, використаного для копіювання або несанкціонованого виготовлення. При повторному злочині, якщо воно проводиться групою осіб, з істотними матеріальними збитками – штраф 1-2 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, також позбавлення волі 2-5 років, виправні роботи до 2 років.
  3. Порушення прав на особистий винахід або раціоналізаторську пропозицію, незаконне їх використання. Покарання: штраф 200-1000 неоподатковуваних мінімумів доходів, позбавлення волі або виправні роботи до 2 років з конфіскацією незаконно придбаного майна.
  4. Втручання в приватне життя, поширення, зберігання або знищення особистої інформації. Покарання: штраф 500-1000 неоподатковуваних мінімумів доходів, арешт до 6 місяців, виправні роботи до 2 років, обмеження волі до 3 років. Якщо порушення вчинено повторно або завдало істотної шкоди – арешт 3-6 місяців, обмеження або позбавлення волі 3-5 років.

Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):

Дізнатись більше про кримінальний процес


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо порушення авторських прав
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

  • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
  • рекомендація шляхів вирішення питання
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Порушення майнових прав
Порушення майнових прав
~ 10150
 
грн
  Показати всі