Правопорушення у службовій і професійній діяльності
Переглядів:2.5k
Пошукових запитів:1.1k
Середня ціна: ~ 2500 грн

Юристи для призовників з питань військкомату

Правопорушення: ухилення від призову на військову службу; ухилення від мобілізації; ухилення від служби цивільного захисту та інші.

Юридична допомога для призовника

У певний термін молоді хлопці зобов'язані з'явитися для проходження військової служби, якщо вони здорові і не вчаться в даний момент. Але нерідко відбуваються ухилення від призову – як окремими особами, так і групами, з яких-небудь переконань або через звичайне небажання. Це вважається кримінальним злочином, адже призов на військову службу обов'язковий для кожного чоловіка. У такі моменти призовникам потрібен грамотний захист своїх прав. Можливий варіант, що людина сама прочитає все в інтернеті і спробує вивчити законодавство, але допустивши хоч найменшу помилку, результатом своїх дій вона, м'яко кажучи, буде не задоволена. Навіщо потрібен юрист з питань військкомату і які бувають варіанти ухилення від призову на військову службу, як караються подібні дії – читаємо далі.


Адвокат для призовника

Ухилення від призову на військову службу – це ряд дій, спрямованих на те, щоб звільнити людину від призову, хоча на той немає вагомої причини. Це стосується також звільнення від проходження альтернативної служби, виконання прямих обов'язків. Для цього в хід йдуть різні симулятивні моменти: створення враження хвороби, членоушкодження з метою, щоб людину звільнили від проходження служби. Також людина може втекти з військової частини під час проходження служби і при цьому не мати ніякого бажання або наміру повернутися назад, що є дезертирством.

В даний час виходить безліч змін в законодавство, і звичайній людині намагатися встежити за всім дуже складно. Самостійні вилазки в військкомат не дадуть бажаного результату, а навпаки можуть тільки погіршити ваше становище, якщо ви знаєте що у вас проблеми. Для таких випадків і потрібна консультація юриста по військкомату.

Чим може допомогти юрист з питань військкомату:

 • займеться процесом оскарження рішень результатів медичної комісії;
 • захистить права у всіх можливих інстанціях при ухиленні від мобілізації або термінової служби.
 • посприяє в отриманні відстрочки, в той момент коли людині вручили повістку.

Юрист за призовом в армію може знадобиться, якщо у людини присутні реальні причини для того, щоб уникнути служби, але держава це ігнорує. Але не рідко бувають випадки, коли недобросовісні громадяни самі намагаються уникнути служби. Таким прикладом може бути людина, що намагається підкупити вищі органи, щоб йому надали відповідний документ, що дозволяє не проходити службу або відстрочити її на певний час. Будь-які обманні дії рано чи пізно розкриються, а людина отримає покарання у відповідності зі своїми діями або бездіяльністю.

Звільненням від призову може послужити:

 • справжня хвороба;
 • наявність вроджених, хронічних особливостей здоров'я, які не дозволяють відбувати військову службу;
 • людина не закінчила освіту і вчиться в даний момент.


Консультація юриста по військкомату при ухиленні від призову на військову службу

До суду можна врегулювати конфлікт, якщо людина змінить свою точку зору і вирішить піти на військову службу, не відмовляючись від неї більше. Якщо людина є злісним порушником Закону України, в якому написано, що не можна ухилятися від призову, від загальної мобілізації, від проходження служби цивільного захисту, то уникнути суду не вийде. Для цього потрібна консультація для призовників від грамотного фахівця, щоб не втратити дорогоцінний час і захистити свої права.


Класифікація та наслідки ухилення від призову на військову службу

 1. Ухилення від призову на військову службу. Покарання: обмеження свободи до 3 років. Стосується тих випадків, коли на військову службу людини закликають особи офіцерського складу.
 2. Ухилення від мобілізації. Позбавлення волі на 2-5 років. Коли надходить сповіщення, людина ухиляється від виконання обов'язку.
 3. Ухилення від служби цивільного захисту. Покарання: позбавлення волі на 2-5 років. Стосується ухилення від обов'язку в особливий період, а також в момент, коли проводиться цільова мобілізація.
 4. Небажання брати участь у військовому обліку. Покарання: виправні роботи до 2 років, штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів, арешт до 6 місяців. Злісне ухилення від обов'язків військового особи в участі у військовому обліку після зробленого попередження, а також ухилення від спеціальних зборів.
 5. Небажання брати участь в спеціальних, навчальних, перевірочних зборах. Покарання: арешт до 6 місяців, штраф до неоподатковуваних мінімумів доходів. Ухилення людини від своїх військових обов'язків.


Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):


Дізнатись більше про кримінальний процес

  Обрати спеціаліста
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Юридична допомога при правопорушенні протягом військової служби
Юридична допомога при правопорушенні протягом військової служби
Послуги адвоката
Юридична допомога у справах зловживання службовим становищем
Юридична допомога у справах зловживання службовим становищем
Послуги адвоката
Юридична допомога при правопорушенні діяльності журналістів
Юридична допомога при правопорушенні діяльності журналістів
Послуги адвоката
Юридична допомога при правопорушенні проти правосуддя
Юридична допомога при правопорушенні проти правосуддя
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою
Заявка
Оберіть послугу
Оберіть одну з послуг даного юриста