Спонсорський лист для візи
Туристична поїздка не завжди має оплачуватись із власної кишені. Іноді рідня, близькі друзі або спонсори можуть надати фінансову підтримку для здійснення подорожі. В таких випадках до консульства подається спонсорський лист. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Оформити спонсорський лист для візи в Україні
Не секрет, що шенгенська віза надається лише у випадках, коли людина здатна довести свою фінансову спроможність та незалежність. Багато туристів дізнаються про спонсорський лист лише у консульствах. Щоб уникнути тонкощів його складання та гарантовано отримати візу, варто звернутись до експертів.
Що таке спонсорський лист для візи
Спонсорський лист – це документ у вигляді заяви, який подається мандрівником з метою підтвердження у посольстві та на кордоні достатньої фінансової підтримки з боку сторонньої особи, родича чи опікуна.
Навіщо потрібен спонсорський лист
Спонсорський лист знадобиться у випадках, коли у вас до моменту подорожі відсутня можливість підтвердити свій фінансовий стан та рівень доходів: наявність грошових коштів на кредитних картах, банківському рахунку, наявність нерухомого чи іншого цінного майна, транспортного засобу тощо.
Листа вимагають у випадках, якщо вам треба оформити туристичну, гостьову або ділову візу. Окрім цього, спонсорський лист обов'язково необхідно надавати безробітним громадянам, дітям до 16 років, пенсіонерам, інвалідам, учням і студентам.
Порядок отримання спонсорського листа на візу
- Уточнити форму та правила написання документа безпосередньо у візовому центрі (іноді потрібують скласти даний документ також на англійській мові).
- Консультація юриста (він допоможе скласти документ без помилок).
Документи та інформація, необхідні для отримання спонсорського листа
Для фізичних осіб:
- назва консульства;
- копія паспорта;
- дані потенційного спонсора;
- документи, що підтверджують родинний зв'язок (свідоцтво про шлюб, народження тощо);
- довідка з місця роботи, де зазначений розмір зарплати;
- пункт призначення та період мандрівки.
Для юридичних осіб (додатково):
- копія свідоцтва про держреєстрацію;
- виписка з державного реєстру;
- податкова декларація;
- довідка з банку.
Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка