Правопорушення проти життя та здоров'я

Юридична допомога при сексуальному насильстві

Правопорушення: зґвалтування, сексуальне насильство, примус людини без її згоди до сексуального акту з іншою людиною, розбещення малолітніх та інші. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо сексуального насильства
1600
грн
Замовити

Про послугу «Юридична допомога при сексуальному насильстві»

Всі люди мають право на те, щоб зберегти свою честь, бути впевненими у своїй недоторканності, вибирати собі сексуальних партнерів самостійно, не піддаючись насильству. Але, на жаль, такі члени суспільства, як залежні матеріально, діти, підлітки, жінки стають жертвами насильства з боку третіх осіб, а що ще гірше – родичів. Що являє собою сексуальне насильство, які його види існують, як караються подібного роду дії, і чи можна вирішити проблему, не вдаючись до допомоги суду – далі.

Сексуальне насильство – це насильницькі дії, де одна людина примушує іншу людину до сексуальних дій без її волі чи згоди. Це поширена проблема в сім'ях, на роботі, де слабкі залежні люди піддаються домаганню від сильніших, наділених владою. Не потрібно думати, що насильство є нормою або що про нього соромно комусь сказати. Варто припинити будь-якого роду домагання за допомогою звернення до суду за правовою допомогою та не давати ґвалтівнику приводу вважати, що його дії є безкарними.

Досудове врегулювання при сексуальному насильстві

При сексуальному насильстві будь-коли є можливим і доцільним досудове врегулювання. Насильник, як правило – аморальна розбещена людина, яка являється небезпечною для суспільства. Тому при виникненні такого роду проблеми потрібно негайно звертатися в судові органи, щоб якомога швидше потерпілому надали юридичну допомогу і захистили його від злочинця.

Класифікація та наслідки сексуального насильства

  1. Зґвалтування. Покарання: позбавлення волі на 3-5 років. Якщо ситуація повторюється тою ж самою особою, якщо жертвою являться вагітна жінка, то позбавлення волі буде на 5-10 років. При зґвалтуванні неповнолітньої особи – позбавлення волі на 7-12 років. Дії сексуального характеру з використанням геніталій, сторонніх предметів, сексуальне проникнення в тіло іншої людини без її на те згоди.
  2. Сексуальне насильство. Покарання: позбавлення волі до 5 років. При сексуальному насильстві щодо неповнолітнього – позбавлення волі на 5-7 років. Будь-які сексуальні дії, вчинені насильницьким шляхом, які не пов'язані з проникненням в тіло людини.
  3. Насильницький примус до того, щоб людина вступила в статевий зв'язок. Покарання: арешт до 6 місяців, штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів. Якщо при цьому людина залежить матеріально від цієї особи, яка примушує її до таких дій – обмеження волі до 2 років, штраф до 1 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів. Примус людини без її згоди до сексуального акту з іншою людиною.
  4. Сексуальні стосунки з неповнолітньою особою. Покарання: позбавлення або обмеження волі до 5 років. Якщо ж подібні відносини відбулися між близькими родичами – позбавлення волі на 5-8 років. Природні або насильницькі статеві зносини з особою, якій ще не виповнилося 16 років.
  5. Розбещення малолітніх. Покарання: позбавлення або обмеження волі до 5 років. При розбещенні дорослою людиною свого малолітнього родича – позбавлення волі на 5-8 років. Вчинення різних розпусних принизливих дій з неповнолітньою особою.

Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):

Дізнатись більше про кримінальний процес


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо сексуального насильства
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

  • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
  • рекомендація шляхів вирішення питання
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Злочинна бездіяльність
Злочинна бездіяльність
~ 4100
 
грн
FREE
Послуги адвоката
Фізичні або психологічні ушкодження
Фізичні або психологічні ушкодження
~ 1850
 
грн
Послуги адвоката
Незаконне позбавлення волі
Незаконне позбавлення волі
~ 5550
 
грн
Послуги адвоката
Вбивство або дії, що спричинили смерть
Вбивство або дії, що спричинили смерть
~ 9600
 
грн
  Показати всі