Для військовослужбовців

Військові адвокати та юристи

Під час строкової служби або при мобілізації нерідкі випадки порушення закону військовими або їх начальством. Такі ситуації не варто залишати на самоплив – потрібно обірвати в корені. Подібними питаннями займається юрист по військовим питанням, який допоможе швидко вирішити їх, заощадивши ваш час та гроші. Щоб вирішити своє питання – безкоштовно відправте заявку юристу, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація по військовим питанням
1000
грн
Замовити
Детальна консультація адвоката для військових
1600
грн
Замовити
Повний онлайн супровід військового адвоката
2000
грн
Замовити
Складання потрібного документу для війсковослужбовця
2000
грн
Замовити
Фізичний супровід адвоката з військових питань
7000
грн
Замовити

Юридична допомога військовослужбовцям

Правопорушення під час несення військової служби бувають різного характеру, і юридична допомога військовим необхідна, як і при інших будь-яких ситуаціях. Так як, на жаль, не всі люди знають, як захистити свої права, в цій сфері трапляються казуси і непорозуміння. У більшості випадків людина не розуміє, що за якісь свої дії під час несення служби може понести покарання. Коли це трапляється, вона починає просити по допомогу в інтернеті, що і добре, і погано одночасно. Чому пошук інформації – це вже плюс? При таких діях людина хоча б мінімально зможе зрозуміти, що трапилося і що її чекає за її дії. Чому погано? У більшості випадків важко знайти кваліфіковану відповідь в мережі, так як інформації багато і швидко розібратися в законодавстві і самостійно зрозуміти, як діяти – практично нереально, не кажучи вже про свій захист в суді самостійно. Кваліфікований військовий юрист або адвокат допоможе в даних реаліях знайти вихід з важкої ситуації.

При яких правопорушеннях потрібен адвокат по військовим справам

До правопорушень можна віднести: непокору керівництву, відмову виконувати накази. Також неправомірні дії по відношенню до керівника: загрози, насильство, розкрадання зброї, використання її в незаконних цілях, інше. Оскільки життєвих ситуацій і випадків може бути дуже велика кількість і всі вони індивідуальні, так і допомогу надають профільні фахівці, один з таких – це юрист по військовому праву.

Військовий юрист ЗСУ – це професіонал, який грає надзвичайно важливу роль в житті населення під час конфліктів і воєн, таких як війна в Україні. Він відіграє ключову роль у забезпеченні правової захисту громадян, чиї права порушуються внаслідок воєнних дій та допомагає людям отримати доступ до справедливості, надаючи їм правову підтримку під час судових процесів і допомогу у відшкодуванні збитків.

Спробуємо розібратися, в яких ситуаціях необхідно звертатися до правників:

 1. Фахівці в цій галузі надають допомогу військовослужбовцям на етапі консультацій, і виходячи з них вже можна зрозуміти суть проблеми і знайти шляхи вирішення, збудувавши алгоритм дій.
 2. Також військові адвокати надають допомогу в ситуаціях, коли необхідно відстоювати свою честь і права в суді, попередньо ознайомившись з ситуацією і зрозумівши в чому реальна проблема.
 3. Спеціаліст збере необхідні докази і проведе процес під ключ з максимальною вигодою для клієнта.

Юридична допомога військовослужбовцям онлайн – важливий момент для кожної людини, яка несе службу. Військовий адвокат надасть правові поради і допоможе вийти з ситуації, яка склалася не найкращим чином. Адвокат з військового права доведе правоту людини перед законом.

Досудове врегулювання: консультація військового юриста

Досудове врегулювання спорів – це інструмент, який допомагає вирішити конфлікт на стадії його зародження і є додатковим інструментом для його регулювання. Можливість на рішення конфлікту до суду не позбавляє сторін прав вирішити його в судовому порядку, і саме допомога військового адвоката потрібна у вирішенні таких питань. Але коли існує можливість вирішити його, не вдаючись до крайніх заходів, це може істотно допомогти обом сторонам заощадити час і ресурси, і при цьому знайти компроміс по їх певній проблемі.

У більшості випадків порушення при несенні військової служби вирішуються за допомогою суду, так як є ряд злочинів, які вважаються критичними, в разі якщо вони доведені. Але ніхто не скасовує того факту, що всі ми люди і часом необхідно проявляти людяність. Якщо правопорушення не з ряду таких, що потрібно гробити людині життя, то завжди є вибір і варіанти рішень. У таких випадках грає багато чинників: якщо людина щиро розкаялась; порушила правила вперше; правопорушення вийшло, так би мовити, випадково і не з вини людини. У таких випадках можна і не вдаватися до судового втручання, а подивитися на її поведінку згодом. У таких випадках необхідна грамотна юридична консультація військовослужбовців, так як на стадії обговорення вже можна побачити шляхи вирішення проблеми, не вдаючись до крайніх заходів. У більшості випадків юрист по військовим справам успішно знайде шляхи вирішення для свого клієнта, якщо вчасно звернутися і не затягувати процес.

Послуги військового адвоката – це сучасний і зручний спосіб забезпечення юридичної підтримки військовослужбовцям, які перебувають як на фронті, так і в тилу. Безкоштовний військовий адвокат (онлайн) доступний віртуально, що дає змогу військовослужбовцям отримувати експертні поради та допомогу у розв'язанні різноманітних правових питань у реальному часі, не виходячи з дому, військової частини або прямо на лінії фронту. Військові адвокати надають поради з питань, пов'язаних з військовою дисципліною, військовими слідствами, медичними аспектами служби та багатьма іншими сферами військового права. Це швидкий доступ до кваліфікованих фахівців, які зібрані на одному ресурсі, а саме на сервісі юридичних послуг Lawly.

Послуги військового адвоката

Під час війни в Україні виникає багато ситуацій, коли потрібна щонайменше безкоштовна консультація. Такі ситуації можуть бути наступними:

 • порушення прав військовослужбовця зі сторони керівництва;
 • порушення прав військовозобов'язаного під час мобілізації;
 • порушення закону самим військовим.

Звичайно це не весь перелік можливих порушень, з якими зможе допомогти юрист (військове право). Важливо розуміти, що військовий юрист онлайн безкоштовно зможе надати відповіді на загальні питання, але цього може бути не достатньо для конкретної ситуації. Тому перед тим, як вирішувати до кого звертатись, потрібно порівняти плюси та мінуси:

 1. Попереднє ознайомлення зі справою. Частіше всього фахівець надає загальну інформацію, не враховуючи нюанси саме вашої справи. В цей же час детально розглядати справу на безкоштовній основі не буде, а в разі оплати прискіпливо проаналізує всі деталі вашої справи, так що вам не прийдеться звертатись до іншого фахівця.
 2. Консультація та складання плану дій. Безкоштовно таку допомогу звісно можна отримати, але вона може бути неналежної якості. Насправді платний фахівець – це доволі підйомна допомога військовослужбовцям, яка гарантовано буде виконана на високому рівні.
 3. Послуги військового юриста. Досить часто консультація переходить в співпрацю з фахівцем, так як військовослужбовець потребує професійний захист своїх інтересів, тому безоплатний варіант – не кращий вибір, так як в разі необхідності таких послуг він не надасть.

Тому безкоштовна юридична допомога військовослужбовцям не завжди гарний вибір, враховуйте це перед зверненням до військових адвокатів.


Якщо потрібна детальна інформація про мобілізацію, то можете перейти на сторінку «Допомога щодо мобілізації»


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація по військовим питанням
Первинна консультація
1000 грн

Що ви отримаєте:

 • роз'яснення загальних норм без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Детальна консультація адвоката для військових
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Повний онлайн супровід військового адвоката
Онлайн-супровід
2000 грн

Що ви отримаєте:

 • рекомендація варіантів вирішення питання
 • складання плану дій та списку необхідних документів
 • юридичний онлайн супровід на кожному етапі плану
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Складання потрібного документу для війсковослужбовця
Робота с документами
2000 грн

Що ви отримаєте:

 • документ «під ключ» онлайн
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Фізичний супровід адвоката з військових питань
Онлайн-супровід
7000 грн

Що ви отримаєте:

 • рекомендація варіантів вирішення питання
 • складання плану дій та списку необхідних документів
 • юридичний офлайн супровід на кожному етапі плану
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Воєнні послуги
Звільнення із ЗСУ
Звільнення із ЗСУ
~ 3250
 
грн
Воєнні послуги
Оформлення УБД
Оформлення УБД
~ 2900
 
грн
Воєнні послуги
Допомога щодо військових пенсій
Допомога щодо військових пенсій
~ 3900
 
грн
Воєнні послуги
Виплати родичам військових
Виплати родичам військових
~ 4250
 
грн
  Показати всі