Для військовослужбовців

Військові адвокати та юристи

Під час строкової служби або при мобілізації нерідкі випадки порушення закону військовими або їх начальством. Такі ситуації не варто залишати на самоплив – потрібно обірвати в корені. Подібними питаннями займаються військові юристи, які допоможуть швидко вирішити їх, заощадивши ваш час та гроші. Щоб вирішити своє питання – безкоштовно відправте заявку юристу, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація для військовослужбовців
750
грн
Замовити
Детальна консультація для військовослужбовців
1250
грн
Замовити
Повний онлайн супровід для війсковослужбовця
2000
грн
Замовити
Складання рапорту для війсковослужбовця
2000
грн
Замовити
Юридичний супровід при звільненні війсковослужбовця
7000
грн
Замовити

Юридична допомога військовослужбовцям

Правопорушення під час несення військової служби бувають різного характеру, і юридична допомога військовим необхідна, як і при інших будь-яких ситуаціях. Так як, на жаль, не всі люди знають, як захистити свої права, в цій сфері трапляються казуси і непорозуміння. У більшості випадків людина не розуміє, що за якісь свої дії під час несення служби може понести покарання. Коли це трапляється, вона починає просити по допомогу в інтернеті, що і добре, і погано одночасно. Чому пошук інформації – це вже плюс? При таких діях людина хоча б мінімально зможе зрозуміти, що трапилося і що її чекає за її дії. Чому погано? У більшості випадків важко знайти кваліфіковану відповідь в мережі, так як інформації багато і швидко розібратися в законодавстві і самостійно зрозуміти, як діяти – практично нереально, не кажучи вже про свій захист в суді самостійно. Кваліфікований військовий юрист допоможе в даних реаліях знайти вихід з важкої ситуації.

При яких правопорушеннях потрібен адвокат для військовослужбовця

До правопорушень можна віднести: непокору керівництву, відмову виконувати накази. Також неправомірні дії по відношенню до керівника: загрози, насильство, розкрадання зброї, використання її в незаконних цілях, інше. Оскільки життєвих ситуацій і випадків може бути дуже велика кількість і всі вони індивідуальні, так і допомогу надають профільні фахівці, один з таких – це воєнний юрист.

Військовий юрист ЗСУ – це професіонал, який грає надзвичайно важливу роль в житті населення під час конфліктів і воєн, таких як війна в Україні. Він відіграє ключову роль у забезпеченні правової захисту громадян, чиї права порушуються внаслідок воєнних дій. Воєнні юристи допомагають людям отримати доступ до справедливості, надаючи їм правову консультацію, підтримку під час судових процесів і допомогу у відшкодуванні збитків.

Спробуємо розібратися, в яких ситуаціях необхідно звертатися до правників. Фахівці в цій галузі надають допомогу військовослужбовцям на етапі консультацій, і виходячи з них вже можна зрозуміти суть проблеми і знайти шляхи вирішення, збудувавши алгоритм дій. Також юристи надають допомогу в ситуаціях, коли необхідно відстоювати свою честь і права в суді, попередньо ознайомившись з ситуацією і зрозумівши в чому реальна проблема. Спеціаліст збере необхідні докази і проведе процес під ключ з максимальною вигодою для клієнта.

Юридична консультація військовослужбовців – важливий момент для кожної людини, яка несе службу. Військовий юрист проведе консультацію для вас і допоможе вийти з ситуації, яка склалася не найкращим чином. Військовий адвокат доведе правоту людини перед законом. Які бувають правопорушення під час несення військової служби, яким чином вони караються – про це далі.

Військовий адвокат консультація

Онлайн військовий юрист – це консультація, яка є сучасним і зручним способом забезпечення юридичної підтримки військовослужбовцям, які перебувають як на фронті, так і в тилу. Ці фахівці у військовому праві доступні віртуально, що дає змогу військовослужбовцям отримувати експертні поради та допомогу у розв'язанні різноманітних правових питань у реальному часі, не виходячи з дому, військової частини або прямо на лінії фронту. Онлайн військові адвокати надають консультації з питань, пов'язаних з військовою дисципліною, військовими слідствами, медичними аспектами служби та багатьма іншими сферами військового права. Це швидкий доступ до кваліфікованих фахівців, які зібрані на одному ресурсі, а саме на сервісі юридичних послуг Lawly.

Досудове врегулювання при правопорушенні протягом військової служби

Досудове врегулювання спорів – це інструмент, який допомагає вирішити конфлікт на стадії його зародження і є додатковим інструментом для його регулювання. Можливість на рішення конфлікту до суду не позбавляє сторін прав вирішити його в судовому порядку, і саме військовий адвокат допоможе у вирішенні таких питань. Але коли існує можливість вирішити його, не вдаючись до крайніх заходів, це може істотно допомогти обом сторонам заощадити час і ресурси, і при цьому знайти компроміс по їх певній проблемі.

У більшості випадків порушення при несенні військової служби вирішуються за допомогою суду, так як є ряд злочинів, які вважаються критичними, в разі якщо вони доведені. Але ніхто не скасовує того факту, що всі ми люди і часом необхідно проявляти людяність. Якщо правопорушення не з ряду таких, що потрібно гробити людині життя, то завжди є вибір і варіанти рішень. У таких випадках грає багато чинників: якщо людина щиро розкаялась; порушила правила вперше; правопорушення вийшло, так би мовити, випадково і не з вини людини. У таких випадках можна і не вдаватися до судового втручання, а подивитися на її поведінку згодом. У таких випадках необхідна грамотна юридична консультація військовослужбовців, так як на стадії консультування вже можна побачити шляхи вирішення проблеми, не вдаючись до крайніх заходів. У більшості випадків адвокат для військовослужбовця успішно знайде шляхи вирішення для свого клієнта, якщо вчасно звернутися і не затягувати процес.

Класифікація та наслідки правопорушень

 1. Непокора. Покарання: перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років, позбавлення волі до 3 років, обмеження волі до 2 років. Відмова виконувати доручення керівника.
 2. Відмова виконувати накази. Покарання: знаходження в дисциплінарному батальйоні до 1 року, позбавлення волі до 2 років. Невиконання наказу, що спричинило тяжкі наслідки.
 3. Опір керівнику. Покарання: перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років, позбавлення волі на 2-5 років, обмеження по службі до 2 років.
 4. Загроза керівнику. Покарання: позбавлення волі, перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років. Загроза насильством, вбивством, побоями, знищенням майна.
 5. Порушення статуту. Покарання: арешт до 6 місяців, позбавлення волі до 3 років, перебування в дисциплінарному батальйоні до 1 року. Відсутність підпорядкованості, поєднане з побоями, насильством.
 6. Самовільна втеча з місця служби, дезертирство. Покарання: позбавлення волі на 2-7 років, перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років. Залишення військової частини з метою ухилитися від служби, неявка на службу без причин.
 7. Різні шляхи ухилення від служби. Покарання: позбавлення волі або перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років. Сюди входить самокалічення, підробка документів, симуляція хвороби.
 8. Розкрадання зброї, боєприпасів. Покарання: позбавлення волі на 3-8 років. Присвоєння зброї, зловживання службовим становищем.
 9. Знищення військового майна. Покарання: позбавлення волі до 3 років, обмеження по службі або утримання в дисциплінарному батальйоні до 2 років.
 10. Ненавмисне пошкодження військового майна. Покарання: перебування в дисциплінарному батальйоні до 1 року, службове обмеження до 2 років, штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів.
 11. Втрата військового майна. Покарання: позбавлення волі або перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років, арешт до 6 місяців. Порушення правил зберігання майна.
 12. Неправильне поводження зі зброєю. Покарання: знаходження в дисциплінарному батальйоні або службове обмеження до 2 років, позбавлення волі до 3 років.
 13. Порушення правил у прикордонній службі. Покарання: позбавлення волі на 3-8 років.
 14. Порушення правил у бойовому чергуванні. Покарання: позбавлення волі на 3-8 років.
 15. Порушення статутних правил внутрішньої служби. Покарання: знаходження в дисциплінарному батальйоні до 2 років, позбавлення волі до 3 років.
 16. Розголошення військової державної таємниці. Покарання: позбавлення волі на 2-5 років.
 17. Бездіяльність військової влади. Покарання: обмеження свободи до 2 років, штраф на 1-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, позбавлення волі до 3 років.
 18. Залишення поля бою. Покарання: позбавлення волі на 5-10 років. Самовільні дії, відмова від дії під час бою.
 19. Здача в полон добровільно. Покарання: позбавлення волі на 7-10 років.
 20. Мародерство. Покарання: позбавлення волі на 3-10 років.

Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):

Дізнатись більше про кримінальний процес


Автор: ведучий юрист-аналітик Андрій Проценко

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація для військовослужбовців
Первинна консультація
750 грн

Що ви отримаєте:

 • роз'яснення загальних норм без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Детальна консультація для військовослужбовців
Комплексна консультація
1250 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Повний онлайн супровід для війсковослужбовця
Онлайн-супровід
2000 грн

Що ви отримаєте:

 • рекомендація варіантів вирішення питання
 • складання плану дій та списку необхідних документів
 • юридичний онлайн супровід на кожному етапі плану
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Складання рапорту для війсковослужбовця
Робота с документами
2000 грн

Що ви отримаєте:

 • документ «під ключ» онлайн
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Юридичний супровід при звільненні війсковослужбовця
Онлайн-супровід
7000 грн

Що ви отримаєте:

 • рекомендація варіантів вирішення питання
 • складання плану дій та списку необхідних документів
 • юридичний офлайн супровід на кожному етапі плану
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Воєнні послуги
Звільнення із ЗСУ
Звільнення із ЗСУ
~ 3650
 
грн
Воєнні послуги
Оформлення УБД
Оформлення УБД
~ 2800
 
грн
Воєнні послуги
Допомога щодо військових пенсій
Допомога щодо військових пенсій
~ 3900
 
грн
Воєнні послуги
Виплати родичам військових
Виплати родичам військових
~ 4800
 
грн
  Показати всі