Послуги під час війни
Переглядів:6.8k
Пошукових запитів:1.9k
Середня ціна: ~ 4550 грн

Військові юристи

Правопорушення: непокора; відмова виконувати накази; самовільна втеча з місця служби, дезертирство та інші.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Первинна консультація щодо правопорушень протягом військової служби
600
грн
Замовити
Консультація та детальний аналіз документів при правопорушенні протягом військової служби
1200
грн
Замовити
Повний онлайн супровід при правопорушенні протягом військової служби
3600
грн
Замовити

Юридична допомога військовослужбовцям

Правопорушення під час несення військової служби бувають різного характеру, і юридична допомога військовим необхідна, як і при інших будь-яких ситуаціях. Так як, на жаль, не всі люди знають, як захистити свої права, в цій сфері трапляються казуси і непорозуміння. У більшості випадків людина не розуміє, що за якісь свої дії під час несення служби може понести покарання. Коли це трапляється, вона починає просити по допомогу в інтернеті, що і добре, і погано одночасно. Чому пошук інформації – це вже плюс? При таких діях людина хоча б мінімально зможе зрозуміти, що трапилося і що її чекає за її дії. Чому погано? У більшості випадків важко знайти кваліфіковану відповідь в мережі, так як інформації багато і швидко розібратися в законодавстві і самостійно зрозуміти, як діяти – практично нереально, не кажучи вже про свій захист в суді самостійно.


При яких правопорушення потрібен адвокат для військовослужбовця

До правопорушень можна віднести: непокору керівництву, відмову виконувати накази. Також неправомірні дії по відношенню до керівника: загрози, насильство, розкрадання зброї, використання її в незаконних цілях, інше. Оскільки життєвих ситуацій і випадків може бути дуже велика кількість і всі вони індивідуальні, так і допомогу надають фахівці, виходячи з цих індивідуальних ситуацій.

Спробуємо розібратися, в яких ситуаціях необхідно звертатися до правників. Фахівці в цій галузі надають допомогу військовослужбовцям на етапі консультацій, і виходячи з них вже можна зрозуміти суть проблеми і знайти шляхи вирішення, збудувавши алгоритм дій. Також юристи надають допомогу в ситуаціях, коли необхідно відстоювати свою честь і права в суді, попередньо ознайомившись з ситуацією і зрозумівши в чому реальна проблема. Спеціаліст збере необхідні докази і проведе процес під ключ з максимальною вигодою для клієнта.

При несенні військової служби можуть виникати непорозуміння з керівництвом. Порушники повинні бути покарані, щоб дисципліна не розкладалася.

Юридична консультація військовослужбовців – важливий момент для кожної людини, яка несе службу. Військовий юрист проведе консультацію для вас і допоможе вийти з ситуації, яка склалася не найкращим чином. Адвокат для військовослужбовця доведе правоту людини перед законом. Які бувають правопорушення під час несення військової служби, яким чином вони караються – про це далі.


Досудове врегулювання при правопорушенні протягом військової служби

Досудове врегулювання спорів – це інструмент, який допомагає вирішити конфлікт на стадії його зародження і є додатковим інструментом для його регулювання. Можливість на рішення конфлікту до суду не позбавляє сторін прав вирішити його в судовому порядку. Але коли існує можливість вирішити його, не вдаючись до крайніх заходів, це може істотно допомогти обом сторонам заощадити час і ресурси, і при цьому знайти компроміс по їх певній проблемі.

У більшості випадків порушення при несенні військової служби вирішуються за допомогою суду, так як є ряд злочинів, які вважаються критичними, в разі якщо вони доведені. Але ніхто не скасовує того факту, що всі ми люди і часом необхідно проявляти людяність. Якщо правопорушення не з ряду таких, що потрібно гробити людині життя, то завжди є вибір і варіанти рішень. У таких випадках грає багато чинників: якщо людина щиро розкаялась; порушила правила вперше; правопорушення вийшло, так би мовити, випадково і не з вини людини. У таких випадках можна і не вдаватися до судового втручання, а подивитися на її поведінку згодом. У таких випадках необхідна грамотна юридична консультація військовослужбовців, так як на стадії консультування вже можна побачити шляхи вирішення проблеми, не вдаючись до крайніх заходів. У більшості випадків адвокат для військовослужбовця успішно знайде шляхи вирішення для свого клієнта, якщо вчасно звернутися і не затягувати процес.


Класифікація та наслідки правопорушень

 1. Непокора. Покарання: перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років, позбавлення волі до 3 років, обмеження волі до 2 років. Відмова виконувати доручення керівника.
 2. Відмова виконувати накази. Покарання: знаходження в дисциплінарному батальйоні до 1 року, позбавлення волі до 2 років. Невиконання наказу, що спричинило тяжкі наслідки.
 3. Опір керівнику. Покарання: перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років, позбавлення волі на 2-5 років, обмеження по службі до 2 років.
 4. Загроза керівнику. Покарання: позбавлення волі, перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років. Загроза насильством, вбивством, побоями, знищенням майна.
 5. Порушення статуту. Покарання: арешт до 6 місяців, позбавлення волі до 3 років, перебування в дисциплінарному батальйоні до 1 року. Відсутність підпорядкованості, поєднане з побоями, насильством.
 6. Самовільна втеча з місця служби, дезертирство. Покарання: позбавлення волі на 2-7 років, перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років. Залишення військової частини з метою ухилитися від служби, неявка на службу без причин.
 7. Різні шляхи ухилення від служби. Покарання: позбавлення волі або перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років. Сюди входить самокалічення, підробка документів, симуляція хвороби.
 8. Розкрадання зброї, боєприпасів. Покарання: позбавлення волі на 3-8 років. Присвоєння зброї, зловживання службовим становищем.
 9. Знищення військового майна. Покарання: позбавлення волі до 3 років, обмеження по службі або утримання в дисциплінарному батальйоні до 2 років.
 10. Ненавмисне пошкодження військового майна. Покарання: перебування в дисциплінарному батальйоні до 1 року, службове обмеження до 2 років, штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів.
 11. Втрата військового майна. Покарання: позбавлення волі або перебування в дисциплінарному батальйоні до 2 років, арешт до 6 місяців. Порушення правил зберігання майна.
 12. Неправильне поводження зі зброєю. Покарання: знаходження в дисциплінарному батальйоні або службове обмеження до 2 років, позбавлення волі до 3 років.
 13. Порушення правил у прикордонній службі. Покарання: позбавлення волі на 3-8 років.
 14. Порушення правил у бойовому чергуванні. Покарання: позбавлення волі на 3-8 років.
 15. Порушення статутних правил внутрішньої служби. Покарання: знаходження в дисциплінарному батальйоні до 2 років, позбавлення волі до 3 років.
 16. Розголошення військової державної таємниці. Покарання: позбавлення волі на 2-5 років.
 17. Бездіяльність військової влади. Покарання: обмеження свободи до 2 років, штраф на 1-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, позбавлення волі до 3 років.
 18. Залишення поля бою. Покарання: позбавлення волі на 5-10 років. Самовільні дії, відмова від дії під час бою.
 19. Здача в полон добровільно. Покарання: позбавлення волі на 7-10 років.
 20. Мародерство. Покарання: позбавлення волі на 3-10 років.


Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):


Дізнатись більше про кримінальний процес

  Обрати спеціаліста
Online
Доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Первинна консультація щодо правопорушень протягом військової служби
Первинна консультація
до 1 години
600грн
 • роз'яснення загальних норм з питання клієнта без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію та які види послуг можуть знадобитися у майбутньому
 • час консультації – до 1 години
Консультація та детальний аналіз документів при правопорушенні протягом військової служби
Комплексна консультація
до 3 годин
1200грн
 • уточнення всіх нюансів ситуації, вивчення документів та детальний аналіз проблеми клієнта
 • рекомендація шляхів вирішення питання, формування плану дій та термінів, за які клієнт зможе вирішити своє питання
 • вказівка на деталі, які варто врахувати, організації, до яких варто звернутися та документи, які необхідно зібрати
 • час консультації (фактичний) – до 3 годин
Повний онлайн супровід при правопорушенні протягом військової служби
Онлайн-супровід
до 10 годин
3600грн
 • рекомендація варіантів вирішення питання та складання алгоритму дій клієнта для кожного варіанта
 • юридичний супровід клієнта на кожному етапі узгодженого порядку дій для вирішення проблеми клієнта
 • складання списку необхідних документів під час виконання етапів вирішення питання клієнта
 • час супроводу (фактичний) – до 10 годин
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою