Контакти
провулок Троїцький, Основ'янський район, Харків, Харківська область
Резюме

Практикуючий юрист (15 років практики), член Асоціації правників України (з 2017). Досвід представництва інтересів в судах в адміністративних, цивільних, в тому числі кредитних, трудових, земельних та сімейних, господарських спорах - більше 12 років.

Маю три вищі освіти (Україна). Магістр права (LL.M), викладач. За програмою подвійного диплому, під час навчання в магістратурі, також отримав ступінь LL.M (Master of Laws) Варшавського Університету Менеджмента Collegium Humanum (Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska, Tytul zawodowy - Magister Prawa, LL.M).

Готую до захисту дисертацію кандидата юридичних наук, PhD (Doctoral Law Researchers (Rechtswissenschaft Doctorat) in Universität Hamburg).

У 2018 р. - кращий випускник ХІV Міжнародної літньої школи медіа права - професійного курсу для юристів у галузі свободи слова, доступу до інформації, захисту честі, гідності, ділової репутації та приватного життя людини, регулювання телерадіомовлення, преси, реклами, мережі інтернет.

З 2007 року - працював на посадах помічника керівника з юр.питань, юрисконсульта, керівника юр. служби, заступника керівника з кадрових та юрид. питань в установах держ. та приватної форми власності. 3 роки - приватна юридична практика. Здійснював юридичний супровід громадян та приватних підприємств по цивільним, господарським та адміністративним справам, а також представництво в судах по категоріям зазначених спорів.

Маю 5 років (2016-2020) успішного представництва інтересів клієнтів у Верховному Суді в адміністративних та цивільних справах.

З 2020 р. - юридична практика та представництво інтересів в т.ч. громадян України за кордоном (Німеччина, інші країни Європи, США, Близький Схід, Азія) та дистанційно в Україні.

При наданні консультацій, мною використовується не бездумний копіпаст з інших безкоштовних ресурсів чи за допомогою індексованих статей у пошуковій системі GOOGLE із розрахунку та логіки: "хто перший відповість - тому клієнт і оплатить консультацію", а детальне й неквапливе пропрацювання:

  • Чинного законодавства (з перевіркою чинності кожного нормативного акту та цитованої статті);
  • Реалізації положень законодавства органами виконавчої влади та місцевого самоврядування на практиці;
  • Правозастосовчої практики судів України та Верховного Суду;
  • Можливість застосування практики та рішень Європейського суду з прав людини та міжнародного права;
  • Іноді також - неформального спілкування з посадовоми особами органів державної влади та місцевого самоврядування щодо їх бачення Ваших ситуацій - з метою прогнозування можливого розвитку подій або сприяння у вирішенні Вашої проблеми (!!! лише в рамках чинного законодавства).

!!! У моїх відповідях Ви не знайдете посилання на нечинні нормативно-правові акти (Закони, Постанови Кабінету Міністрів, накази міністерств і відомств) чи посилання на неактуальні редакції або практику судів.

Саме тому мої консультації, як здається моїм клієнтам, актуальні та проходять перевірку практикою їх застосування органами державної влади, в тому числі судами України.

Популярні послуги
Послуги юриста, які користуються попитом
Нерухомість
Консультація з питань нерухомості
Консультація з питань нерухомості
500
 
грн
Бізнес
Консультація для підприємців
Консультація для підприємців
від
 
500
 
грн
до
 
5000
 
грн
Бізнес
Оскарження податкових повідомлень-рішень
Оскарження податкових повідомлень-рішень
від
 
2000
 
грн
до
 
5000
 
грн
Сім'я
Позовна заява в сімейних питаннях
Позовна заява в сімейних питаннях
від
 
1000
 
грн
до
 
3000
 
грн
Бізнес
Позовна заява для підприємців
Позовна заява для підприємців
від
 
1000
 
грн
до
 
3000
 
грн
Сім'я
Розірвання шлюбу
Розірвання шлюбу
від
 
800
 
грн
до
 
1500
 
грн
Сім'я
Апеляційна скарга в сімейних питаннях
Апеляційна скарга в сімейних питаннях
від
 
1000
 
грн
до
 
5000
 
грн
Бізнес
Апеляційна скарга для підприємців
Апеляційна скарга для підприємців
від
 
2000
 
грн
до
 
5000
 
грн
Всі послуги
Послуги, які надає юрист
Спеціалізації
Профільні спеціалізації юриста