Нерухомість

Консультація юриста по нерухомості

Консультування клієнта є основним моментом перед наданням послуг у сфері житлового права. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація з питань нерухомості
1000
грн
Замовити
Детальна консультація з питань нерухомості
1600
грн
Замовити

Що таке консультація юриста по нерухомості

У сучасному світі нововведення відбуваються у всіх сферах діяльності, за якими дуже важко встежити, і питання, пов'язані з нерухомістю – не виняток. Такі зміни несуть за собою невизначеність, а також складність вирішити проблему в момент, коли людині це вкрай необхідно. Багато людей хоча б раз у житті стикалися з проблемами, пов'язаними з нерухомістю, та питанням чи потрібна юридична консультація по нерухомості. Більшість людей в силу таких обставин моментально починають шукати вихід в особі знайомих, які щось підкажуть або за допомогою інтернету. Хтось може сказати, що такий метод – робочий, якщо питання не особливо складне і знайти необхідну інформацію за певною процедурою простіше простого в наш час. Але ніхто чомусь не замислюється про актуальність такої інформації. Чи може людина знати всі підводні камені, начитавшись в інтернеті або дізнавшись від знайомих алгоритм дій? Чи вийде у ней самостійно провернути угоду купівлі-продажу або подарувати комусь майно? Для таких проблем і питань існує консультація юриста по нерухомості і фахівці, які не перший день на ринку юридичних послуг, що є професіоналами своєї справи. Дані фахівці нададуть консультацію та допоможуть грамотно вирішити проблему людини, пов'язану з нерухомістю без втрати часу і ресурсів.

Навіщо потрібна юридична консультація по нерухомості

Абсолютно в кожній ситуації, пов'язаної з нерухомістю, повинен бути присутнім фахівець, який підкаже на всіх етапах проведення процедури, що і як робити. Консультація юриста з питань нерухомості – це невід'ємна частина дій перед кожною угодою, яка повинна бути професійно оформлена юристом, якщо людина не хоче мати справу з проблемами в майбутньому або елементарно потрапити на махінацію і втратити ресурси. Кваліфікований юридичний підхід в такого роду процедурах – це, по-перше, гарантія того, що людина все зробить правильно, і друге – це гарантія того, що все буде зроблено відповідно Цивільного та Господарського кодексів і без найменших ризиків.

Так хто ж такий фахівець, який надає консультації в області нерухомості? Це юрист, який має за плечима великий досвід у веденні подібних угод і який зможе допомогти в питаннях реєстрації або перереєстрації майна або в подібного роду питаннях. Так а в чому ж основне завдання консультації юриста з нерухомості? В першу чергу фахівець, до якого звернеться людина, зможе перевірити і проаналізувати історію нерухомого об'єкта, а також знайти достовірну інформацію на його власників. При такому підході фахівець проводить аналіз всіх документів, які йому надані, робить запит до відповідних організацій для отримання документації, а також особисто дізнається інформацію від усіх членів, які задіяні в угоді.

Доцільність в консультаціях юриста з даних питань логічна, так як ні для кого не секрет, що існує безліч способів обману при маніпуляціях з нерухомістю.

Яка буває консультація юриста з питань нерухомості

Абсолютно не грає ролі, яке конкретно у людини питання в області нерухомості і яка проблема виникла – консультація юриста по нерухомості необхідна завжди. Як приклад, можна навести похід до лікаря. Людина, у якої існує проблема, може спробувати її почати лікувати самостійно, не знаючи точного діагнозу, зробить собі тільки гірше. Похід до лікаря допоможе в з'ясуванні причини захворювання і варіантів лікування. Так само і в даній ситуації, щоб вирішити проблему в області нерухомості, необхідна юридична консультація по нерухомості у фахівця, який пояснить алгоритм дій, а також допоможе провести всю процедуру правильно.

Фахівець у даній галузі проводить консультації з наступних питань:

 • консультування з процедури покупки нерухомого майна;
 • проведення операції з продажу нерухомого майна;
 • консультування з питань оренди майна;
 • проведення аналізу всіх супутніх документів для проведення угоди, складання договору купівлі-продажу;
 • вирішення спорів, які пов'язані з нерухомим майном;
 • вирішення проблеми самовільного будівництва;
 • допомога в укладанні інвестиційного фонду;
 • представництво в усіх інстанціях з питань, які пов'язані з нерухомістю.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація з питань нерухомості
Первинна консультація
1000 грн

Що ви отримаєте:

 • роз'яснення загальних норм без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Детальна консультація з питань нерухомості
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Нерухомість
Реєстрація права власності на нерухомість
Реєстрація права власності на нерухомість
~ 3550
 
грн
  Показати всі