Нерухомість
Переглядів:660
Пошукових запитів:2.4k
Середня ціна: ~ 750 грн

Консультація юриста по нерухомості

Консультування клієнта є основним моментом перед наданням послуг у сфері житлового права.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Первинна консультація з питань нерухомості
200
грн
Замовити

Що таке консультація юриста по нерухомості

У сучасному світі нововведення відбуваються у всіх сферах діяльності, за якими дуже важко встежити, і питання, пов'язані з нерухомістю – не виняток. Такі зміни несуть за собою невизначеність, а також складність вирішити проблему в момент, коли людині це вкрай необхідно. Багато людей хоча б раз у житті стикалися з проблемами, пов'язаними з нерухомістю, та питанням чи потрібна юридична консультація по нерухомості. Більшість людей в силу таких обставин моментально починають шукати вихід в особі знайомих, які щось підкажуть або за допомогою інтернету. Хтось може сказати, що такий метод – робочий, якщо питання не особливо складне і знайти необхідну інформацію за певною процедурою простіше простого в наш час. Але ніхто чомусь не замислюється про актуальність такої інформації. Чи може людина знати всі підводні камені, начитавшись в інтернеті або дізнавшись від знайомих алгоритм дій? Чи вийде у ней самостійно провернути угоду купівлі-продажу або подарувати комусь майно? Для таких проблем і питань існує консультація юриста по нерухомості і фахівці, які не перший день на ринку юридичних послуг, що є професіоналами своєї справи. Дані фахівці нададуть консультацію та допоможуть грамотно вирішити проблему людини, пов'язану з нерухомістю без втрати часу і ресурсів.


Навіщо потрібна юридична консультація по нерухомості

Абсолютно в кожній ситуації, пов'язаної з нерухомістю, повинен бути присутнім фахівець, який підкаже на всіх етапах проведення процедури, що і як робити. Консультація юриста з питань нерухомості – це невід'ємна частина дій перед кожною угодою, яка повинна бути професійно оформлена юристом, якщо людина не хоче мати справу з проблемами в майбутньому або елементарно потрапити на махінацію і втратити ресурси. Кваліфікований юридичний підхід в такого роду процедурах – це, по-перше, гарантія того, що людина все зробить правильно, і друге – це гарантія того, що все буде зроблено відповідно Цивільного та Господарського кодексів і без найменших ризиків.

Так хто ж такий фахівець, який надає консультації в області нерухомості? Це юрист, який має за плечима великий досвід у веденні подібних угод і який зможе допомогти в питаннях реєстрації або перереєстрації майна або в подібного роду питаннях. Так а в чому ж основне завдання консультації юриста з нерухомості? В першу чергу фахівець, до якого звернеться людина, зможе перевірити і проаналізувати історію нерухомого об'єкта, а також знайти достовірну інформацію на його власників. При такому підході фахівець проводить аналіз всіх документів, які йому надані, робить запит до відповідних організацій для отримання документації, а також особисто дізнається інформацію від усіх членів, які задіяні в угоді.

Доцільність в консультаціях юриста з даних питань логічна, так як ні для кого не секрет, що існує безліч способів обману при маніпуляціях з нерухомістю.


Яка буває консультація юриста з питань нерухомості

Абсолютно не грає ролі, яке конкретно у людини питання в області нерухомості і яка проблема виникла – консультація юриста по нерухомості необхідна завжди. Як приклад, можна навести похід до лікаря. Людина, у якої існує проблема, може спробувати її почати лікувати самостійно, не знаючи точного діагнозу, зробить собі тільки гірше. Похід до лікаря допоможе в з'ясуванні причини захворювання і варіантів лікування. Так само і в даній ситуації, щоб вирішити проблему в області нерухомості, необхідна юридична консультація по нерухомості у фахівця, який пояснить алгоритм дій, а також допоможе провести всю процедуру правильно.

Фахівець у даній галузі проводить консультації з наступних питань:

 • консультування з процедури покупки нерухомого майна;
 • проведення операції з продажу нерухомого майна;
 • консультування з питань оренди майна;
 • проведення аналізу всіх супутніх документів для проведення угоди, складання договору купівлі-продажу;
 • вирішення спорів, які пов'язані з нерухомим майном;
 • вирішення проблеми самовільного будівництва;
 • допомога в укладанні інвестиційного фонду;
 • представництво в усіх інстанціях з питань, які пов'язані з нерухомістю.
  Обрати спеціаліста
Online
Доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Первинна консультація з питань нерухомості
Первинна консультація
до 1 години
200грн
 • роз'яснення загальних норм з питання клієнта без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію та які види послуг можуть знадобитися у майбутньому
 • час консультації – до 1 години
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою