Захист прав інтелектуальної власності

Реєстрація міжнародного бренда

Забезпечивши свій бренд в Україні за допомогою реєстрації можна бути спокійним в своїх правах на нього. Але при бажанні розширитися за кордон необхідно пройти реєстрацію міжнародного бренду, щоб і там бренд мав правовий захист. Фахівці, які виконують дану послугу допоможуть з цим питанням.

shape
shape

Про послугу «Реєстрація міжнародного бренда»

Торгові марки і бренди потребують захисту і правової охорони. Але якщо бренд зареєстрований тільки в Україні, то в інших країнах він не має ніякого захисту. Якщо власник компанії хоче розширювати фірму, планує виходити за межі країни, йому потрібно буде проходити реєстрацію ТМ в кожній з країн, де він хоче просувати свої товари. Що таке реєстрація міжнародного бренду, навіщо вона потрібна, як проходить така реєстрація – про це можна дізнатися далі в статті.


Що таке реєстрація міжнародного бренду

Реєстрація міжнародного бренду являє собою процедуру, при якій необхідно зафіксувати інформацію про товарні знаки за кордоном. Це дозволить відстоювати свої права в країнах, де просувається бізнес, якщо виникнуть проблеми з нелегальним використанням бренду третіми особами, крадіжкою логотипу. Найбільш часто використовується Мадридська система, при якій не потрібно подавати заявку для кожної окремої країни – можна створити єдину заявку, що мінімізує витрати фінансів і часу.


Навіщо проходити реєстрацію міжнародного бренду

Реєстрація міжнародного бренду потрібна для того, щоб вільно використовувати товарний знак своєї компанії в іншій країні – це не буде вважатися забороненою дією. Також бізнесмен зможе отримувати більше прибутку, якщо передасть права на використання свого бренду за договором франшизи – це прекрасна можливість розширити компанію і зробити товарний знак пізнаваним в усьому світі. Також реєстрація дозволить захистити компанію від всякого роду крадіжки – бувають випадки, коли чужим брендом користуються незаконно для особистої наживи.


Як відбувається реєстрація міжнародного бренду

Реєструвати міжнародний бренд рекомендується по Мадридській системі. Ця система дає можливість користуватися правовою охороною в міжнародних масштабах в тих країнах, які входять в союз цієї системи.

  1. Щоб пройти реєстрацію, потрібно подати єдину заявку в Укрпатент. Це дозволить значно заощадити час, так як потрбно буде зібрати тільки один пакет документів. Також за цю заявку потрібно буде заплатити податок тільки один раз.
  2. Заявку розглядатимуть приблизно 18 місяців. Термін розгляду залежить від кількості обраних країн. Буде вестися формальна експертиза, яка дозволить перевірити, наскільки правильно були оформлені усі подані матеріали: перевіряються всі дати, унікальність товарного знаку, інше.
  3. Якщо все в порядку, ТМ зареєструють в тих країнах, в яких власник фірми хоче продовжувати роботу.


Документи для реєстрації міжнародного бренду

Щоб зареєструвати міжнародний бренд, потрібно наступне:

  • заява – подається на реєстрацію ТМ (обов'язково має містити підпис фізичної особи або ж директора компанії);
  • інформація про дані заявника: ініціали, назва компанії;
  • логотип або макет торгової марки;
  • адреса, куди має прийти повідомлення про реєстрацію;
  • товари або послуги, які випускаються під конкретним брендом;
  • опис знаку;
  • квитанція про те, що державний збір було сплачено.
shape
shape
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку.
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу.
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему.
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові.
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги.
Захист прав
Реєстрація авторських прав
Реєстрація авторських прав
~ 900
 
грн
Детально
Захист прав
Реєстрація торгової марки
Реєстрація торгової марки
~ 4400
 
грн
Детально
Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою.
shape
shape