Правопорушення проти громадської безпеки

Юридична допомога при незаконному користуванні зброєю

Правопорушення: крадіжка зброї, шахрайське заволодіння нею або перевищення своїх повноважень щодо використання зброї на службі; незаконне використання, виготовлення зброї, вибухових речовин та інші. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо незаконного користування зброєю
1600
грн
Замовити

Про послугу «Юридична допомога при незаконному користуванні зброєю»

Носіння, зберігання, використання зброї повинно бути узаконено в обов'язковому порядку. В іншому випадку будь-які маніпуляції з ним будуть вважатися неправомірними – людина, яка тримає у себе зброю на незаконній підставі, понесе кримінальну відповідальність. Що являє собою незаконне використання зброї, чи можна врегулювати проблему до суду, які бувають види використання зброї на незаконній підставі, до яких наслідків це може призвести власника – про це далі.

Незаконне використання зброї являє собою цілий набір дій, куди входить власне використання зброї за призначенням при відсутності реєстрації та отримання відповідного дозволу, також його продаж, дарування кому б то не було, перевезення, зберігання у себе зброї, хімічних небезпечних речовин, боєприпасів.

Досудове врегулювання при незаконному використанні зброї

Якщо людина погоджується узаконити зберігання та використання зброї, при цьому не заподіявши нікому шкоди, поводився таким чином через незнання, то проблему можна вирішити до суду. Це стосується також і випадків, якщо людина добровільно здає зброю – вона тоді звільняється від кримінальної відповідальності. Якщо ж власник зброї відмовляється легалізувати її зберігання і застосування, то потрібно вдатися до допомоги суду, інакше може статися щось непоправне. Адже якщо людина не хоче дотримуватися Закону в чомусь одному, то, швидше за все, вона і в іншому легко піде на злочин.

Класифікація та наслідки незаконного використання зброї

  1. Крадіжка будь-якого типу зброї, шахрайське заволодіння нею або перевищення своїх повноважень щодо використання зброї на службі. Покарання: позбавлення волі на 3-7 років. Якщо дії відбуваються регулярно або ж люди зловживають службовим становищем, то покарання буде більш серйозним – позбавлення волі на 5-10 років. При створенні угрупування, яке краде зброю, вибухівку, боєприпаси, створює ситуації, небезпечні для життя – позбавлення волі на 10-15 років з конфіскацією майна.
  2. Незаконне використання, виготовлення зброї, вибухових речовин. Покарання: виготовлення вогнепальної зброї і боєприпасів, зміна маркування – позбавлення волі на 3-7 років; виготовлення холодної зброї, її ремонт, носіння з собою, продаж – штраф 1-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, 120-240 годин громадських робіт, арешт 3-6 місяців, позбавлення волі до 3 років, обмеження волі 2-5 років.
  3. Неправильне зберігання зброї. Покарання: позбавлення або обмеження волі до 3 років, в разі, якщо недбалість спричинила смерть людей або мала інші негативні наслідки.
  4. Незаконне використання радіоактивних матеріалів. Покарання: 2-5 років позбавлення волі або ж 5-8 років, якщо від цього гинуть люди або забруднюється екологія. При змові угрупуванням, численних смертях – 8-15 років позбавлення волі.
  5. Незаконне виготовлення радіоактивної зброї. Покарання: штраф 300-700 неоподатковуваних мінімумів доходів, позбавлення або обмеження волі 2-5 років. Якщо при цьому було завдано шкоди здоров'ю чи життю людей – позбавлення волі 5-8 років. Більш важкі глобальні наслідки – 8-15 років позбавлення волі.
  6. Неправильне поводження з радіоактивними речовинами, вибухівкою. Покарання: штраф 1-4 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів, позбавлення або обмеження волі до 3 років, виправні роботи до 2 років. При загибелі людей – 3-12 позбавлення волі.

Посилання на першоджерело

Статті Кримінального Кодексу України (Особлива частина):

Дізнатись більше про кримінальний процес


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо незаконного користування зброєю
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

  • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
  • рекомендація шляхів вирішення питання
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Послуги адвоката
Справи щодо наркотиків
Справи щодо наркотиків
~ 7000
 
грн
Послуги адвоката
Порушення громадського порядку
Порушення громадського порядку
~ 3050
 
грн
Послуги адвоката
Правопорушення проти довкілля
Правопорушення проти довкілля
~ 1750
 
грн
  Показати всі