Судові спори в міжнародному праві
Переглядів:394
Пошукових запитів:162
Середня ціна: ~ 1500 грн

Касаційна скарга в міжнародному праві

Протягом судового розгляду у сфері міжнародного права у кожної зі сторін справи є можливість оскаржити вирок для перегляду справи в суді касаційної інстанції. Для цього потрібно скласти касаційну скаргу, в чому вам допоможе фахівець, який надає цю послугу.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Поки що немає доповнюючих онлайн-послуг

Про послугу «Касаційна скарга в міжнародному праві»

Люди, які намагаються працювати на міжнародному ринку, добре розуміють, які це ризики і як необхідно себе убезпечити. Незалежно від ситуації, яку б послугу не замовила людина або вела свої партнерські відносини з іноземними елементами, не до кінця можна бути впевненим, що тебе не обдурять або не порушать твої права. У ситуаціях, коли все-таки порушується право людини, яка пов'язана з міжнародним правом, не всі намагаються спочатку вирішувати справу в судовому порядку. Тому що простіше вирішити конфлікт мирним шляхом, за допомогою переговорів – і це факт, але не рідко виникають ситуації, коли неможливо це зробити, і необхідно звертатись до судових органів. Але що робити, якщо в суді також не все йде гладко, і на початкових інстанціях справи не виграється? Тут і знадобиться дана послуга. Детальніше розберемося навіщо вона потрібна і що роблять юристи по цій послузі.


Що таке касаційна скарга в міжнародному праві

В першу чергу – це можливість на продовження ведення судових розглядів і відновлення своїх законних пав. Якщо говорити простіше, даний різновид процесуального документа дає можливість скасувати або переглянути рішення суду попередніх інстанцій і винести нове рішення. Складність полягає в тому, що необхідно і правильно скласти саму скаргу, і мати розуміння в які терміни і куди вона подається. Цим як раз і займаються кваліфіковані фахівці у галузі права (юристи).


Навіщо потрібна касаційна скарга в міжнародному праві

Дана процедура необхідна для того, щоб людина, яку не влаштовує рішення суду по його конкретній справі, мала можливість продовжити боротися за свої права. За допомогою юриста можна докорінно змінити рішення двох попередніх інстанцій. Для цього фахівцю необхідно зрозуміти суть проблеми і знайти лазівки в попередньому рішенні, щоб за допомогою цього і доказової бази подати скаргу до Верховного суду і почати касаційне провадження.


Як подати касаційну скаргу в міжнародному праві

Касаційна скарга подається таким чином:

  1. Правильно складену скаргу необхідно подати до Верховного суду і докласти необхідні документи. Необхідно відзначити, що різні категорії справ по різному подаються до суду і необхідно стежити за термінами подачі, так як вони відрізняються.
  2. Також необхідно сплатити судовий збір та докласти це підтвердження до матеріалів справи – без сплати збору не розглядатимуть справу.
  3. Протягом трьох місяців суд може скасувати рішення суду першої інстанції, якщо рішення Верховного суду буде позитивним щодо конкретної справи.
  4. В іншому випадку, коли скарга складена неправильно, не до кінця обґрунтовані причини подачі або не сплачено судовий збір, суддя має право не відкривати касаційне провадження.


Необхідні документи для подачі касаційної скарги в міжнародному праві

До скарги необхідно прикріпити наступні документи:

  • необхідно повідомити всіх учасників справи і відправити їм копії скарги;
  • виписати довіреність на офіційного представника, щоб він зміг провести маніпуляції юридичного характеру у всіх необхідних інстанціях і проводити роботу з документами;
  • також потрібно мати квитанцію про сплату судового збору;
  • рішення попередньої інстанції, а саме апеляційної.
  Обрати спеціаліста
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою