Судові спори в міжнародному праві
Переглядів:449
Пошукових запитів:221
Середня ціна: ~ 6750 грн

Позовна заява в міжнародному праві

При порушенні прав громадянина чи юридичної особи у сфері міжнародного права і бажанні відстояти свої права потрібно правильно скласти позовну заяву, яка і дасть старт судовому розгляду. У цьому вам допоможуть профільні фахівці, які надають дану послуг.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Поки що немає доповнюючих онлайн-послуг

Про послугу «Позовна заява в міжнародному праві»

При порушенні людських прав необхідно не сидіти на місці, а думати як і яким методом захистити свої права. Абсолютно немає різниці, конфліктна ситуація трапилася між двома людьми або двома компаніями. Багато людей ведуть бізнес з іноземними компаніями, і не рідкість, що виникають суперечки і непорозуміння. Якщо виходить вирішити конфлікт без застосування санкцій, це вже успіх, але не завжди так можна зробити. Найчастіше конфлікт переростає в судові тяжби, які краще вести з допомогою кваліфікованого фахівця, що розбирається і в національному законодавстві, і в іноземному. Дані фахівці зможуть проконсультувати, написати позовну заяву і, в разі потреби. провести процедуру під ключ в залежності від складності.


Що таке позовна заява в міжнародному праві

Позовна заява – це один із способів довести свою правоту, відшкодувати збитки, відновити справедливість. Позовною заявою задовольняються вимоги людини, яка її подає, але тільки в разі позитивного рішення суду, який буде спиратися на факти. Дана заява пишеться заявником в письмовій формі, в заяві описується суть проблеми, вимоги, які підкріплені фактами і законами. Існує певний порядок подачі позовної заяви і порядок її написання, і щоб все зробити правильно і не втратити час і ресурси даремно, бажано довірити це кваліфікованим фахівця,м які займаються цим щодня.


Навіщо потрібно складати позовну заяву в міжнародному праві

Захищати свої законні права – критично важливо. Це можна порівняти з потребою у воді і їжі – без цих дій не буде можливим максимально використовувати ті закони і норми, які створювались не один десяток років, а також елементарно існувати в правовій державі. Щоб зважитися на складання позовної заяви та судових тяжб в цілому, не потрібно якоїсь одної критичної ситуації, існує безліч проблем: починаючи зі стягнення боргу з іноземного громадянина, вимога компенсації у іноземніі компанії, закінчуючи вступом у спадок закордоном.

Для того щоб зрозуміти, як діяти в конкретній ситуації, необхідно заручиться підтримкою юриста, який розуміється в даних питаннях. Юристи, які спеціалізуються в міжнародному праві, зможуть якісно проконсультувати, зрозуміти суть проблеми, скласти позовну заяву і, в разі потреби, вести справу в суді замість клієнта.


Які документи потрібні для подачі позовної заяви в міжнародному праві

Щоб подати позовну заяву необхідно мати дані документи (наприклад):

  • документ, що засвідчує особу (паспорт, ID-карта);
  • довіреність на представника в разі, коли клієнт не особисто виступає позивачем;
  • саму позовну заяву, яка складена правильно;
  • доказова база, яка додається до подачі позову;
  • квитанції про сплату держ. мита і т.д.
  Обрати спеціаліста
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі
Новини по темі
Новини, пов'язані з даною послугою