Консульська легалізація

Легалізація довідки про несудимість

Для того щоб довідка про несудимість мала юридичну вагу за кордоном, необхідно її легалізувати. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація щодо легалізації довідки про несудимість
1000
грн
Замовити

Консульська легалізація довідки про несудимість

При виїзді за кордон людина стикається з багатьма проблемами юридичного характеру. Наприклад, якщо виникає гостра необхідність працевлаштуватися чи продовжити навчання, деякі країни просять підтвердження непричетності людини до кримінальних правопорушень. Що це означає? Насамперед потрібно довести в іншій країні, що людина «чиста» перед законом і для цього необхідно надати спеціальний документ. Але як це можна зробити? Зрозуміло, що на слово ніхто не повірить і необхідно це якось підтвердити. Тут на допомогу приходить такий документ, як довідка про несудимість.

Довідка про несудимість в Україні – це документ, виданий органами МВС. Цей документ офіційно підтверджує, чи мала людина правопорушення протягом життя (які були раніше і які ще не закриті на момент видачі довідки). Виникає логічне питання, як виданий в Україні документ можна надавати за кордоном? Ось саме для цього і потрібна легалізація документа, а конкретніше – легалізація довідки про несудимість.

Як відбувається легалізація довідки про відсутність судимості

Щоб розібратися в цьому питанні, перше, що необхідно знати – це країна призначення, де застосовуватиметься документ. Для чого це потрібно? У багатьох країнах прийом документа здійснюється по-різному. Наприклад, існують країни, які перебувають у Гаазькій конвенції, і для цих країн достатньо буде на оригінал документа, який планується надавати, проставити штамп Апостиль. Штамп Апостиль – це спрощена версія легалізації документа, який має на увазі одну дію – проставлення спеціального штампу, визнаного учасниками цієї конвенції. Цей штамп підтверджує орган, який видав документ та осіб, що його підписали. Для країн, які не перебувають у цій конвенції, підходить процедура консульської легалізації документів.

Легалізація довідки про несудимість – це процедура, яка надає юридичної сили виданій в Україні довідки для її застосування в іншій країні. Щоб провести консульську легалізацію довідки про несудимість, необхідно зробити таке:

  1. Отримати довідку про несудимість та здати її до Міністерства закордонних справ для проставлення печатки легалізації.
  2. Після проставлення печатки в МЗС необхідно перекласти довідку з печаткою на мову тієї країни, де вона використовуватиметься і нотаріально завірити.
  3. Третім кроком буде подання до Міністерства юстиції України для проставлення штампу на нотаріальному перекладі довідки.
  4. Після цього необхідно знову подати документ на проставлення штампу легалізації до МЗС України.
  5. Фінальним акордом процедури буде подання готового документа до консульства тієї країни, куди їде людина. У консульстві проставляється фінальна печатка і лише після цього документ можна використовувати за кордоном.

З описаної процедури стає зрозуміло, що консульська легалізація довідки про несудимість – не такий вже й простий захід, враховуючи безліч факторів, які можуть стати на заваді недосвідченій людині виконати цю процедуру. Але чи існують інші варіанти як виконати легалізацію довідки про несудимість? Розглянемо далі.

Допомога у легалізації довідки про несудимість

Складнощі у проведенні юридичних маніпуляцій для звичайної людини – це норма. На прикладі легалізації довідки про несудимість стає зрозумілим, що ця процедура потребує певних знань, часу та сил, чого не має більшість людей. При нестачі часу та нервів логічніше звернутися до фахівців, які допоможуть виконати цю процедуру правильно та у терміни, які цікавлять клієнта. Все, що потрібно – це оформити довіреність на юриста, який виконуватиме цю процедуру. У нашому каталозі ви можете знайти безліч компаній та фахівців, які допоможуть вам виконати цю процедуру.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація щодо легалізації довідки про несудимість
Первинна консультація
1000 грн

Що ви отримаєте:

  • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
  • рекомендація шляхів вирішення питання
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Міжнародне право
Легалізація диплома
Легалізація диплома
~ 900
 
грн
Міжнародне право
Легалізація довідки про сімейний стан
Легалізація довідки про сімейний стан
~ 4000
 
грн
Міжнародне право
Легалізація атестата
Легалізація атестата
~ 3000
 
грн
Міжнародне право
Легалізація свідоцтва про шлюб
Легалізація свідоцтва про шлюб
~ 3000
 
грн
Міжнародне право
Легалізація свідоцтва про народження
Легалізація свідоцтва про народження
~ 3250
 
грн
Міжнародне право
Легалізація документа
Легалізація документа
~ 3350
 
грн
  Показати всі