Консульська легалізація
Переглядів:301
Пошукових запитів:218
Середня ціна: ~ 3000 грн

Легалізація свідоцтва про шлюб

Для того щоб свідоцтво про шлюб мало юридичну вагу за кордоном, необхідно його легалізувати. За допомогою послуги консульської легалізації свідоцтва про шлюб фахівці виконають цю процедуру максимально оперативно.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Поки що немає доповнюючих онлайн-послуг

Що таке легалізація свідоцтва про шлюб

Перед тим, як розібратися в цій складній на перший погляд процедурі, необхідно зрозуміти, навіщо і як використовується за кордоном такий документ, як свідоцтво про шлюб. У випадках, коли люди уклали шлюб на території України, видається документ – свідоцтво про шлюб. Цей документ видається у день розпису та має юридичну силу виключно на території України. Коли виникає питання про те, як його можна використовувати за кордоном, багато людей губляться і починають поспішати приймати невірні рішення. Спробуємо розібратися, що і чому.

Процедура легалізації документа, у разі легалізація свідоцтва про шлюб, має два варіанти виконання:

  1. Перший – це проставлення штампу Апостиль на свідоцтво про шлюб. Цей штамп – це міжнародний друк, який засвідчує саме свідоцтво про шлюб та посадову особу, яка його видала. Цей варіант засвідчення документа є простим, але працює виключно для тих країн, які перебувають у Гаазькій конвенції.
  2. Для країн, які не увійшли до цього списку, існує другий варіант засвідчення документа для використання за кордоном – консульська легалізація свідоцтва про шлюб. Цей спосіб складніший і має низку своїх нюансів. Цей варіант має на увазі чотири етапи подання документа, починаючи з Міністерства юстиції і закінчуючи консульством тієї країни, куди їде людина і застосовуватиме документ.

Розберемося докладніше, як проводиться консульська легалізація шлюбу в Україні і що для цього потрібно.


Легалізація шлюбу укладеного в Україні

Для виконання цієї дії перше, що необхідно – це точно знати, що країна призначення не підходить під спрощений спосіб засвідчення документа. Якщо так, необхідно підготуватися, бо шлях буде складним. Консульська легалізація свідоцтва про шлюб складається з таких етапів:

  1. Необхідно оригінальний документ запевнити у Міністерстві юстиції України. Перед цим рекомендується дізнатися саме в якому відділі проставляють цей штамп, і записатися наперед, тому що охочих буде багато.
  2. Після проставлення першого друку у Мін'юсті необхідно проставити другий друк у Міністерстві закордонних справ України, також – на оригіналі.
  3. Після проставлення двох печаток потрібно зробити нотаріальний переклад свідоцтва про шлюб та всіх проставлених печаток мовою, яку приймає країна, куди їде людина.
  4. Перекладений та засвідчений нотаріусом документ необхідно знову подати до Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ. На нотаріальному перекладі свідоцтва про шлюб знову проставляються два печатки цих інстанцій.
  5. Подача нотаріальної копії з проставленими чотирма печатками (перші дві печатки на оригіналі, ще дві на перекладі, у сумі це все на одному зшитому документі) до консульства країни, куди планує виїхати людина.

Як можна помітити, складнощів у проведенні легалізації свідоцтва про шлюб в Україні вистачає. Але чи існують інші способи все це зробити та бути впевненим у термінах та правильності дій? Про це далі.


Консульська легалізація шлюбу онлайн

З усього перерахованого вище стає зрозумілим, що легалізувати свідоцтво про шлюб не так просто, як здавалося на перший погляд. На щастя, це питання вирішується. Існує безліч юридичних компаній і автономних фахівців, які виконують таку послугу, як легалізація свідоцтва про шлюб. Навіщо потрібні такі юристи?

  • Дані фахівці мають досвід та знання у проведенні всіх процедур по ходу справи.
  • Юристи роблять все дистанційно за клієнта та гарантують терміни, які потрібні замовнику.
  • Клієнт не переживає, що зробить помилку, і доведеться все переробляти за документацією неодноразово перед тим, як пройти хоча б одну інстанцію.

У нашому каталозі ви зможете знайти юридичну компанію або спеціаліста, які зможуть легалізувати свідоцтво про шлюб у терміни, зручні для вас та з найменшою втратою часу та ресурсів.

  Обрати спеціаліста
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі