Консульська легалізація
Переглядів:226
Пошукових запитів:243

Легалізація довідки про сімейний стан

Для того щоб довідка про сімейний стан мала юридичну вагу за кордоном, необхідно її легалізувати. За допомогою послуги консульської легалізації довідки про сімейний стан фахівці виконають цю процедуру максимально оперативно.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Поки що немає доповнюючих онлайн-послуг

Легалізація довідки про сімейний стан

Цей тип документа (довідка про сімейний стан) необхідний у 90% випадках, коли людина хоче укласти шлюб за кордоном. Що являє собою цей документ? Саме собою – це нотаріальна заява, в якій вказується така інформація:

  • наявність чи відсутність шлюбу;
  • відсутність шлюбу через розлучення;
  • відсутність шлюбу через смерть чоловіка або дружини.

Після отримання цієї довідки необхідно надати їй юридичної сили за кордоном. Для різних країн своя процедура легалізації, але можна виділити два основних види:

  • консульська легалізація документа;
  • проставлення штампу Апостиль.

Консульська легалізація документа – це засвідчення документа інстанціями України та консульством країни призначення для подальшого його використання за кордоном.

Проставлення штампу Апостиль – це спрощена процедура легалізації, яка передбачає проставлення спеціального штампу, що має міжнародний формат для засвідчення документа, органу, який його видав та осіб, які його підписали.


Як легалізувати довідку про сімейний стан

У цій ситуації нас цікавить метод консульської легалізації документа. Для виконання процедури потрібно:

  1. Зробити переклад довідки про сімейний стан мовою тієї країни, де вона використовуватиметься і нотаріально запевнити.
  2. Після цього необхідно нотаріально засвідчений переклад подати до Міністерства юстиції України для проставлення штампу легалізації.
  3. Далі цей документ подається до міністерства закордонних справ України та проставляється друга печатка легалізації.
  4. Фінальним етапом процедури буде подання документа до консульства тієї країни, де він використовуватиметься. У консульстві перевіряють усі печатки і переклад та проставляють свій останній штамп.

Після цього документом можна скористатися у державних інстанціях країни його призначення. Перед тим як розпочати процедуру легалізації документа, необхідно переконатися, який метод використовувати та перевірити, що потрібно для країни призначення: Апостиль або консульська легалізація.


Як дистанційно легалізувати довідку про сімейний стан

Ні для кого не секрет, що у людей катастрофічно мало часу на виконання всіх своїх потреб, тому не гріх скористатися допомогою інших. Щоб провести консульську легалізацію довідки про сімейний стан, не потрібно в обов'язковому порядку це робити самому – можна скористатися послугами професіоналів. Юристи, які виконують цю послугу, допоможуть вам у зручний термін отримати готовий документ. Щоб фахівець приступив до виконання, йому необхідно отримати від клієнта довіреність на його ім'я, щоб юрист зміг діяти в необхідних інстанціях від імені клієнта.

У нашому каталозі ви зможете знайти безліч компаній та фахівців, які готові виконати таку послугу, як консульська легалізація довідки про сімейний стан у зручні для вас терміни.

  Обрати спеціаліста
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі