Консульська легалізація
Переглядів:274
Пошукових запитів:228
Середня ціна: ~ 4000 грн

Легалізація атестату

Для того щоб атестат мав юридичну вагу за кордоном необхідно, його легалізувати. За допомогою послуги консульської легалізації атестату фахівці виконають цю процедуру максимально оперативно.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Поки що немає доповнюючих онлайн-послуг

Легалізація атестату в Україні

Перед тим, як щось робити, необхідно розуміти актуальність дій та терміновість. Існує безліч ситуацій, коли людині потрібно продовжити навчання або працевлаштуватися за кордоном, але далеко не всі знають, що для цього потрібно. Логічно припустити, що для цих дій потрібно мати документ про освіту, але як бути, якщо його видано в Україні, а робота мрії чи освітня установа знаходиться за кордоном? У таких випадках необхідно знати, що у виданого в Україні документа немає юридичної сили за кордоном із-за відмінностей у системах освіти та їх вимог. Але не треба впадати у відчай, адже існує два методи підтвердження атестату за кордоном. Перший метод – це проставлення штампу Апостиль. Він є спрощеною моделлю легалізації атестату, але підходить виключно для тих країн, які перебувають у Гаазькій конвенції. Якщо країна призначення не входить до списку країн-учасниць Гаазької конвенції, залишається виключно варіант консульської легалізації атестату.


Процедура легалізації атестату

Розберемося спочатку, що собою являє ця процедура і навіщо вона потрібна. Легалізація атестату – це фактичне підтвердження того навчального закладу, який видав документ та осіб, що його підписали.

Дана дія проводиться у декілька етапів:

  1. Перше, що потрібно зробити – це зняти нотаріальну копію з атестату.
  2. Друге – це подати документ до Міністерства юстиції для проставлення печатки, яка його засвідчить і надасть можливість засвідчення у Міністерстві закордонних справ.
  3. Третє – подання нотаріальної копії документа до Міністерства закордонних справ для проставлення другоЇ печатки.

Після проходження першого кола випробувань необхідно зробити переклад даної нотаріальної копії з печатками на ту мову, яка використовується в країні призначення, а також нотаріально завірити. Після всього цього необхідно повторити процедуру подання до Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ уже переведеного документа з двома печатками. Легалізація атестату – це не легка справа, особливо у ситуаціях, коли людина вперше із цим стикається. Але чи є інші варіанти, як легалізувати атестат? Розглянемо далі.


Легалізація атестату онлайн

Не новина, що вигідні моменти з працевлаштування чи навчання приходять раптово. І щоб не прогаяти цей дорогоцінний момент, потрібно дуже швидко вирішувати безліч питань. У випадку, коли потрібна легалізація атестату, але немає фізичної можливості це робити самому, або людина не розуміє, як проходить процедура, або просто не вистачає часу виконувати все це, можна скористатися послугами юристів, які зможуть допомогти. Найчастіше спеціалістам буде потрібен виключно сам документ, який можна надіслати (наприклад, поштою), нотаріальна довіреність та оплата. З плюсів даного варіанту виконання послуги легалізації атестату можна відзначити:

  • Фахівці, які виконують цю послугу, знають конкретно, що потрібно зробити і в які терміни буде готовий документ.
  • Не потрібно перейматися правильністю проведення всіх процедур, оскільки за вас це робитиме юрист.
  • Зекономлені нерви та час, впевненість у результаті.

У нашому каталозі ви зможете вибрати компанію чи спеціаліста, які зможуть допомогти у легалізації атестату.

  Обрати спеціаліста
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі