Послуги нотаріуса

Консультація нотаріуса

Перед замовленням будь-якої нотаріальної послуги бажано проконсультуватися у нотаріуса, щоб бути впевненим у необхідності цієї послуги та в подальших діях, адже є низка нюансів, які потрібно враховувати. Подібними питаннями займаються фахівці, які допоможуть швидко вирішити їх, заощадивши ваш час та гроші. Щоб вирішити своє питання – безкоштовно відправте заявку нотаріусу, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація нотаріуса
1000
грн
Замовити
Детальна консультація нотаріуса
1600
грн
Замовити

Про послугу «Консультація нотаріуса»

Нотаріус – дуже доступний правознавець для людей, у яких є питання юридичного характеру. У зв'язку з тим, що нотаріуси роблять від імені держави юридично значимі дії в різних сферах, невпинно працюючи і з громадянами, і з юридичними особами, то вони по факту стають, ймовірно, найбільш широкопрофільними юристами, які володіють високою кваліфікацією. Консультація у нотаріуса – це кваліфікований підхід до абсолютно будь-якої справи. А причиною тому служить довгострокова і важка процедура навчання і проходження іспитів для отримання статусу нотаріуса і найвищої відповідальності за результати своєї роботи. Якщо ви не знайшли послугу, яка вам підходить, або ваше запитання має дуже делікатний характер, в такому випадку вам потрібна консультація кваліфікованого фахівця. Отримати консультацію нотаріуса в Києві або інших містах України зовсім не складно, якщо знати, де шукати.

Вартість консультації у нотаріуса

Рекомендації нотаріуса – це потрібні і докладні рекомендації професіоналів, як юридично правильно вчинити в вашій ситуації, щоб залишитися в вигоді. Мета консультування полягає в наданні клієнту правової інформації по знаходженню всіх можливих варіантів вирішення його проблеми, роз'яснення можливих наслідків цих рішень, допомога клієнту у виборі найбільш оптимального рішення. Консультація у нотаріуса – це інтелектуальна і практична взаємодія між юристом і клієнтом, метою якої є допомога у вирішенні проблем клієнта. Скільки коштує консультація нотаріуса? Все залежить від складності питання і тривалості виконання процедури. Це може бути як і оформлення довіреності, так і вирішення житлових або спадкових питань.

Консультація у нотаріуса і складання договорів

Так як функція нотаріуса – охорона прав і законних інтересів клієнта, то рекомендації нотаріуса щоразу можуть допомогти прийняти необхідне рішення, будь у вас ситуація з питань виїзду дитини за кордон, вирішення майнових питань або оформлення договору будь-якої категорії.

Консультація нотаріуса при розробці договорів – не менш важливий процес в порівнянні з іншими юридичними послугами, тим більше при бажанні зафіксувати всі обов'язки і права учасників договору.

Договори можна розділити на дві категорії:

 • односторонні;
 • двосторонні.

Односторонній договір враховує, що одна сторона бере на себе зобов'язання перед іншою зробити певні дії або утриматися від них, а друга сторона лише має право вимоги, без виникнення зобов'язань щодо першої сторони. Прикладом виступає договір позики: кредитор має право вимагати від позичальника гроші, в той час як у позичальника відсутні вимоги до кредитора.

Двосторонній договір передбачає виникнення прав і обов'язків у обох сторін договору. Прикладом виступає договір купівлі-продажу: продавець зобов'язується передати річ у власність покупця і може вимагати її оплати, а покупець має право вимагати передати йому річ і зобов'язаний сплатити за неї ціну.

У відповідності зі сформованою у вас ситуацією, щоб не наробити помилок і зорієнтуватися, як правильно скласти договір і який саме вам потрібен, допоможе консультація у нотаріуса.

Переклад документів та їх нотаріальне завірення

Якщо вам знадобився переклад документів, і ви ще не визначилися, який тип перекладу вам потрібен, краще скористатися консультацією нотаріуса, щоб дізнатися певні нюанси перекладу.

Офіційний переклад документів ділиться на такі типи:

 • переклад акредитованим перекладачем;
 • переклад присяжним перекладачем;
 • переклад звичайним перекладачем.

Акредитований перекладач надає послуги при посольстві певної країни. Після його переведення документ засвідчується в консульському відділі посольства країни куди подається або проставляється другий апостиль на переклад (обидва варіанти вважаються правильними).

Присяжний перекладач уповноважений виконувати переклад юридичних документів відповідним органом влади. Присяжний перекладач свідчить вірність перекладу по суті, а не тільки підпис перекладача, як це робить нотаріус.

Звичайний перекладач повинен досконало знати мову перекладу і на високому рівні використовувати її як в письмовій, так і в усній формі. Звичайні перекладачі часто використовуються для перекладу книг, брошур, приватної або ділової переписки, рекламних матеріалів.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація нотаріуса
Первинна консультація
1000 грн

Що ви отримаєте:

 • роз'яснення загальних норм без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Детальна консультація нотаріуса
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги