Кредитні питання

Заморожування кредиту

Багато людей чули про таке поняття як "кредитні канікули", але чітко не розуміючи, що саме це означає. По своїй суті це призупинення платежів за кредитом – процедура, яка доступна кожному, але пройти її потрібно з досвідченим фахівцем. Подібними питаннями займаються кредитні адвокати, які допоможуть швидко вирішити їх, заощадивши ваш час та гроші. Щоб вирішити своє питання – безкоштовно відправте заявку юристу, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація щодо заморожування кредиту
1000
грн
Замовити
Детальна консультація щодо заморожування кредиту
1600
грн
Замовити
Повний онлайн супровід при заморожуванні кредиту
2000
грн
Замовити

Призупинення платежів за кредитом або "кредитні канікули": що це і як працює

Призупинення платежів за кредитом, також відоме як "кредитні канікули" або заморожування кредиту, являє собою тимчасовий захід, що надається банком позичальникам, які зіткнулися з фінансовими труднощами. Ця процедура дає змогу тимчасово призупинити виплати за кредитом на певний період.

Заморожування кредиту може бути актуальним у випадках, коли позичальник стикається з тимчасовими труднощами, як-от втрата роботи, хвороба або інші фінансові виклики. Заморожування кредиту надає позичальнику можливість відпочити від щомісячних обов'язкових платежів, полегшуючи фінансове становище на певний період.

Заморозити кредит: що це і як отримати бажаний результат

Заморозити кредит – це захід, що дає змогу тимчасово призупинити дію кредитних зобов'язань. Заморожування кредиту може включати в себе припинення платежів за кредитом на певний період часу. Ця процедура надає позичальнику тимчасове полегшення і дає змогу зорієнтуватися у фінансовій ситуації. Заморожування кредитів – це інструмент, який може використовуватися в разі тимчасових труднощів для запобігання додаткових фінансових обтяжень.

Що буде з іпотекою (заставним майном) під час "заморозки" кредиту

Під час "заморозки" кредиту, коли відбувається зупинення платежів за кредитом, заставне майно, наприклад, придбане з використанням іпотеки, залишається під заставою у банку. Якщо кредити заморозили, це не звільняє позичальника від зобов'язання за іпотечним кредитом, і банк зберігає право на заставне майно в разі невиконання позичальником фінансових зобов'язань.

Таким чином, володіння та використання заставного майна залишаються під контролем банку, навіть якщо тимчасово призупинено щомісячні виплати за кредитом. Заморожування кредиту надає позичальнику тимчасове полегшення, але не змінює статусу іпотеки або заставного майна. Після завершення періоду "кредитних канікул" позичальник повинен буде відновити регулярні платежі, щоб уникнути додаткових фінансових наслідків.

За яких умов можна заморозити кредит

Заморозити кредит можна за певних умов, коли позичальник стикається з тимчасовими труднощами, що заважають вчасно виплачувати кредитні зобов'язання. Банки надають можливість заморозки кредиту в разі фінансових труднощів, викликаних, наприклад, втратою роботи, хворобою або іншими непередбаченими обставинами.

Процедура заморозки кредиту зазвичай передбачає подання заяви до банку із зазначенням причин тимчасових труднощів і пропозицією варіантів вирішення ситуації. Після розгляду банком заяви, позичальникові може бути надана можливість призупинити виплати за кредитом на певний період.

Однак важливо пам'ятати, що заморожування кредиту не є постійним рішенням, і після завершення періоду заморозки позичальник повинен буде продовжити виплати відповідно до умов договору кредитування.

Як заморозити кредит у банку: допомога адвоката

Для того щоб заморозити кредит у банку, слід зробити кілька кроків. У разі тимчасових фінансових труднощів або інших обставин, що заважають вчасно вносити платежі за кредитом, важливо своєчасно повідомити банк про бажання призупинити кредит і свої зобов'язання.

Процедура заморожування кредиту може включати в себе оформлення заяви, в якій необхідно вказати причини тимчасових труднощів, а також запропонувати варіанти вирішення ситуації. Банк розгляне ваш запит і, в разі позитивного рішення, надасть можливість призупинити платежі на певний період часу.

Важливо пам'ятати, що замороження кредиту не є постійним рішенням, і позичальник зобов'язаний надалі виконувати свої фінансові зобов'язання відповідно до умов кредитного договору.

Процедури та етапи допомоги адвоката щодо замороження кредиту

Процедури та етапи допомоги адвоката із заморожування кредиту включають в себе кілька важливих кроків:

 1. На початку даного процесу адвокат проводить детальну консультацію з клієнтом, аналізуючи його фінансове становище та обставини, що вимагають заморозки кредиту.
 2. Далі, адвокат оцінює можливість і здійсненність призупинення платежів за кредитом. Він вивчає договір кредиту, виявляючи правові аспекти, які можуть підтримати запит на заморозку. Після цього адвокат робить юридичні кроки для оформлення відповідного запиту кредитору.
 3. Важливим етапом є ведення переговорів з банком від імені клієнта з метою досягнення угоди про тимчасове заморожування кредиту або встановлення "кредитних канікул". Адвокат використовує свої навички в галузі переговорів і знання законодавства, щоб максимально захистити інтереси клієнта.
 4. Нарешті, адвокат стежить за дотриманням усіх процедур і угод, забезпечуючи юридичну підтримку в разі потреби. Такий професійний підхід допомагає клієнту успішно пройти процедури заморозки кредиту, забезпечуючи тимчасове полегшення у фінансових зобов'язаннях.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація щодо заморожування кредиту
Первинна консультація
1000 грн

Що ви отримаєте:

 • роз'яснення загальних норм без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Детальна консультація щодо заморожування кредиту
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Повний онлайн супровід при заморожуванні кредиту
Онлайн-супровід
2000 грн

Що ви отримаєте:

 • рекомендація варіантів вирішення питання
 • складання плану дій та списку необхідних документів
 • юридичний онлайн супровід на кожному етапі плану
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Фінанси
Рефінансування кредиту
Рефінансування кредиту
~ 5750
 
грн
Фінанси
Розірвання кредитного договору
Розірвання кредитного договору
~ 9750
 
грн
  Показати всі