Контакти
проспект Суворова, Ізмаїл, Одеська область
Резюме

Протягом 7 років наша команда надає послуги перекладу, легалізації та витребування документів громадянам України, які знаходяться в Україні так і за кордоном, також і іноземцям.

 

Про якість виконуваних нами робіт свідчать міцні взаємини з державними структурами, приватними компаніями, провідними підприємствами. Ми пишаємося своєю участю в підготовці документів для співробітників компаній для виїзду за кордон, міжнародних тендерів, туристичних маршрутів, переклади наукових статей і супроводі компаній в ділових листуваннях.

 

Щодня витребуємо для кліентів свідоцтва, витяги, нотаріальні заяви, витяги о несудимості. Апостилюємо і легалізуємо в Міністерстві Закордонних справ, Міністерстві Юстиції України, Міністерстві Освіти і Науки України, Міністерстві Внутрішніх Справ України. Перекладаємо документи, такі як медичні висновки, довідки з місця роботи, свідоцтва, дипломи, довідки про несудимість, листи, статті, договори, технічні висновки та багато іншого. Для нас немає кордонів складності, при цьому ми даємо довічну гарантію на якість послуг, і завжди дотримуємось термінів роботи.

 

Ми цінуємо придбану за багато років репутацію і залучаємо тільки тих фахівців, які підійдуть найкраще для того чи іншого проекту, все для того, щоб Ви отримали якісні послуги!

Популярні послуги
Послуги юриста, які користуються попитом
Сім'я
Довідка про сімейний стан
Довідка про сімейний стан
4000
 
грн
Всі послуги
Послуги, які надає юрист
Спеціалізації
Профільні спеціалізації юриста