Для військовозобов'язаних

Виїзд чоловіків за кордон

Під час воєнного стану актуальна мобілізація, при якій виникає необхідність юридичної допомоги для захисту своїх прав та інтересів. Прикладом може бути оскарження відмови щодо перетину кордону чоловіків під час війни. Подібними питаннями займається юрист з виїзду за кордон, які допоможуть швидко вирішити їх, заощадивши ваш час та гроші. Щоб вирішити своє питання – безкоштовно відправте заявку юристу, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація щодо виїзду за кордон
1000
грн
Замовити
Детальна консультація щодо виїзду за кордон
1600
грн
Замовити
Допомога в складанні документів для виїзду за кордон
2000
грн
Замовити
Супровід адвоката при перетині кордону
50000
грн
Замовити

Оскарження відмови в перетині кордону

Перетин кордону України під час воєнного стану регулюється особливими законами і правилами, встановленими в рамках військового права. У таких ситуаціях щоб виїхати за кордон, чоловіку буде потрібно дотримуватися додаткових процедур і вимог.

Важливо знати, що під час воєнних дій і воєнного стану можуть діяти обмеження на рух і перетин кордону для цивільних осіб. Певним особам може бути заборонено виїжджати з країни під час воєнного стану.

У період дії воєнного стану, чоловіки віком від 18 до 60 років можуть підлягати мобілізації та обмеженням на виїзд за кордон. Проте існують винятки, які дозволяють певним особам перетинати кордон України.

Виїзд чоловіків за кордон

Важливо зауважити, що не кожен призовник, який має право на відстрочку від мобілізації згідно зі статтею 23 Закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", автоматично може виїхати за кордон. Підстави для відстрочки та виїзду за кордон можуть різнитися. Це означає, що отримання відстрочки, згідно з чинним законодавством, не завжди дає можливість покинути країну.

Законодавство України встановлює умови і правила на перетин кордону чоловікам. Здебільшого ці спеціальні умови застосовуються до тих, хто супроводжує за кордон інвалідів I або II групи, своїх батьків або батьків дружини (чоловіка), є опікуном інвалідів і супроводжує їх.

Існують також певні особливості, що стосуються самостійного перетину кордону чоловіками. Для цього необхідно мати довідку про реєстрацію вищевказаних категорій осіб у консульстві та пакет документів (нотаріально завірених копій), що можуть бути необхідними в разі супроводу зазначених осіб.

Остаточне рішення щодо дозволу перетину кордону приймає співробітник прикордонної служби на пункті пропуску. Після ідентифікації особи, перевірки документів і підстав для перетину кордону співробітник прикордонної служби приймає рішення на місці. Якщо, на думку цього служителя, виїхати за кордон чоловіку заборонено, то це рішення має бути обґрунтованим.

Основними причинами відмови зазвичай слугують відсутність необхідних підстав або підтверджувальних документів, які дають право на виїзд чоловіка за кордон.

Послуги оскарження відмови в перетині кордону

Оскарження відмови в перетині кордону України регулюється законодавством України. Перш ніж почати процес оскарження, вам слід розуміти, чому була відмова в перетині кордону. Основні причини можуть включати в себе відсутність необхідних документів, наявність обмежень на виїзд з України чоловікам, порушення законів країни, або інші обставини. Це дасть вам змогу вибрати найбільш підходящий спосіб оскарження.

Якщо вам відмовили в перетині кордону, і ви вважаєте, що це було зроблено незаконно або порушено ваші права, ви можете вжити таких кроків для оскарження цього рішення:

 1. Звернення до прикордонної служби. Першим кроком є звернення до співробітників прикордонної служби на місці, щоб спробувати вирішити ситуацію безпосередньо на кордоні. Ви можете попросити пояснення відмови і спробувати врегулювати питання з представниками прикордонної служби.
 2. Отримання письмової відмови. Якщо ваші зусилля на кордоні не привели до позитивного результату, переконайтеся, що вам нададуть письмове повідомлення про причини відмови. Цей документ буде важливим доказом при оскарженні.
 3. Консультація з адвокатом. Якщо проблема не була вирішена, ви можете звернутися до юридичних служб або адвоката для отримання правової допомоги. Адвокат зможе оцінити ваші права та запропонувати конкретні дії щодо оскарження рішення. Кваліфікований адвокат допоможе вам зрозуміти, які правові можливості у вас є і які кроки слід зробити.
 4. Судове оскарження. Якщо всі перераховані вище кроки не привели до вирішення питання, ви можете розглянути можливість оскарження відмови в суді або про визнання рішення прикордонної служби незаконним. Для цього вам буде потрібен адвокат і докладно документувати всі обставини і факти, пов'язані з вашим випадком. Адвокат допоможе вам підготувати необхідну документацію і представить ваші інтереси перед судом.
 5. Дотримання строків. Важливо пам'ятати про строки на оскарження. У більшості випадків, якщо ви плануєте оскаржити рішення, вам необхідно діяти у встановлені законом строки.

Послуги онлайн та консультація

Щоб перетнути кордон України за часів воєнних дій або воєнного стану, ви маєте суворо дотримуватися всіх встановлених правил і вимог. Найкраще звернутися до компетентних органів або консультуватися з юридичними експертами, щоб отримати актуальну інформацію та поради, пов'язані з конкретною ситуацією.

Оскільки питання дуже актуальне, можна легко попастися на шахраїв, що пропонують "виїзд чоловіків за кордон 13000 грн." – просто швидко і без зайвих заморочок, але ця пропозиція незаконна і може нести серйозні наслідки.

Як оскаржити заборону на виїзд чоловікам з України

Онлайн-платформа Lawly надає доступ до широкого кола лише перевірених спеціалістів у галузі права, що дає змогу клієнтам обирати адвоката чи консультанта, який відповідає їхнім конкретним потребам. Для замовлення послуги достатньо надіслати заявку обраному юристу на розгляд.

Послуги онлайн це зручно і доступно: клієнти можуть отримувати юридичні консультації та послуги прямо зі свого будинку або офісу, що економить час і зусилля на поїздки та зустрічі в офісі адвоката.

Юристи нашого сервісу, що спеціалізуються на військових питаннях, можуть забезпечити вас такими важливими послугами:

 • Консультація юриста щодо того, як виїхати за кордон. Юристи надають докладні консультації про те, які кроки слід зробити і які документи необхідно підготувати.
 • Допомога в зборі необхідних документів. Збір і надання необхідних документів.
 • Захист ваших інтересів. Якщо адміністративне оскарження не призводить до бажаного результату, ваш адвокат може представити ваші інтереси в суді.
 • Допомога в оскарженні рішень. Юрист надасть вам необхідну правову підтримку та допомогу в цьому процесі.

Сучасні технології дають змогу адвокатам ефективно взаємодіяти з клієнтами, надаючи їм регулярні оновлення та інформацію про перебіг процесу оскарження.

Важливо пам'ятати, що оскарження рішення про в'їзд до країни може бути складним і тривалим процесом. У кожному конкретному випадку рекомендується консультуватися з адвокатом або фахівцем, щоб отримати кваліфіковану допомогу та поради. Також врахуйте, що законодавство може змінюватися, і завжди варто перевіряти актуальну інформацію та вимоги на момент вашого звернення.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Первинна консультація щодо виїзду за кордон
Первинна консультація
1000 грн

Що ви отримаєте:

 • роз'яснення загальних норм без вивчення документів та конкретної ситуації
 • пояснення, як правильно зібрати необхідну інформацію
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Детальна консультація щодо виїзду за кордон
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

 • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
 • рекомендація шляхів вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Допомога в складанні документів для виїзду за кордон
Робота с документами
2000 грн

Що ви отримаєте:

 • список необхідних документів для конкретної ситуації
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Супровід адвоката при перетині кордону
Онлайн-супровід
50000 грн

Що ви отримаєте:

 • разовий виїзд фахівця на домовлене місце
 • юридичний супровід для вирішення питання
 • контроль виконання замовлення
 • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Воєнні послуги
Допомога призовникам
Допомога призовникам
~ 3500
 
грн
FREE
Воєнні послуги
Супровід у військкомат
Супровід у військкомат
~ 3350
 
грн
FREE
Воєнні послуги
Бронювання працівників
Бронювання працівників
~ 2600
 
грн
FREE
Воєнні послуги
Відстрочка для студентів
Відстрочка для студентів
~ 2050
 
грн
Воєнні послуги
Супровід інваліда за кордон
Супровід інваліда за кордон
~ 3000
 
грн
FREE
Воєнні послуги
Оскарження ВЛК
Оскарження ВЛК
~ 3850
 
грн
  Показати всі