Нострифікація документів

Нострифікація атестату

Іноземний атестат на території України необхідно легалізувати, щоб він мав силу – тобто пройти процедуру нострифікації атестату. Щоб вирішити своє питання – замовте онлайн-консультацію чи послугу «під ключ» прямо зараз, і незабаром фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

safe
Безпечна угода
Юрист отримує оплату тільки після вашого підтвердження виконання
Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо нострифікації атестату
1600
грн
Замовити

Нострифікація атестату

Ні для кого не секрет, що гарна освіта – це ключ до успіху. Бажання вчитися за кордоном – нормальне явище, тим більше під впливом потоку інформації, який зараз рекламує навчання в престижних вузах. Але мало хто знає, що потрібно для старту навчання за кордоном, маючи на руках освітні документи. Наприклад, якщо людина вже має освітній документ, який вона отримувала за кордоном, і вона планує продовжити навчання в Україні або працевлаштуватися, то їй необхідно підтвердити свої оцінки та свій атестат на державному рівні. Процедура нострифікації атестату дозволяє це зробити, але що для цього потрібно і як це робиться, розглянемо далі.

Нострифікація атестату в Україні

Спробуймо розібратися, що це за процедура зі складною назвою. Наприклад, людина має атестат, який вона отримала, проходячи навчання за кордоном. Приїхавши в Україну, її завдання – продовжити навчання або працевлаштуватися, але для цього в навчальному закладі чи компанії, куди людина влаштовується, попросять документ про освіту. Документ, а в нашому випадку атестат, повинен мати юридичну силу на рівні з аналогічним документом, виданим в Україні, і саме для цього і існує процедура нострифікації атестата. Ця процедура передбачає підтвердження кредито-годин, пройдених у конкретному навчальному закладі, а також підтвердження всіх оцінок, отриманих під час навчання. Нострифікація атестату в Україні проводиться у Міністерстві освіти України, а конкретніше – у його підрозділі «Іміджевий центр». І без проходження цієї процедури атестат не можна використовувати на території України.

Як нострифікувати атестат

Як згадувалося раніше, провести цю процедуру можливо, але необхідно враховувати ряд нюансів. По-перше, нострифікація атестату здійснюється у Києві. Для цього необхідно записатися на прийом до Іміджевого центру при Міністерстві освіти України та підготувати пакет документів для цієї процедури. Щоб нострифікувати атестат необхідно:

  1. Зробити переклад атестату та нотаріально його запевнити.
  2. Скласти заяву, яку можна знайти на сайті Іміджевого центру.
  3. Також необхідно додати оригінал атестату та додаток до нього.
  4. Сплатити послугу та чекати, коли фахівці перевірять атестат на справжність навчального закладу, осіб, які видали документ, та тих, хто його підписав.

Безперечно, що на перший погляд процедура здається не такою складною, як її назва, але далеко не у всіх з першого разу виходить це зробити. Причина полягає в тому, що оформлення всіх документів (запис на прийом, оформлення заяви та пошук перекладача та нотаріуса, які допоможуть у даному випадку) – це трудомісткий процес, який забирає багато сил та часу. Об'єктивно простіше звернутися до фахівців, які є професіоналами у цій справі. Такі люди швидко та якісно допоможуть провести нострифікацію атестату в Україні з першого разу та без проблем. На нашому сайті ви зможете обрати спеціаліста, який виконає цю послугу.


Автор: ведучий юрист-аналітик Артем Дудка

Online
Підбір підходящого для вас спеціаліста та супровід замовлення до повного виконання
Консультація щодо нострифікації атестату
Комплексна консультація
1600 грн

Що ви отримаєте:

  • вивчення документів та детальний аналіз проблеми
  • рекомендація шляхів вирішення питання
  • контроль виконання замовлення
  • гарантія повернення коштів при невиконанні замовлення
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
Міжнародне право
Нострифікація диплома
Нострифікація диплома
~ 3500
 
грн
  Показати всі