Нострифікація
Переглядів:283
Пошукових запитів:93

Нострифікація атестату

Є чимало студентів, які вважають за краще вчитися за кордоном в найліпших ВНЗ, отримувати гідну освіту, щоб потім мати відповдіні посаду і зарплату. Але іноземний атестат на території України необхідно легалізувати, щоб він мав силу – тобто пройти процедуру нострифікації атестату.

Online
За допомогою даного сервісу ви зможете замовити доповнюючі онлайн-послуги з контролем виконання та гарантією від Lawly
Поки що немає доповнюючих онлайн-послуг

Нострифікація атестату

Ні для кого не секрет, що гарна освіта – це ключ до успіху. Бажання вчитися за кордоном – нормальне явище, тим більше під впливом потоку інформації, який зараз рекламує навчання в престижних вузах. Але мало хто знає, що потрібно для старту навчання за кордоном, маючи на руках освітні документи. Наприклад, якщо людина вже має освітній документ, який вона отримувала за кордоном, і вона планує продовжити навчання в Україні або працевлаштуватися, то їй необхідно підтвердити свої оцінки та свій атестат на державному рівні. Процедура нострифікації атестату дозволяє це зробити, але що для цього потрібно і як це робиться, розглянемо далі.


Нострифікація атестату в Україні

Спробуймо розібратися, що це за процедура зі складною назвою. Наприклад, людина має атестат, який вона отримала, проходячи навчання за кордоном. Приїхавши в Україну, її завдання – продовжити навчання або працевлаштуватися, але для цього в навчальному закладі чи компанії, куди людина влаштовується, попросять документ про освіту. Документ, а в нашому випадку атестат, повинен мати юридичну силу на рівні з аналогічним документом, виданим в Україні, і саме для цього і існує процедура нострифікації атестата. Ця процедура передбачає підтвердження кредито-годин, пройдених у конкретному навчальному закладі, а також підтвердження всіх оцінок, отриманих під час навчання. Нострифікація атестату в Україні проводиться у Міністерстві освіти України, а конкретніше – у його підрозділі «Іміджевий центр». І без проходження цієї процедури атестат не можна використовувати на території України.


Як нострифікувати атестат

Як згадувалося раніше, провести цю процедуру можливо, але необхідно враховувати ряд нюансів. По-перше, нострифікація атестату здійснюється у Києві. Для цього необхідно записатися на прийом до Іміджевого центру при Міністерстві освіти України та підготувати пакет документів для цієї процедури. Щоб нострифікувати атестат необхідно:

  1. Зробити переклад атестату та нотаріально його запевнити.
  2. Скласти заяву, яку можна знайти на сайті Іміджевого центру.
  3. Також необхідно додати оригінал атестату та додаток до нього.
  4. Сплатити послугу та чекати, коли фахівці перевірять атестат на справжність навчального закладу, осіб, які видали документ, та тих, хто його підписав.

Безперечно, що на перший погляд процедура здається не такою складною, як її назва, але далеко не у всіх з першого разу виходить це зробити. Причина полягає в тому, що оформлення всіх документів (запис на прийом, оформлення заяви та пошук перекладача та нотаріуса, які допоможуть у даному випадку) – це трудомісткий процес, який забирає багато сил та часу. Об'єктивно простіше звернутися до фахівців, які є професіоналами у цій справі. Такі люди швидко та якісно допоможуть провести нострифікацію атестату в Україні з першого разу та без проблем. На нашому сайті ви зможете обрати спеціаліста, який виконає цю послугу.

  Обрати спеціаліста
Перейдіть в категорію
У каталозі послуги розділені по категоріям – це дозволить зберегти ваш час при пошуку
Знайдіть послугу
Після переходу в потрібну категорію, вам буде не важко знайти потрібну послугу
Оберіть юриста
На сторінці знайденої послуги ви зможете обрати юриста, який допоможе вирішити вашу проблему
Відправте заявку
Заключним етапом буде відправка заявки обраному юристові на розгляд
Спеціалізації
Необхідні спеціалізації для виконання даної послуги
Схожі послуги
Можливо, ви шукали саме ці послуги
  Показати всі