Зеленський ввів візовий режим для охочих відвідати Україну
Політика

Зеленський ввів візовий режим для охочих відвідати Україну

Політика
Дата публікації:
24 березня 2021
Переглядів:
459
Автор:
Lawly

Іноземці повинні будуть здавати відбитки пальців і надавати негативний ПЛР-тест

Щоб потрапити в Україну, іноземці повинні будуть отримувати візу та здавати відбитки пальців.

Відповідний закон підписав Президент Володимир Зеленський, повідомляють на сайті Офісу Президента. Проект закону №3630 розробило Міністерство закордонних справ. Після аналізу ініціативи, комітет Верховної Ради з прав людини у вересні минулого року рекомендував затвердити цей закон. І вже в березні 2021 року парламент проголосував за нього в цілому. Як підкреслювали розробники цього закону, вони хотіли таким чином вдосконалити візову процедуру, а також вносити в українську базу біометричні дані іноземців та осіб без громадянства. Зокрема, йдеться про відбитки пальців.

Згідно із законом, іноземці та особи без громадянства зобов'язані подавати в установленому Кабінетом Міністрів порядку свої біометричні дані під час оформлення візи, якщо інше не передбачено законодавством – повідомляють на сайті ОП.

Якщо ж іноземець відмовиться здавати свої біометричні дані, йому не видадуть українську візу. До слова, відсутність негативного ПЛР-тесту у туриста також стане причиною відмови в наданні візи в Україну.


Джерело: iViche

Запропоновані послуги