За вступ України в ЄС на референдумі проголосували б майже 80% українців
Суспільство

За вступ України в ЄС на референдумі проголосували б майже 80% українців

Суспільство
Дата публікації:
25 березня 2021
Переглядів:
537
Автор:
Lawly

Кожен четвертий українець переконаний, що в найближчі роки відносини між Євросоюзом і нашою країною покращаться

Згідно з результатами свіжого соцопитування, проведеного «Центром Разумкова» з 5 по 9 березня, «за» вступ України до Європейського Союзу на референдумі проголосували б 79,6% серед тих, хто має намір брати участь в цьому референдумі. Варіант «проти» вибрали б 16,7%, а вагалися з відповіддю 3,7% респондентів.

При цьому близько 47% учасників опитування зазначили, що зовсім не збираються голосувати на такому референдумі.

Серед усіх опитаних ідею вступу України в ЄС підтримали 59,4% українців, а «проти» висловилися 25,9% опитаних. Варіант «важко відповісти» обрали 14,7% респондентів.

Також 25,9% учасників опитування сказали, що, на їхню думку, в найближчі роки відносини ЄС і України покращаться, 39% вибрали варіант «залишаться без змін», 10,4% вважають, що відносини погіршаться, а 24,7% не змогли з відповіддю.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 5 по 9 березня 2021 методом інтерв'ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.


Джерело: U-NEWS

Запропоновані послуги
Схожі новиниВсі новини