Волкер розповів, якою буде політика Байдена по Україні
Політика

Волкер розповів, якою буде політика Байдена по Україні

Політика
Дата публікації:
22 березня 2021
Переглядів:
57
Автор:
Lawly
shape
shape

Незалежно від того, як найближчим часом вибудовуватимуться відносини Вашингтона і Москви, Київ продовжить користуватися широкою підтримкою США

Україна продовжить користуватися широкою підтримкою Сполучених Штатів, незалежно від того, як будуть складатися відносини Вашингтона і Москви, вважає колишній спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

Україну підтримують і демократи, і республіканці, Білий дім і Сенат, нинішня адміністрація і попередня адміністрація – зазначив він в інтерв'ю «Новому времени».

Волкер нагадав про допомогу Україні часів президентства Дональда Трампа: надання озброєнь, введення санкцій проти РФ, висилку з країни російських дипломатів і співробітників спецслужб, пише «Європейська правда».

Про те, що виділення військової допомоги іноді перетворювалося на інструмент тиску з метою домогтися від Києва розслідування, дискредитує нинішнього президента Джо Байдена, колишній спецпредставник дипломатично промовчав.

Думаю, нинішня президентська адміністрація буде рухатися в тому ж напрямку. Вони продовжать вводити санкції проти Росії і підтримувати Україну, всіляко відбивати російську дезінформацію і пропаганду. Ми вже бачимо нові санкції, запроваджені адміністрацією Байдена проти Росії через отруєння Навального – додав він.

Колишній спецпредставник вважає, що попереду – «складні часи». Росія підвищує градус напруженості в Донбасі, домагаючись там нової ескалації, але «підтримка США буде залишатися серйозною».


Джерело: ZN.UA

Запропоновані послуги
Міжнародне право
Консультація з питань міжнародного права
Консультація з питань міжнародного права
~ 900
 
грн
Детально
FREE
Захист прав
Консультація по захисту прав
Консультація по захисту прав
~ 1550
 
грн
Детально
FREE
Запропоновані юристи